کارناوال مدیر عامل: با وجود ‘مخرب’ coronavirus شیوع کروز رزرو برای 2021 قوی هستند

حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان می آورد کروز صنعت را از یک صنعت جهانی متوقف مشتریان در حال حاضر رزرو برای 2021 کارناوال مدیر عامل آرنولد دونالد گفت CNBC در روز سه شنبه.

Coronavirus همه گیر roiled صنعت سفر در سراسر جهان, اما شاید هیچ بخش بوده است آمار مانند کروز میباشد. مسافران باید بد افتاده و فوت کرد که کشتی های کروز شد شیوع سایت. در پاسخ پورت را تکذیب کرد عروق ورود مسافران را لغو سفرهای ترین و کروز شرکت در جهان را به حالت تعلیق در عملیات.

کارناوال شرکت بزرگترین شرکت کروز در جهان شده است و در مرکز چندین بالا مشخصات پردازنده شیوع است. آن الماس شاهزاده بود در قرنطینه یک پورت در یکی از اولین و مهمترین شیوع بیماری در خارج از چین که در آن ویروس پدید آمده در ماه دسامبر.

دونالد گفت: صنعت کروز گزاف گویی خواهد شد همراه با بقیه سفر میباشد.

“آن بوده است ویرانگر به طور موقت. … سفر در حال رفتن به, بازگشت, سفر و اوقات فراغت و زمانی که آن را ندارد, ما بازگشت با آن است. گردهمایی اجتماعی در برخی از نقطه بازگشت و هنگامی که آن را نشانی از مردم می خواهید به کروز” دونالد گفت: در CNBC “بسته شدن بل.” “ما تا به حال توجهی رزرو. رزرو برای 2021 قوی هستند.”

هنوز معلوم نیست زمانی که کشتی ها اجازه خواهد داشت به بادبان دوباره. هفته گذشته مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از گسترش ایالات متحده “هیچ بادبان سفارش” در اصل صادر شده در مارس 14 تا 100 روز است. دونالد گفت: کارناوال است که گنجانیده شده در پاناما است “به طور داوطلبانه” تمدید آن توقف عملیات.

“اگر محدودیت کروز کشتی مسافری عملیات بودند مجاز به رزومه آلوده و در معرض کشتی کروز موارد خواهد محل بهداشت و درمان کارگران قابل توجهی افزایش خطر” CDC گفت: در گسترش نظم است.

با کارناوال ناوگان بیش از 100 کشتی از عملیات برای آینده قابل پیش بینی این شرکت در حال تقلا برای پول نقد همراه با دیگران در سفر میباشد. کارناوال به طور کامل شنود گذاشته آن 3 میلیارد دلار گردان تسهیلات اعتباری و گفت: در اوایل این ماه بود که افزایش حدود 6 میلیارد دلار با صدور ترکیبی از بدهی و حقوق صاحبان سهام.

آن می تواند دشوار برای کارناوال برای جذب بیشتر منابع مالی در حال حرکت رو به جلو به عنوان آژانس های رتبه بندی اعتباری S&P و مودی در ادامه به بررسی این شرکت برای جمع و جور کردن برنامه به طور بالقوه ناخواسته به وضعیت. اما سهام این شرکت افزایش یافت و پس از عربستان و ثروت صندوق فاش یک 8.2 درصد از سهام خود در کارناوال هفته گذشته است.

“ما در بر داشت یک راه برای تامین مالی. آن را پر هزینه” دونالد روز سه شنبه گفت. “در آن بود اما کار ما این است که مطمئن شوید که این شرکت می تواند زنده ماندن حتی اگر وجود تمدید تامل است.”

دونالد اضافه شده است که این شرکت است که شامل در دولت ایالات متحده را coronavirus بسته محرک همچنان به دنبال تامین مالی از “آلمان و انگلستان و ایتالیا و جاهای دیگر.” صرف نظر از تامین مالی اضافی دونالد گفت: این شرکت به اندازه کافی نقدینگی به گذشته حداقل در طول سال با هیچ درآمد.

سهام کارناوال به پایان رسید و در طول روز بیش از 8 درصد. اما سهام آنها پایین تر از 75% از ژان. 1.

از سه کروز شرکت های کارناوال است بهترین راه حل مناسب برای آب و هوا پایدار از رکود بدون هر گونه درآمد با توجه به UBS اوراق بهادار تحلیلگر رابین Farley. این شرکت می تواند برای زنده ماندن تا زمانی که 15 سال بدون هر گونه پول او نوشت: در یک توجه داشته باشید در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>