سی دی سی تایید می کند برای اولین بار ممکن است جامعه انتقال کروناویروس در آمریکا

مسافران با پوشیدن ماسک می رسند در یک پرواز مستقیم از چین پس از یک سخنگوی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفت: یک مسافر از چین بوده است که فرد برای اولین بار در ایالات متحده تشخیص داده می شود با ووهان coronavirus در فرودگاه بین المللی سیاتل تاکوما در سی تک, واشنگتن, ژانویه 23 سال 2020 است.

دیوید رایدر | ایسنا

آمریکا مقامات بهداشت را تایید کرد اولین بار ممکن است جامعه انتقال کروناویروس در آمریکا یک نشانه نگران کننده است که این ویروس می تواند در محلی شهرستانها و شهرهای کوچک.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نمی داند که دقیقا چگونه کالیفرنیا بیمار قراردادی ویروس. فردی است ساکن Solano County و دریافت مراقبت های پزشکی در Sacramento County است. بیمار ندارد مربوط به سفر و یا سابقه قرار گرفتن در معرض بیمار دیگر با این ویروس CDC گفت.

“در این زمان بیمار قرار گرفتن در معرض ناشناخته است” CDC در بیانیه ای گفت. “این امکان وجود دارد این می تواند یک نمونه از جامعه گسترش COVID-19 خواهد بود که اولین بار این اتفاق در ایالات متحده است.”

مورد بود و توسط پزشکان در سیستم بهداشت عمومی آژانس گفت. آن را به ارمغان می آورد تعداد کل موارد در آمریکا به 60 فله که افرادی که تخلیه شدند از ووهان چین یا الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بود که قرنطینه در سواحل ژاپن است.

“جامعه گسترش به معنی گسترش یک بیماری که منبع عفونت ناشناخته است” این سازمان گفت:, و اضافه کرد که ممکن است بیمار قرارداد این ویروس از کسی که به ارمغان آورد و عفونت را از یک کشور دیگر. این مهم از آنجا که این بدان معنی است که آن را نیز ممکن است عفونت در حال گسترش است untraced در سراسر جامعه محلی است.

کالیفرنیا دولتی بهداشت عمومی افسر دکتر سونیا Angell گفت آن بوده است “در حال تحول و وضعیت که در کالیفرنیا بوده و نظارت و پاسخگویی به پس COVID-19 مورد اول ظهور در چین در سال گذشته است. این یک ویروس جدید و در حالی که ما هنوز در حال یادگیری در مورد آن وجود دارد, بسیاری از ما در حال حاضر می دانیم.”

در اوایل این هفته مقامات CDC گفت که این فقط یک ماده از زمان قبل از وقوع شروع به گسترش در آمریکا”ما درخواست آمریکا برای همکاری با ما برای آماده شدن برای انتظار است که این می تواند بد” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی.

اعلام این خبر از CDC آمد تنها چند ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت خطر ابتلا به این ویروس به آمریکا است “پایین.”

در روز قبل از آن ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر تایید یک مورد جدید از کروناویروس در آمریکا “اپيدميولوژی که ما هنوز فهیم گفت:” در حالی که شهادت در کاپیتول هیل.

CDC گفت: این همکاری نزدیک با دولت های محلی و قبیله ای و ارضی همکاران و همچنین بهداشت عمومی همکاران برای پاسخ به این تهدید سلامت. “بی سابقه تلاش های تهاجمی به خود گرفته اند و شامل گسترش و کاهش تاثیر این ویروس” آژانس گفت.

مقامات بهداشتی باید گفت که بیماری تنفسی است که قادر به پخش از طریق انسان به انسان تماس با قطرات انجام شده از طریق عطسه و سرفه و میکروب ها در سمت چپ بر روی اشیاء بی جان.

بیمارستان در سراسر ایالات متحده تهیه شده است برای این ویروس به گسترش بیشتر در سراسر کشور نگرانی بزرگتر شیوع بیماری می تواند پایمال کردن اتاق اورژانس و به سرعت باعث کاهش عرضه برخی از مهم تجهیزات پزشکی.

تهدید ویروس می آید در یک زمان مشغول برای بسیاری از ایالات متحده بیمارستان. یکی دیگر از جدی تنفسی بیماری آنفلوآنزای فصلی است که در اوج خود در ایالات متحده و بسیاری از بیمارستان ها کشیده و نازک است.

وجود دارد هیچ اثبات شده درمان برای ویروس و واکسن است به احتمال زیاد به بیش از یک سال است.U.S. مقامات بهداشت گفت: در این هفته اولین کارآزمایی بالینی تست جلعاد را remdesivir در بیمارستان بستری بیماران مبتلا به کروناویروس آغاز شد.

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>