گرفتن احساسات نیست COVID: پروژه به ارمغان می آورد نیویورک تک آهنگ با هم از طریق کور تصویری, سرعت دوستیابی

گتی ایماژ

برخی از نیویورک millennials را تبدیل به تصویری با سرعت دوستیابی به عنوان یک راه برای حفظ زندگی اجتماعی خود را در میان اقامت در خانه سفارش در محل قرار داده و با توجه به کوروناویروس.

تاریخ هماهنگ از طریق یک پروژه به نام “نیویورک مجازی دوستیابی: گرفتن احساسات نیست COVID,” آغاز شده و در اوایل این ماه توسط چلسی مندل و آماندا شین. نیویورک زنان به تازگی به پایان رسید به تماشای “عشق کور است” در Netflix بکشد و می خواستم به استفاده از استعدادهای خود را به عنوان اجتماعی اتصالات به کمک تک آهنگ خود را در شبکه های اجتماعی خود را حفظ کند.

“نیویورک منزوی در وهله اول و در حال حاضر به دلیل coronavirus آن را فراتر از انزوا” گفت: Shane یک مددکار اجتماعی. “و ما کوچک, کوچک در شهر نیویورک, آپارتمان, ایده بدون اتصال به شبکه برای ماه ترسانده است.”

مندل و شین شروع به ترویج این پروژه از طریق ایمیل و حساب های رسانه های اجتماعی در مارس 19 و هماهنگ 145 مجازی خرما با یکی دیگر از 77 در آثار. هر یک از تاریخ می گیرد از طریق FaceTime یا واتساپ تماس تصویری و نام تجاری فقط 15 دقیقه با بازی خود را قبل از تاریخ است.

“مردم نمی خواهید از آنها در ملاقات با افراد جدید آنها در حال رفتن در تاریخ گفت:” مندل که با این نسخهها کار در املاک تجاری. “ما فقط فکر کردم این یک راه عالی برای ساخت بشر اتصالات.”

آینده نگر نام تجاری باید برای پر کردن یک فرم گوگل پرسشنامه در مورد خود و آنچه آنها دنبال آن هستید در یک شریک. این موضوعات شامل سرگرمی, سیاسی, پیوستگی دین و همه چیز را در میان. مندل و شین با استفاده از این پاسخ ها برای از بین بردن هر گونه معامله شکن و مطابقت خوبی متناسب است.

بر خلاف نرم افزار دوستیابی که به طور خودکار همه چیز و تکیه بر الگوریتم های اواز خواندن هر شکل و به صورت دستی مطابقت کردن جفت است.

“این بسیار ساده است و کمی کهنه در راه است که ما با استفاده از تکنولوژی” مندل گفت. “ما می خواست می شود قادر به انجام کاری با انسان لمس زیرا مردم خوب احساس کردن مردم به جای رایانه بدانند چه کسی سازگار است.”

یکی dater جین Scheiner یک طراح لباس زندگی می کند که در بالای سمت شرق. Scheiner گفت: او قدردانی زمانی که او خود به خود در دیدار کسی جدید در یک بار هنگامی که او شنیده ام در مورد گرفتن احساسات نیست COVID او فکر پروژه صدا خنده دار و جالب است.

“من فکر کردم من می خواهم برای دیدن اگر مردم در واقع انجام این کار, و اگر آنها من را به عنوان یک بخشی از آن'” Scheiner گفت.

تا کنون Scheiner شده در سه تاریخ و هر زمان او تا به حال مناسب و معقول مکالمات و فکر مردان بودند ، به طور معمول, هنگامی که Scheiner خرما به او می دهد مردان از 24 ساعت به تماس با او و یا او می نویسد: آنها را به عنوان علاقه مند نیست اما در این سناریو از نام تجاری را نشان می دهد به مندل و شین که آیا آنها می خواهم تاریخ دوم با اولیه خود را منطبق است.

“با یک برنامه وجود دارد که ارضاء فوری” Scheiner گفت. “در اینجا شما در حال رفتن به تبدیل و گفت: ‘بله’ به خنثی شخص ثالث و امیدوار است که آنها می گویند بله در طرف دیگر.”

صرف نظر از اینکه چگونه او در تاریخ دوم بروید Scheiner گفت: او فقط به یک قطعه از زندگی به طور منظم در طول این زمان.

“هیچ چیز طبیعی است راست, در حال حاضر,” او گفت:. “پس از آن فقط یک واقعا راه خوبی برای حفظ یک کمی از حالت عادی کمی از سرگرم کننده و فتنه در طول این زمان.”

برای شین و مندل این امید است که تلاش های خود را منجر خواهد شد حتی فقط چند اصل ارتباطات که قادر خواهد بود برای دیدار در زندگی واقعی هر زمان که stay-at-home سفارشات در نهایت بلند است.

“اگر ما فقط کمی از شادی حتی فقط چند نفر که آنچه در این مورد” شین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>