لوکاس Gebel باعث سوسیس در حالی که پردازش خوک در Elma قفسه و مواد غذایی در جولای 25, 2018 در Elma, Iowa.

اسکات اولسون | گتی ایماژ

حدود 3 درصد از کارگران در بیش از 100 گوشت فرآوری گیاهان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان شرایط کار اجازه می دهد که ویروس به سرعت در حال گسترش با توجه به مطالعه منتشر شد جمعه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

CDC محققان هشدار داد که آزمایش محدودیت ها می تواند به این معنی است که این تعداد کم است اشاره کرد که بیشتر آلوده کارگران در گیاهان یافت که تست شده به طور گسترده تر برای ویروس.

“به رسمیت شناخته شده خطر ابتلا به گوشت و مرغ تسهیلات عملیات نیاز به اقدام فوری برای کاهش خطرات برای کارگران حفظ تاسیسات عملکرد و حفظ تامین مواد غذایی” محققان گفتند.

محققان داده های جمع آوری از 115 گوشت و کشتارگاههای طیور سراسر 19 متحده بین 9 آوریل و مارس 27.

Covid-19 گسترش یافته است به سرعت بیشتر در پردازش گوشت از گیاهان در تنظیمات دیگر به دلیل ماهیت کار است. در خطوط تولید آن را دشوار است برای جدا کردن کارگران با 6 پا و یا بیشتر محققان گفتند.

کار فیزیکی در داخل گیاهان باعث می شود آن را دشوار برای کارگران به پوشیدن ماسک محققان گفتند. آنها اضافه شده است که برخی از بررسی گیاهان باید تلاش برای اجرای افزایش مواد ضد عفونی کننده از پروتکل های.

“در میان کارگران و چالش های اجتماعی و اقتصادی ممکن است منجر به کار در حالی که بیمار احساس به خصوص اگر وجود دارد شیوه های مدیریت مانند پاداش که مشوق حضور و غیاب” محققان گفتند. “علاوه بر این برخی از کارکنان انگیزه به کار در حالی که بیمار به عنوان یک نتیجه از کارافتادگی و ناتوانی سیاست های حضور و غیاب و پاداش است که می تواند تشویق به کار در حالی که تجربه علائم است.”

نمایندگان انجمن آمریکایی از گوشت پردازنده بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

این بررسی شامل 130,578 کارگران در پردازش گوشت, گیاهان, 4,913 از آنها آزمایش مثبت برای Covid-19 با توجه به محققان. آنها گفت: 20 نفر از این بیماری است.

از کشورهای مورد بررسی آیووا, گزارش بالاترین درصد از کارگران که تست مثبت با 18.2% تست مثبت در دو گیاهان. داکوتای جنوبی گزارش 17.3 درصد در دو دولت گیاهان دارای آزمایش مثبت است.

چند عمده گیاهان پردازش گوشت را تبدیل به باغ برای عفونت کروناویروس در هفته های اخیر باعث پردازنده ادعا وجود دارد می تواند یک شکست قریب الوقوع در کشور عرضه مواد غذایی. در پاسخ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این هفته استناد دفاع تولید قانون یک قانون در نظر گرفته شده برای زمان جنگ استفاده برای تعیین بسته بندی گوشت می آمد صنعت به عنوان بخشی از این کشور را “بحرانی زیرساخت ها است.”

اتحادیه های کارگری و کارگر فعالان حقوق باید گفت که این حرکت می دهد گیاه صاحبان چراغ سبز به چشم پوشی از کار ایمنی اگر آن تداخل با یک گیاه توانایی باز بماند و اجتناب از مسئولیت اگر کارگران بیمار و یا می میرند.

اتحادیه های کارگری را به نام دولت به تقویت اقدامات ایمنی برای کارگران که سلامت بسیار مهم است به زنجیره تامین است. ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران نشان دهنده حدود 250,000 پردازش مواد غذایی و بسته بندی گوشت می آمد کارگران در سراسر ایالات متحده و کانادا است.

در مصاحبه ای با CNBC UFCW جمهور مارک Perrone گفت: بسته بندی گوشت می آمد کارگران نیاز به کیفیت بالا و دنده محافظ مانند N95 ماسک ماسک ها و گیاهان باید پیکربندی مجدد اجازه می دهد تا 6 پا از فاصله اجتماعی در علاوه بر این به هر پلکسی گلاس موانع. او گفت: کارگران باید گسترش دسترسی به هر دو تشخیصی و تست آنتی بادی بیش از حد.

CDC محققان توصیه می شود “بهبود فیزیکی, فاصله, دست, بهداشت و تمیز کردن و ضد عفونی و پزشکی ترک سیاست و ارائه مطالب آموزشی در زبان گفتاری توسط کارگران” برای گوشت پردازنده برای محافظت از کارگران باقی می ماند و در عمل.

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de