مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و ایلینوی مقامات بهداشت عمومی تایید دوشنبه ملت را اول از فرد به فرد انتقال از کروناویروس که در حال حاضر به کشته شدن حداقل 171 نفر در چین و آلوده بیش از 8,200 پس از ظهور کمتر از یک ماه پیش.

بیمار جدید است که همسر از شیکاگو که آورده عفونت بازگشت از ووهان, چین, کانون شیوع بیماری CDC و ایلینوی مقامات بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. مقامات بهداشت گفت: بیمار جدید در حال حاضر در شرایط خوبی است. اولین بیمار به خوبی انجام می دهند اما همچنان در انزوا در یک بیمارستان محلی, مقامات گفت.

مقامات بهداشت عمومی نیز نظارت بر 21 بيمار در ایلینوی برای عفونت ممکن است.

“این است که بسیار جدی برای بهداشت عمومی در وضعیت” گفت: دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی. “حرکت رو به جلو ما می توانیم انتظار برای دیدن موارد بیشتر و بیشتر موارد به معنی پتانسیل بیشتری برای فرد به فرد گسترش یافته است.”

این ویروس که ظهور Dec. 31 در حال حاضر به مردم بیش از سال 2003 شیوع بیماری سارس است که بیمار تقریبا 8,100 مردم در سراسر جهان بیش از نه ماه است. این انتقال باعث می شود که ایالات متحده حداقل پنجمین کشور که در آن عفونت است که در حال حاضر پخش از طریق انسان به انسان تماس از جمله چین است.

همانطور که از پنج شنبه صبح 8,130 موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین به تنهایی با توجه به رسانه های دولتی و بیش از 100 نفر تایید شدند در جای دیگر در سراسر جهان — آوردن جهانی در مجموع به حداقل 8,240.

مقامات ایالات متحده در حال کار برای جلوگیری از شیوع بیماری از گسترش در این کشور از جمله با افزایش هشدار سفر و گسترش غربالگری در 20 ایالات متحده آمریکا به فرودگاه. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفته اند که آنها به طور مداوم ارزیابی وضعیت و می تواند شدید تر اقدام در صورت نیاز.

سازمان بهداشت جهانی است reconvening جلسه اضطراری روز شنبه در 1:30 p. m. و که در آن سازمان تصمیم خواهد گرفت که آیا این ویروس جدید به منزله یک اورژانس بهداشت جهانی.

Coronavirus گسترش یافته است به یک تعداد انگشت شماری از مردم از طریق انسان به انسان تماس با خارج از کشور چین, دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس خبری در سازمان در ژنو مقر چهارشنبه.

“این تحولات از نظر تکامل از شیوع و توسعه بیشتر از انتقال این از نگرانی و موجب کشورها به عمل” رایان گفت. “آنچه ما می دانیم در این مرحله این است که هنوز هم بدیهی است که بسیار فعال شیوع و اطلاعات در حال بروز رسانی و تغییر ساعت.”

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: “ادامه داد: افزایش موارد و شواهد از انسان به انسان انتقال در خارج از چین هستند البته بیشتر عمیقا نگران کننده است.” این بیماری به تولید طیف وسیعی از علائم را در حدود 20% از بیماران در حال توسعه بیماری شدید از جمله ذات الریه و نارسایی تنفسی او گفت:.

“اگر چه این اعداد خارج از چین هنوز نسبتا کوچک آنها نگه داشتن پتانسیل بسیار بزرگتر شیوع” Tedros گفت.

CDC مقامات گفت: این پرواز حامل شهروندان آمریکایی که تخلیه از ووهان کانون شیوع کروناویروس با خیال راحت وارد در کالیفرنیا است. مقامات گفت: همه مسافران خواسته شد به باقی می ماند در پایگاه هوایی رزرو مارس برای بیشتر CDC غربالگری و تست.

همانطور که از چهارشنبه CDC شد نظارت 165 نفر در سراسر 36 متحده برای این ویروس از جمله پنج بیمارانی که قرارداد این عفونت مرگبار در چین آورده و آن را به بازگشت به ایالات متحده است. حداقل 68 نفر آزمایش منفی برای این ویروس و CDC است که در انتظار نتایج جستجو برای 92 نفر. جهان مقامات بهداشتی می گویند تنفسی گسترش بیماری از طریق انسان به انسان تماس با قطرات انجام شده از طریق عطسه و سرفه و میکروب ها در سمت چپ بر روی اشیاء بی جان.

برای دیدن CNBC آخرین به روز رسانی در coronavirus ما بازدید وبلاگ زندگی می کنند در اینجا.

CNBC مگ erp pmi کمک به این مقاله است.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im