CDC تایید 15th ما مورد کوروناویروس در میان ووهان evacuees تحت قرنطینه در تگزاس در پایگاه نظامی

یک مرد می پوشد یک ماسک در محله چینی ها پس از شیوع رمان coronavirus در شیکاگو, ایلینوی, ژانویه 30 سال 2020 است.

کمیل Krzaczynski | ایسنا

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تایید 15 مورد از جدید کروناویروس در آمریکا پنج شنبه — یک مهاجر از چین تحت قرنطینه در یک پایگاه نظامی در تگزاس است.

بیمار است که در میان آمریکایی ها تخلیه هفته گذشته در یک دولت-چارتر پرواز از ووهان کانون شیوع. ویروس COVID-19 در حال حاضر آلوده بیش از 60,000 نفر کشته و حداقل 1,369.

بیمار وارد شده در پایگاه مشترک سن آنتونیو-Lackland در تگزاس در فوریه. 7, CDC گفت: و قرار داده شد, زیر 14 روزه فدرال قرنطینه سفارش. CDC گفت: این اولین بار است که فرد تحت قرنطینه در Lackland که تست مثبت برای COVID-19. سن آنتونیو مقامات گفت: در اخبار جلسه روز شنبه وجود دارد 91 evacuees در پایه.

CDC گفت: بیمار جدا شده و دریافت مراقبت های پزشکی در یک بیمارستان محلی است.

“احتمال وجود خواهد داشت بیشتر موارد در روزهای آینده و هفته ها از جمله در میان افراد دیگر به تازگی در بازگشت از ووهان” CDC در بیانیه ای گفت.

آخرین مورد پس از CDC اعلام کرد که 14 مورد تایید شده در ایالات متحده در روز چهارشنبه. که بیمار بود در میان دیگر آمریکایی evacuees از ووهان که وارد هفته گذشته در Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو.

روز دوشنبه CDC اعلام کرد که 13 مورد در ایالات متحده که یکی دیگر از مهاجر تحت قرنطینه در Marine Corps Air Station میرامار در خارج از سان Diego. این موارد جدید را تایید کرد در این هفته به ارمغان بیاورد تعدادی از عفونت در میان حدود 800 آمریکایی از تخلیه ووهان به سه.

بیش از 600 نفر همچنان در قرنطینه CDC گفت: به عنوان اولین 195 آمریکا evacuees از ووهان منتشر شد از پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا روز سه شنبه.

CDC گفت: آن را در حال آماده سازی برای COVID-19 به “یک جای پا در آمریکا”

“در برخی از نقطه ما به احتمال زیاد برای دیدن جامعه گسترش در آمریکا یا در کشورهای دیگر” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی. “این باعث یک تغییر در پاسخ ما استراتژی است.”

این ویروس هنوز به سرعت در حال گسترش از فردی به فرد دیگر در ایالات متحده آن را به عنوان در چین است. CDC تایید کرده است دو نمونه از فرد به فرد در شیکاگو و کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>