‘کارولین عاشق عشق: عشق جزیره اختصاص نهایی به فلک گریان با ادای احترام

عشق جزیره اختصاص داده شده نهایی از آن اول زمستان سری به کارولین فلک با 90 دوم ادای احترام به اواخر مجری.

فلک او را در زمان زندگی خود و مرده یافت در شرق لندن در روز شنبه هفته گذشته است.

نشان می دهد نه هوا در آخر هفته گذشته به عنوان یک علامت از احترام به خانواده او اما این بازگشت در روز دوشنبه با ادای احترام به 40 سال است که شروع شده بود که میزبانی این برنامه در سال 2015.

سری و زندگی نهایی شد و توسط لورا Whitmore که گفت: “هفته گذشته شده است بسیار دشوار به نظر آمدن با از دست دادن دوست و همکار کارولین.

“ما به فکر خانواده اش و همه می دانستند که او در این زمان است.”

صدای او را شکست و او گریان به عنوان او افزود: “کارولین عاشق عشق جزیره است.

“او را دوست دارم و به همین دلیل امشب نهایی اختصاص داده شده به او.”

بیشتر از کارولین فلک

ادای احترام شد و پس از مونتاژ فلک را کار بر روی نشان می دهد و همراه آن نشان می دهد Aftersun.

با توجه به گزارش شرکت کنندگان در این نمایش گفته نمی شد از فلک گذشت تا دیروز.

نهایی می بیند چهار زوج رقابت برای £50,000 جایزه پس از دو ماه از کوپلینگ dumpings و درام در یک ویلا در آفریقای جنوبی شهر کیپ تاون.

لوقا Trotman و Siannise سخن بی معنی وبیهوده هستند مورد علاقه های شما با فینلی Tapp و پیج Turley, لوقا Mabbott و دمی جونز و Ched Uzor و جس گیل نیز در حال اجرا است.

Caroline Flack attends the annual Global Gift Gala London at Kimpton Fitzroy Hotel on October 17, 2019 in London, England
تصویر: کارولین فلک شروع به میزبانی عشق جزیره در سال 2015

هفته گذشته Flack خانواده منتشر منتشر نشده Instagram پست او نوشت: روز قبل از او در زمان زندگی خود را پیش از باز کردن از استنطاق به مرگ او.

در این بیانیه او نوشت که دستگیری او برای آزار دوست پسر لوئیس برتون, 27 سال گذشته به معنای “ظرف 24 ساعت تمام جهان و آینده فرا گرفت از زیر پای من”.

Flack شد و با توجه به محاکمه در ماه مارس به اتهام حمله به آقای برتون با یک لامپ در تخت او در 12 دسامبر با وجود او گفت که او را پشتیبانی نمی کند دادستان.

بیشتر به شرح زیر…

هر کسی احساس عاطفی مضطرب یا خودکشی می توانید تماس بگیرید سامریان برای کمک در 116 123 و یا ایمیل [email protected] در انگلستان. در ما تماس سامریان شعبه در منطقه شما و یا 1 (800) 273-بحث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>