کارگران مطابق با اصول بهداشتی تجهیزات ضد عفونی کردن یک دفتر پس از شیوع کروناویروس در کشور در شانگهای چین در فوریه 12 سال 2020 است.

cnsphoto از طریق رادیو فردا

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: آن را در حال آماده سازی برای جدید کروناویروس که به کشته شدن حداقل 1,115 و بیمار بیش از 45 ، 000 در سراسر جهان به “یک جای پا در آمریکا”

“در برخی از نقطه ما به احتمال زیاد برای دیدن جامعه گسترش در آمریکا یا در کشورهای دیگر” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی. “این باعث یک تغییر در پاسخ ما استراتژی است.”

مقامات بهداشت تایید کرده بود 13 متحده موارد این ویروس در حال حاضر به نام COVID-19 کوتاه برای کرونا ویروس بیماری است.

R. schultze ، گفت: CDC در حال صحبت کردن به طور منظم با تولید کنندگان لوازم پزشکی مانند ماسک و دستکش به اطمینان حاصل شود به اندازه کافی در دسترس هستند در صورت وقوع اینجا. “در این زمان برخی از همکاران گزارش بالاتر از حد معمول تقاضا برای N95 ماسک و facemasks,” او گفت:.

CDC در حال حاضر نمی توصیه به استفاده از facemasks توسط عموم.

CDC گفت: یک اشتباه در یک آزمایشگاه به رهبری ایالات متحده به مقامات بهداشت به انتشار عفونت کروناویروس بیمار از سن دیگو بیمارستان. بیمار شد و تخلیه از ووهان کانون شیوع در یک دولت-پرواز اجاره در هفته گذشته.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im