CBS, NBC, تمدید PGA Tour golf برای نه سال بیشتر

تایگر وودز از ایالات متحده جشن پس از غرق شدن خود توپ را به نفع خود در 18 سبز در دور نهایی 2019 کارشناسی ارشد

Kevin M. Cox | گتی ایماژ ورزش | گتی ایماژ

PGA Tour زده جدید نه سال رسانه های داخلی حقوق مقابله با ViacomCBS و Comcast را NBCUniversal را حفظ خواهد کرد که آخر هفته پوشش اکثر مسابقات در CBS و NBC.

معامله خواهد شد و ارزش کل بسته از حقوق در حدود 700 میلیون دلار در هر سال بیش از 70 درصد افزایش بیش از PGA را قبل از حقوق توافقنامه گفت: یکی از افرادی که خواسته نمی شود به دلیل بحث خصوصی هستند.

CBS پخش خواهد شد به طور متوسط از 19 تور حوادث در هر سال در طول دوره معامله و NBC به طور متوسط هشت. قرارداد جدید آغاز می شود در سال 2022 و در سال 2030 به پایان می رسد. یا فردا یا NBC خواهد televise هر سه FedExCup برگشتی حوادث هر سال با شروع NBC در سال 2022 و به طور کلی متناوب با CBS. این FedExCup یک فصل طولانی امتیاز رقابت به اوج خود رسید در سه رویداد برای تعیین FedExCup قهرمان که برنده 15 میلیون دلار.

PGA راه اندازی آن کابل پخش و حقوق دیجیتال به تجدید در همان زمان به طوری که آن را می تواند حداکثر رساندن درآمد از طریق مذاکره با رسانه های سنتی و دیجیتال بازیکنان مورد حقوق نوسازی گفت: ریک Anderson, PGA Tour, رئیس رسانه افسر. اما پس از صحبت کردن به کل بازار PGA تصمیم به ماندن با وقت همکاران اندرسون گفت.

“گلف بنیادی, ورزش برای ما” گفت: McManus رئیس CBS Sports. “از زمان ما پایان پخش بسکتبال کالج به کالج فوتبال و فوتبال آغاز می شود, PGA گلف است که واقعا ما اولیه برنامه نویسی. سعی کنید به جای این که با چیزی در هر نقطه به عنوان معتبر است که واقعا دشوار است.”

حقوق قرارداد است که به ویژه مهم برای ViacomCBS است که انباشت ارزشمند ورزشی حقوق در حالی که به نظر می رسد به رقابت بسیار بزرگتر بازیکنان از جمله دیزنی, Comcast و آمازون است. هر دو ViacomCBS و NBCUniversal نیز علاقه مند به خود را تجدید لیگ ملی فوتبال ، بحث های مقدماتی در آن تمدید در حال حاضر شروع خواهد شد و به احتمال زیاد در حرارت بالا پس از NFL و بازیکنان توافق بر سر یک توافق دسته جمعی.

“ورزش های برنامه نویسی می شود و بیشتر و با ارزش تر از آنجا که مخاطبان آن را در تولید” McManus گفت. “ما رو PGA Tour معامله انجام می شود. NFL حقوق آینده ما خواهد بود واقعا بزرگ مذاکره است. این واقعا یک معامله بزرگ است که ما سعی خواهیم کرد به کمال.”

حقوق نوسازی نیز می آید به عنوان یک گلف جدید لیگ برتر گلف لیگ تلاش می کند به استخدام بزرگترین نامها در گلف دور از PGA Tour از جمله تایگر وودز. Rory McIlroy علنا اظهار داشت که او نمی خواهد ترک PGA Tour برای لیگ جدید. بروکس Koepka گفت: در ماه گذشته است که حتی بزرگ پرداخت بسته از PGL نمی خواهد به اندازه کافی به او را به دور از PGA مگر اینکه بسیاری از هموطنان خود را بالا گلف بازان نیز در سمت چپ.

جدید حقوق دیجیتال بسته

برای اولین بار تور PGA حک شده جداگانه حقوق دیجیتال بسته برای دیزنی ESPN+. تور اشتراک ویدئو سرویس PGA Tour Live برای اولین بار راه اندازی شد در 2015 در حال حاضر بخشی از ESPN+. دیزنی در مورد پرداخت $75 میلیون در سال برای حقوق دیجیتال با توجه به دو نفر آشنا با این موضوع.

این سرویس که قبلا هزینه 9.99 $در هر ماه و یا $64.99 هر سال به عنوان یک جداجدا سفارش داده شده ارائه خواهد شد و در حال حاضر استاندارد برای هر کسی که با ESPN+ اشتراک — a $4.99 در هر ماه خدمات. ESPN+ مشترکین قادر خواهد بود به تماشای چهار جداگانه زندگی فیدهای از بازی های مختلف گروه در 28 مسابقات در طول سال اگر زنده محتوا محدود خواهد شد در هنگام حوادث پخش زنده در CBS و NBC. ESPN قرارداد همچنین شامل نکات برجسته حقوق برای استفاده در سراسر ESPN سیستم عامل های دیگر بر روی تقاضا ویدئو برای ESPN+.

“اعتبار به PGA Tour برای قرار دادن سهام در مستقیم به مصرف کننده بازی در اوایل گفت:” برک مگنوس, ESPN است معاون اجرایی رئیس جمهور از برنامه نویسی خریداری و برنامه ریزی است. به عنوان جریان خدمات اضافه شده محتوای بیشتر قیمت ها تا حد زیادی زیر 10 دلار در هر ماه PGA متوجه آن محصول مستقل بود و احتمالا دیگر یک گزینه قابل دوام Magnus گفت.

NBCUniversal که صاحب گلف کانال ادامه خواهد داد حمل تمام اوایل دور پوشش و اوایل آخر هفته پوشش هر FedExCup رویداد به عنوان تور را تنها کابل شریک است. LPGA مسابقات ادامه خواهد داشت پخش شده در کانال گلف با گسترش پوشش حداقل هفت رویدادها در CBS و NBC در سال است. LPGA حفظ کنترل همه رسانه های بین المللی حقوق.

“این یک اولویت برای حفظ بسته پخش با کابل انحصار” گفت: NBC Sports جمهور پیت Bevacqua.

توافق را شامل نمی شود و چهار مسابقات بزرگ که در حال مذاکره به طور جداگانه. آگوستا ملی دسته کارشناسی ارشد حقوق PGA آمریکا مذاکره PGA قهرمانی USGA مسئول ما باز و R&A مدیریت باز (به انگلیسی باز).

افشا: Comcast صاحب NBCUniversal پدر و مادر شرکت CNBC.

دیده بان: در اینجا بزرگترین چالش های پیش روی صنعت ورزش در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>