CDC آماده برای امکان coronavirus می شود یک بیماری همه گیر و کسب و کار و مدارس نیاز به بسته

آمریکا مقامات بهداشت و درمان در حال آماده سازی برای COVID-19 coronavirus که به کشته شدن حداقل 2,249 مردم و بیمار بیش از 76,700 در سراسر جهان برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در روز جمعه گفت.

“ما شاهد جامعه گسترش در اینجا در ایالات متحده و در عین حال, اما آن را بسیار ممکن است حتی احتمال دارد که آن را در نهایت ممکن است اتفاق می افتد” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی. “هدف ما همچنان به کاهش مقدمه ای از این ویروس به آمریکا این اقدام به خرید ما زمان بیشتری را برای آماده سازی جوامع برای موارد بیشتر و احتمالا پایدار گسترش یابد.”

R. schultze ، گفت: CDC در حال کار با دولت های محلی و ادارات بهداشت “به ما سلامت عمومی نیروی کار برای پاسخ به محلی موارد و احتمال شیوع این می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر.” CDC به همکاری با شرکای زنجیره تامین, بیمارستان ها, داروخانه ها و تولید کنندگان به درک چه لوازم پزشکی مورد نیاز, او گفت:.

“این کمک خواهد کرد که CDC درک زمانی که ما ممکن است نیاز به اقدامات تهاجمی تر اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم دسترسی به منابع که آنها نیاز به,” او گفت:. “ما در حال بررسی همه ما همه گیر مواد و تطبیق آنها را به COVID-19.”

R. schultze ، با اشاره به چین که در آن مدارس و کسب و کار شده اند برای توقیف هفته برای جلوگیری از شیوع بیماری وجود دارد گفت: آمریکا در نهایت ممکن است نیاز به انجام همان.

“در روز ممکن است که ما ممکن است نیاز به اجرای چنین اقدامات در این کشور,” او گفت:.

CDC در حال تغییر است راه آن را طبقه بندی موارد تایید شده در آمریکا برای جدا کردن افرادی که بوده ام عودت به کشور با این ویروس از چین و از یک کشتی کروز که احتمالا در سواحل ژاپن, او گفت:. از صبح روز جمعه CDC تایید کرده بود 13 عفونت است که منتقل می شود در خاک ایالات متحده آمریکا و 21 نفر است که به این کشور آورده شدند, او گفت:.

ایالات متحده تخلیه 329 آمریکایی ها در این هفته از الماس شاهزاده کشتی بود که قرنطینه در بندر یوکوهاما ژاپن پس از شیوع ظهور پردازنده در اوایل این ماه. با وجود قرنطینه که نگهداری مسافران محدود به کابین این ویروس آلوده بیش از 600 مسافر و خدمه از جمله برخی از آمریکایی ها که در حال درمان در ژاپن, r. schultze ، گفت:.

“متعددی وجود دارد که آمریکایی ها با COVID-19 که در بیمارستان بستری هستند و در ژاپن و کسی که به طور جدی بیمار است,” او گفت:.

از 329 آمریکایی ها به ارمغان آورد از ژاپن r. schultze ، گفت: 18 از آنها را آزمایش مثبت برای COVID-19. او گفت: این امکان وجود دارد که برخی از این بیماران نیست تست مثبت قبل از سوار شدن به تخلیه پرواز در ژاپن اما که آنها “در حال حاضر انکوبه این بیماری است.”

پیش از آن در روز, سازمان بهداشت جهانی گفته آنها نگران بودند که با این ویروس شیوع در ایران, محلی که در آن مقامات بهداشت تایید کرده اند 18 مورد جدید و 4 و میر در فقط دو روز.

در حالی که اکثر موارد در چین CDC کار شده است با مراقبت های بهداشتی بخش به آماده شدن برای این ویروس به “یک جای پا در ایالات متحده” r. schultze ، به خبرنگاران گفت: Feb. 12.

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>