یک زن در حال انتظار برای یک مسافر بین المللی برای رسیدن به سهل انگاری تام برادلی ترمینال بین المللی می پوشد پزشکی ماسک برای حفاظت در برابر شیوع کروناویروس در فوریه 2 سال 2020 در لس آنجلس ،

دیوید McNew | گتی ایماژ

آمریکا مقامات بهداشت نشان داد, تازه, جزئیات شنبه در مورد سفارش به قرنطینه صدها نفر از آمریکایی ها برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که در حال حاضر به کشته شدن حداقل 362 نفر و بیمار تقریبا 17,400 در سراسر جهان است.

مقامات بهداشتی می گویند 195 آمریکایی ها در حال حاضر در قرنطینه اجباری. اما انتظار می رود این تعداد به رشد به عنوان آمریکایی که به تازگی از سفر به استان هوبی, کانون شیوع بازگشت به ایالات متحده, دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی روز دوشنبه گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت روز جمعه اعلام کرد اجباری 14 روز در قرنطینه برای هر شهروند ایالات متحده یا مقیم دائم که در سفر به استان هوبئی در دو هفته قبل از اعلام. با چند استثنا مسافران که شهروندان یا مقیم دائم ایالات متحده که در هوبئی نمی خواهد اعتراف به آمریکا اعلام این خبر گفت:.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال کار با دولت های محلی و مقامات بهداشتی برای تهیه امکانات برای قرنطینه r. schultze ، گفت:.

“بحث در مورد که در آن دسته از بیماران خواهد شد این است که یک مکالمه CDC شده است به طور فعال با دولت های محلی و ادارات بهداشت,” او گفت:. “ما در حال کار را از طریق یک پلان عملیاتی که ممکن است کمی متفاوت در هر یک از این مکان های بسته به چه مقدار آماده سازی آنها انجام داده ایم.”

تمام پروازها از چین در حال حاضر قریب طریق 11 فرودگاه در ایالات متحده تا مسافران واجد شرایط قرنطینه خواهد آورد به امکانات در نزدیکی آن فرودگاه r. schultze ، اضافه شده است. که در آن مسافران را در قرنطینه می شود و ممکن است به طور گسترده بسته به جایی که آنها زمین r. schultze ، اضافه شده است.

“من فکر می کنم برای برخی از مکان های خاص پایگاه های نظامی نزدیک هستند,” او گفت:. “کشورهای دیگر در حال حاضر برنامه های ساخته شده برای هتل ها به عنوان بخشی از عملیاتی خود را برنامه ریزی است.”

R. schultze ، کاهش یافته است به ارائه یک برآورد از تعداد افرادی که قرار داده خواهد شد در قرنطینه.

R. schultze ، همچنین روز دوشنبه گفت که وزارت خارجه در حال آماده سازی برای ارسال بیشتر تخلیه پروازها به مقصد ووهان. کسانی که پرواز با این حال خواهد شد زمین در ایالات متحده در “خاص وزارت دفاع مکان” به جای 11 تعیین شده فرودگاه.

CDC مقامات نظارت بر سلامت مسافران در طول قرنطینه r. schultze ، گفت:.

تصمیم به قرنطینه آمریکایی است که تا حد زیادی بر اساس شواهد فزاینده نشان می دهند که جدید کروناویروس گسترش قبل از علائم ظاهر می شود, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de