CDC و مقامات دولتی در حال آماده سازی امکانات قرنطینه برای مسافران از هوبئی

یک زن در حال انتظار برای یک مسافر بین المللی برای رسیدن به سهل انگاری تام برادلی ترمینال بین المللی می پوشد پزشکی ماسک برای حفاظت در برابر شیوع کروناویروس در فوریه 2 سال 2020 در لس آنجلس ،

دیوید McNew | گتی ایماژ

آمریکا مقامات بهداشت نشان داد, تازه, جزئیات شنبه در مورد سفارش به قرنطینه صدها نفر از آمریکایی ها برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که در حال حاضر به کشته شدن حداقل 362 نفر و بیمار تقریبا 17,400 در سراسر جهان است.

در حالی که وجود دارد تنها 195 آمریکایی ها در حال حاضر در قرنطینه اجباری به گفته مقامات بهداشت انتظار می رود این تعداد به رشد به عنوان آمریکایی که به تازگی از سفر به استان هوبی, کانون شیوع بازگشت به ایالات متحده, مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی دکتر نانسی r. schultze ، روز دوشنبه گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت اعلام کرد اجباری 14-روز قرنطینه در روز جمعه برای هر آمریکایی که در سفر به استان هوبئی در دو هفته قبل از اعلام. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال کار با دولت های محلی و مقامات بهداشتی برای تهیه امکانات برای قرنطینه r. schultze ، گفت:.

“بحث در مورد که در آن دسته از بیماران خواهد شد این است که یک مکالمه CDC شده است به طور فعال با دولت های محلی و ادارات بهداشت,” او گفت:. “ما در حال کار را از طریق یک پلان عملیاتی که ممکن است کمی متفاوت در هر یک از این مکان های بسته به چه مقدار آماده سازی آنها انجام داده ایم.”

تمام پروازها از چین در حال حاضر قریب طریق 11 فرودگاه در ایالات متحده تا مسافران واجد شرایط قرنطینه خواهد آورد به امکانات در نزدیکی آن فرودگاه r. schultze ، اضافه شده است. که در آن مسافران را در قرنطینه می شود و ممکن است به طور گسترده بسته به جایی که آنها زمین r. schultze ، اضافه شده است.

“من فکر می کنم برای برخی از مکان های خاص پایگاه های نظامی نزدیک هستند,” او گفت:. “کشورهای دیگر در حال حاضر برنامه های ساخته شده برای هتل ها به عنوان بخشی از عملیاتی خود را برنامه ریزی است.”

R. schultze ، کاهش یافته است به ارائه یک برآورد از تعداد افرادی که قرار داده خواهد شد در قرنطینه.

R. schultze ، همچنین روز دوشنبه گفت که وزارت خارجه در حال آماده سازی برای ارسال بیشتر تخلیه پروازها به مقصد ووهان. کسانی که پرواز با این حال خواهد شد زمین در ایالات متحده در “خاص وزارت دفاع مکان” به جای 11 تعیین شده فرودگاه. R. schultze ، گفت: CDC مقامات نظارت بر سلامت مسافران در طول قرنطینه.

R. schultze ، گفت: این تصمیم به قرنطینه آمریکایی است که تا حد زیادی بر اساس شواهد فزاینده نشان می دهند که جدید کروناویروس گسترش قبل از علائم ظاهر می شود.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>