CDC مسائل قرنطینه اجباری برای اولین بار در بیش از 50 سال به ووهان مسافران در کالیفرنیا

یک پرواز چارتر از ووهان, چین, حمل حدود 200 شهروندان تاکسی به توقف در پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا. صبح روز چهارشنبه Jan. 29, 2020.

خواهد لستر | دره داخلی بولتن روزانه از طریق گتی ایماژ

آمریکا مقامات بهداشتی باید قرنطینه 195 آمریکایی از تخلیه ووهان, چین با در نظر گرفتن نادر مرحله از صدور اجباری برای اولین بار در بیش از 50 سال به کمک شامل یک شیوع کروناویروس جدید است که به حدود 10 ، 000 نفر در سراسر جهان است.

“CDC تحت اقتدار قانونی از HHS وزیر صادر کرده فدرال قرنطینه سفارشات برای تمام 195 مسافر” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کنفرانس تلفنی با خبرنگاران جمعه. “در حالی که ما می دانیم این است که یک اقدام بی سابقه ما بی سابقه ای مواجه بهداشت عمومی را انتخاب کنید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت بعد گفت: آنها و صدور اجباری قرنطينه برای هر یک از شهروندان ایالات متحده که بازدید هوبئی استان که در ووهان واقع شده است در 14 روز گذشته. محدودیت های مسافرتی نیز در حال صادر شده برای هر کسی که بازدید از جاهای دیگر در سرزمین اصلی چین بیش از دو هفته گذشته. دولت برنامه ای برای انکار ورود به اتباع خارجی که “یک خطر انتقال” ویروس در آمریکا مقامات دولت گفت: در یک کنفرانس خبری چند ساعت پس از CDC تماس بگیرید.

“هر شهروند ایالات متحده بازگشت به ایالات متحده است که در استان هوبئی در گزارش قبلی 14 روز خواهد بود موضوع را به تا 14 روز از قرنطینه اجباری به اطمینان آنها از ارائه مراقبت های پزشکی مناسب و سلامت غربالگری” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت.

جدید کروناویروس که کشف شد حدود یک ماه پیش گسترش می تواند قبل از علائم نشان می دهد r. schultze ، گفت: با استناد به یک گزارش جدید از the New England Journal of Medicine. این بیماری به سرعت گسترش در سراسر سرزمین اصلی چین با 7000 مورد جدید تایید کرد در طول هفته گذشته و حداقل 213 مرگ و میر. جهان مقامات بهداشت گفت: قبلا این ویروس منتقل شونده از طریق تماس انسان در قطرات منتشر شده توسط سرفه یا عطسه و حتی با لمس کردن سطوح با میکروب ها است.

آخرین بار مقامات بهداشتی آمریکا با صدور اجباری قرنطینه بود و در دهه 1960 در طول یک آبله شیوع آنها گفت.

“ما در حال آماده سازی به عنوان اگر غیر از این بود بعد از همه گیر اما ما هنوز هم امیدوار است که این طور نیست و نمی خواهد در این مورد,” او گفت:, و اضافه کرد که این آزمون برای ویروس نیست ادم. “این است که بسیار جدی برای بهداشت عمومی در وضعیت و CDC و دولت فدرال است و ادامه خواهد داد به اقدام های تهاجمی برای محافظت از مردم است.”

مسافران را در قرنطینه می شود و در پایگاه هوایی رزرو مارس در شهرستان ریورساید کالیفرنیا در طول دوره کمون یا 14 روز, او گفت:. آنها وارد آمریکا از ووهان در روز چهارشنبه و غربالگری شدند که چندین بار و نظارت در طول پرواز, سلامت, مقامات گفت.

R. schultze ، گفت: CDC دارای 20 کارکنان در دست خود را برای نظارت بر سلامت. اگر هر یک از مسافران شروع به نمایشگاه علائم آنها منتقل خواهد شد به بیمارستان, او گفت:. R. schultze ، گفت: هدف از قرنطینه برای جلوگیری از “به عنوان آنجا که ممکن است جامعه گسترش” از coronavirus.

“این یکی از ابزار در جعبه ابزار ما برای کاهش تاثیر بالقوه این رمان ویروس که ایالات متحده,” او گفت:. “ما در حال آماده سازی به عنوان اگر غیر از این بود بعد از همه گیر اما ما هنوز هم امیدوار است که این طور نیست و نمی خواهد در این مورد است.”

R. schultze ، گفت: بیماری تنفسی انجام می شود از طریق قطرات و یا از طریق سرفه و عطسه به تایید سازمان بهداشت جهانی مقامات به خبرنگاران گفت: اوایل این هفته.

ویروس “نشان داده است از این ظرفیت برای گسترش در سطح جهان است. این است که بسیار جدی برای بهداشت عمومی در وضعیت و CDC فدرال و دولت است و اقدام های تهاجمی برای حفاظت از مکان های عمومی,” او گفت:.

CDC مقامات گفت که آنها نمی توصیه به استفاده از ماسک صورت با اضافه کردن خطر ابتلا به این ویروس به آمریکا هنوز هم کم است. “لطفا اجازه ندهید که ترس و وحشت راهنمای خود را از اقدامات” r. schultze ، گفت:.

روز پنجشنبه ایالات متحده تایید مقامات بهداشتی کشور اول فرد به فرد انتقال ویروس شوهر از شیکاگو که آورده عفونت بازگشت از ووهان. مقامات بهداشت عمومی نیز گفت: آنها نظارت 21 بيمار در ایلینوی برای عفونت ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>