کارولین فلک زندگی و حرفه

عشق جزیره در زمان کارولین فلک به اوج زندگی حرفه ای او.

بیش از آن پنج سری او مترادف با به طور فزاینده ای محبوب تلویزیون نشان می دهد قدمت در طرفداران ذهن.

او از آن زمان به اوج جدید آن را به عنوان ایجاد وزوز در رسانه های اجتماعی و یکی از بهترین بریتانیا-دوست داشتم واقعیت را نشان می دهد.

برخی از 3.6 میلیون بیننده تنظیم در به تماشای کهربا و گرگ بودن یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در پایان تابستان گذشته سری با بیشتر از 400 ، 000 جریان نشان می دهد.

در سال 2018 او در حال حاضر به عنوان نشان می دهد برنده تلویزیون بافتا برای بهترین واقعیت و ساخته شده و واقعی نشان می دهد.

اما پیروزی می تواند تلخ و شیرین. پس از پیروزی Strictly Come Dancing in 2014 با شریک زندگی حرفه ای پاشا Kovalev او خلق و خوی سقوط کرد.

Sky News
کارولین فلک در عشق جزیره

صبح بعد از بلند کردن glitterball جایزه او احساس کردند که او آن را “پوشش” در “clingfilm”.

بیشتر از کارولین فلک

او فکر او بود “مضحک” احساس خیلی پایین او به خورشید اضافه کرد: “من توانستم و فقط نمی تواند انتخاب کنید تا خودم در تمام که در سال آینده.”

حرفه ای تلویزیون خود را آغاز کرد و در سال 2002 زمانی که او با بازی حباب در این طرح نشان می دهد Bo’ Selecta.

از آنجا او با مشاهیر مانند برنج o’connell, Ian Wright, Vernon, کی و Olly Murs میزبانی انواع سری از گلادیاتورها در آسمان یکی به Xtra Factor.

او و Murs رفت تا میزبان the X Factor از اوت 2015.

او همیشه در یاد می شود برای ارائه عاشق جزیره از ماه ژوئن 2015 و پس از آن سری سوم اسپین آف آن نشان دادن عشق جزیره: Aftersun.

اما در ماه های اخیر مشکل زندگی شخصی سرفصل ساخته شده. او پا را از عشق جزیره پس از او در اتهام به تجاوز دوست پسر لوئیس برتون 27 در او سپس در Islington شمال لندن در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>