CDC تایید 15th ما coronavirus مورد ووهان مهاجر در قرنطینه تگزاس در پایگاه نظامی

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تایید 15 مورد از جدید کروناویروس در آمریکا در روز پنج شنبه — یک مهاجر از چین تحت قرنطینه در یک پایگاه نظامی در تگزاس است.

بیمار است که در میان آمریکایی ها تخلیه هفته گذشته در یک دولت-چارتر پرواز از ووهان کانون شیوع. ویروس COVID-19 در حال حاضر آلوده بیش از 60,000 نفر کشته و حداقل 1,369.

بیمار وارد شده در پایگاه مشترک سن آنتونیو-Lackland در تگزاس در فوریه. 7, CDC گفت: و قرار داده شد, زیر 14 روزه فدرال قرنطینه سفارش. CDC گفت: این اولین بار است که فرد تحت قرنطینه در Lackland که تست مثبت برای COVID-19.

سن آنتونیو مقامات گفت: در اخبار جلسه روز شنبه وجود دارد 91 evacuees در پایه. خود را در قرنطینه زنجان به پایان on Feb. 20 CDC سخنگوی جنیفر McQuiston گفت.

CDC گفت: بیمار جدا شده و دریافت مراقبت های پزشکی در یک بیمارستان محلی است.

“احتمال وجود خواهد داشت بیشتر موارد در روزهای آینده و هفته ها از جمله در میان افراد دیگر به تازگی در بازگشت از ووهان” CDC در بیانیه ای گفت.

یک مرد می پوشد یک ماسک در محله چینی ها پس از شیوع رمان coronavirus در شیکاگو, ایلینوی, ژانویه 30 سال 2020 است.

کمیل Krzaczynski | ایسنا

آخرین مورد پس از CDC اعلام کرد که 14 مورد تایید شده در ایالات متحده در روز چهارشنبه. که بیمار بود در میان دیگر آمریکایی evacuees از ووهان که وارد هفته گذشته در Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو.

روز دوشنبه CDC اعلام کرد که 13 مورد در ایالات متحده یکی دیگر از مهاجر تحت قرنطینه در میرامار. این موارد جدید را تایید کرد در این هفته به ارمغان بیاورد تعدادی از عفونت در میان حدود 800 آمریکایی از تخلیه ووهان به سه.

CDC گفت: بیش از 600 نفر همچنان در قرنطینه است. اول 195 آمریکا evacuees از ووهان شد منتشر شده در روز سه شنبه از پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا آن را گفت.

CDC گفت: آن را در حال آماده سازی برای COVID-19 به “یک جای پا در آمریکا”

“در برخی از نقطه ما به احتمال زیاد برای دیدن جامعه گسترش در آمریکا یا در کشورهای دیگر” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی. “این باعث یک تغییر در پاسخ ما استراتژی است.”

این ویروس هنوز به سرعت در حال گسترش از فردی به فرد دیگر در ایالات متحده آن را به عنوان در چین است. CDC تایید کرده است دو نمونه از فرد به فرد گسترش در شیکاگو و کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>