کارائیب مانند لاگون به homebuyers مزایای ساحل بدون خطر

وسلی چپل Fla. — آب کریستال کارائیب و درختان نخل نوسان بیش از شن و ماسه سفید. تنها چیزهایی که از دست رفته هستند و بوی شور دریا و صدای امواج آن زمان که قطراتش در ساحل.

این یک واقعی ساحل. آن است که 8 هکتار 16 میلیون گالن انسان ساخته شده از آب بدن حدود 25 مایل از تمپا ساحل. این تالاب در Epperson جامعه در وسلی چپل, افتتاح بیش از یک سال پیش.

کریستال لاگون آغاز شد که این ساختمان عظیم آبادیها در آمریکای جنوبی و خاورمیانه است که در حال حاضر به سرعت در حال گسترش به ایالات متحده است. این پنج تالاب جوامع باز در دو ایالت فلوریدا و تگزاس و هفت بیشتر انتظار می رود برای باز کردن این سال با کالیفرنیا و پنسیلوانیا به مخلوط اضافه شده.

“ما باید 30 پروژه امضا و آن را واقعا است از یک نوع خمیدگی منحنی در چند سال گذشته گفت:” اریک Cherasia معاون رئیس جمهور از کریستال لاگون.

یکی از کسانی که در پیتسبورگ که در آن شرکت بخشی از توسعه مجدد سابق منطقه صنعتی به یک خرده فروشی و مسکونی و سرگرمی مرکز. در زمستان این تالاب شود سرسره.

کریستال لاگون با این نسخهها کار با توسعه دهندگان محلی, صدور مجوز, تکنولوژی و داشتن آنها را در ساخت این تحولات است. در Epperson این شرکت کار می کرد با توسعه مترو ،

“هنگامی که شما ببینید این چیزی که آن را واقعا میآید و دیدنی” گفت: گرگ سینگلتون مترو رئیس جمهور. “این راه ارزان تر از یک زمین گلف و آن تجدید نظر به بسیاری از افراد مختلف است. آن را فقط یک هزینه تجزیه و تحلیل سود برای ما. ما فکر می کنیم می خواهم به فروش بیشتر خانه های سریعتر و دریافت قیمت حق بیمه هنگامی که آن را همه گفته و انجام می شود.”

Epperson جامعه وسلی چپل, Fla.

استیو واشنگتن | CNBC

و این مورد حتی قبل از توسعه باز. هفت سازندگان از جمله عمومی شرکت Lennar, Pulte و D. R. Horton در حال قرار دادن بیش از 1000 خانه در اطراف و کنار مرداب. و آن خانه به فروش سریع تر از خانه قابل مقایسه نیست در امتداد تالاب.

Epperson دیدم 21 درصد افزایش فروش در آن خانه مدل در طول preconstruction دوره بیش از هفت ماه زمان قاب در مقایسه با 1% به 5% افزایش در رقیب جوامع با توجه به مجله اینترنتی.

“واقعا این تفاوت برای ما” گفت: Sean Strickler, Pulte گروه غرب فلوریدا بخش رئیس جمهور. “ما شده ایم ساخت خانه های سراسر تمپا برای چندین سال و تالاب فراهم می کند منحصر به فرد را در جدید ملایمت ما ساکنان می تواند لذت ببرید. در حال حاضر برای سال ما ساخته شده است زمین های گلف و سنتی خانه باشگاه برای دیدن زیبا 8 هکتار دریاچه تالاب شده است فوق العاده ای رسم.”

Strickler می گوید: این خانه در Epperson که شروع در $200 ، 000 محدوده فروش در حدود 9 درصد به 10 درصد حق بیمه را به خانه قابل مقایسه در تمپا منطقه همه به دلیل این تالاب.

“ما فقط بیش از 400 صفحه اصلی سایت در جامعه و هنگامی که ما باز آن را کاملا آجیل,” او گفت:.

این تالاب به خودی خود چیزی از ویژگی های feat. آن را به طور مداوم فیلتر شده است و در خلاء مانند ماشین است که اجرا می شود در اطراف آن در تمام طول روز خورد تا هر گونه ماده خارجی. تالاب نظارت توسط یک مرکز کنترل در فلوریدا. آن را می توانید هر گونه ماده خارجی تقریبا بلافاصله مانند یک تمساح. که یک بار اتفاق افتاده است در Epperson تالاب, اما آن را به سرعت تشخیص داده و حذف شده است.

“این یک تکنولوژی انحصاری بنابراین من فقط قادر به رفتن به یک کمی از جزئیات اما آن را با این نسخهها کار از طریق یک فرایند ضد عفونی پالس ضد عفونی … با برخی از سیستم های التراسونیک,” Cherasia گفت. “ما با استفاده از 100 برابر مواد شیمیایی کمتر از معمولی استخرهای شنا و حدود 2 درصد از انرژی است که واقعا چه چیزی باعث این کار می کنند.”

وجود دارد یک اسلاید آب در استخر و همچنین به عنوان قایق و یک جزیره شناور. آن احاطه شده است در یک طرف توسط یک ساحل شنی و توسط نوار ماورا. یک رستوران جدید برنامه ریزی شده به زودی باز.

“همسر من تا به حال دیده می شود این منطقه به عنوان به زودی به عنوان من رو به پل که نادیده گرفته منطقه و دیدم که استخر بقیه سابقه است” گفت: Dennis Svoboda که در اینجا نقل مکان کرد از میشیگان بالایی شبه جزیره به بازنشسته. او خریداری یک Pulte خانه.

Pulte خانه در مترو تالاب توسط کریستال لاگون وسلی چپل FL

لیزا Rizzolo | CNBC

دخترش ناتالی فارل و همسرش, به دنبال, با کودک نو پا خود را. آنها در انتظار فرزند دیگری به زودی. او گفت: زندگی در یک ساحل بر خلاف این یکی دارای جنبه های منفی آن.

“ما عاشق اما مدارس نیست بزرگترین و آن را از نوع گران قیمت گران تر به زندگی می کنند وجود دارد,” او گفت:.

و از وجود بهره مند است که آن را می آید به خطرات ناشی از تغییر آب و هوا.

“چیزی که با سواحل است که شما به پرداخت بیمه سیل. من لازم نیست به پرداخت بیمه سیل در وسط فلوریدا در اینجا, بنابراین آن را بسیار ارزان تر گفت:” Svoboda.

تالاب سطح آب در واقع می تواند به کاهش در پیش از طوفان بنابراین احتمال کمی وجود دارد که از سرریز.

کریستال لاگون تا به حال کمی فشار از جوامع با وجود آن که تا به حال از طریق دقیق فرایندهای نظارتی.

“ما تا به حال برای کار با رگولاتور در اینجا در فلوریدا, اما به طور کلی در حال پایدار ارائه تقریبا نوشیدن-آب-پاک کردن استاندارد از آب نسبت به هر چیزی که در خارج وجود دارد منظورم این است که شما نگاه کنید در یک زمین گلف ما با استفاده از 30 بار آب کمتر از یک سنتی گلف” گفت: Cherasia.

کریستال لاگون در حال گسترش در خارج از مسکن مدل توسعه و همچنین برنامه ریزی برای ساخت لاگون در ایالات متحده آمریکا است که باز خواهد شد به عنوان به تنهایی جاذبه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>