CDC مسائل سفر راهنمای هنگ کنگ پس از دوم coronavirus مربوط به مرگ در شهرستان

مشتری خود را متوسط گرفته شده در طول یک غربالگری خارج از کافه د Jargor رستوران در اولین روز از عملیات در هنگ کنگ, چین روز شنبه, فوریه. 1 در سال 2020 است.

چان طولانی Hei | بلومبرگ گتی ایماژ

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با صدور دستورالعمل های جدید در روز چهارشنبه برای مسافران آمریکایی به هنگ کنگ پس از شهرستان گزارش دوم خود را از مرگ ناشی از کروناویروس جدید.

مسافران به هنگ کنگ باید از تماس با افراد بیمار CDC گفت و به طور منظم خود را با دست بشویید. آن است که CDC پایین ترین سطح, سفر هشدار, اما این اولین coronavirus مربوط به سفر اخطار صادر شده توسط دولت ایالات متحده برای یک قلمرو فراتر از سرزمین اصلی چین است.

CDC گفت: آن صادر متوجه زیرا “چند نمونه از جامعه گسترش گزارش شده در هنگ کنگ است.”

“جامعه گسترش بدان معنی است که مردم در هنگ کنگ آلوده شده با این ویروس اما چگونه و یا جایی که آنها آلوده شد شناخته شده نیست” با توجه به CDC.

اعلام می آید پس از یک دلار هنگ کنگ بیمارستان تایید مرگ در روز چهارشنبه از 70 سال با توجه به این ویروس است. این دومین coronavirus مربوط به مرگ در این شهرستان است. این مرد یکی از حداقل 62 بيمار مبتلا به کروناویروس در هنگ کنگ است.

ماه گذشته CDC صادر سطح سه سفر هشدار چین گفتن آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر غیرضروری به کشور است. این تصمیم گسترش آن قبل از سفر هشدار از شهر ووهان به کل کشور به عنوان coronavirus شیوع بدتر شده است.

به عنوان چهارشنبه جدیدی از کروناویروس که سازمان بهداشت جهانی به نام COVID-19 آلوده بیش از 75,200 در بیش از دو دوجین از کشورها قتل حداقل 2000 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>