CDC ممنوعیت ایالات متحده کشتی از طریق سپتامبر با استناد به ‘جریان’ شیوع کروناویروس در کشتی

یک مرد هدایت قایق خود را در کنار کشتی های کروز مستقر در بندر لانگ بیچ در طول COVID-19 Coronavirus همه گیر در آوریل 11, 2020 در لانگ بیچ کالیفرنیا است.

Apu گومز | گتی ایماژ

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در روز پنج شنبه تمدید ممنوعیت آن در cruising در ایالات متحده آب از طریق سپتامبر. 30 با استناد به “مداوم” شیوع کروناویروس روی عرشه کشتی.

CDC را بدون بادبان منظور قبلا با توجه به پایان می رسد در جولای 24. خط کروز انجمن بین المللی که نشان دهنده بزرگترین خطوط کروز در جهان اعلام کرد در ماه گذشته است که اعضای آن به حال تعلیق عملیات تا سپتامبر. 15.

در گسترش بان کی مون روز پنجشنبه, CDC مدیر دکتر رابرت Redfield گفت که داده های جمع آوری شده توسط آژانس را نشان می دهد حداقل 2,973 Covid-19 عفونت یا Covid مانند بیماری و همچنین 34 مرگ آمد از کشتی های کروز پس از سی دی شروع به ردیابی داده ها در اوایل این سال است.

“این داده ها همچنین نشان داد در مجموع 99 شیوع بیماری در 123 مختلف کشتی های کروز به این معنی است که 80% از کشتی در آمریکا صلاحیت قرار گرفتند COVID-19 در طول این زمان در قاب” Redfield نوشت: در این نامه است. “علاوه بر این 9 کشتی هنوز در حال انجام و یا حل و فصل COVID-19 شیوع بیماری در هیئت مدیره است.”

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>