مراقبت از کارگران واجد شرایط نیست, جدید بیمه خدمات درمانی ویزا در پست-Brexit برنامه مهاجرت

مراقبت های اجتماعی کارگران واجد شرایط نیست و از دولت جدید سلامت و مراقبت ویزا تحت واشنگتن-مبارزه با تروریسم در اروپا, مهاجرت, سیستم, خیابان داونینگ تایید کرده است.

دبیر خانه Priti پاتل پرده برداشته است چگونه انگلستان نقاط جدید مبتنی بر سیستم کار می آید را به اثر در تاریخ 1 ژانویه سال آینده و پس از اتحادیه اروپا آزادی حرکت در قوانین پایان.

بهداشت و مراقبت ویزا ارائه خواهد شد یک مسیر کلیدی برای بهداشت حرفه ای به کار در بریتانیا است.

اما این را شامل نمی شود مراقبت های اجتماعی کارگران شماره 10 نشان داد.

نخست وزیر رسمی سخنگوی دولت می خواهد کارفرمایان به “سرمایه گذاری بیشتر در آموزش و توسعه برای مراقبت از کارگران در این کشور”.

او گفت: “در مراقبت از کارگران به طور خاص ما مستقل مهاجرت مشاوران باید گفت که مهاجرت نه تنها پاسخ در اینجا به همین دلیل است که ما ارائه شوراها با اضافی £1.5 میلیارد دلار بودجه برای مراقبت اجتماعی در 2021-22 و همچنین راه اندازی یک استخدام جدید مبارزه است.”

موجود اتحادیه کارگران در بخش مراقبتهای می تواند درخواست برای اقامت در انگلستان از طریق حل و فصل طرح “و تعداد بسیار زیادی انجام داده اند” سخنگوی اضافه شده است.

بیشتر از Brexit

“کسانی که مردم باقی خواهد ماند در انگلستان ارائه واقعا مهم مراقبت از افراد مسن و آسیب پذیر است.”

زبان در طول سفر به لندن آمبولانس در دوشنبه نخست وزیر بوریس جانسون گفت: بریتانیا را “انسانی و معقول” سیستم مهاجرت پس از Brexit دوره گذار به پایان می رسد در 31 دسامبر.

“البته ما در حال رفتن به کنترل گرفتن و ما در حال کنترل سیستم مهاجرت ما ما در حال رفتن به سادگی کوبیدن دروازه و توقف هر کسی در هر نقطه از آمدن به این کشور است.”

پرسید که آیا او فکر می کند وجود خواهد داشت به اندازه کافی مردم را به آمدن به کشور به کار در مراقبت های اجتماعی سیستم آقای جانسون در جواب گفت: “من انجام می دهم.

“فراموش نکنید که یکی از چیزهایی که ما دیده ایم در چند ماه گذشته است که در واقع وجود دارد بیشتر اتباع اتحادیه اروپا, من افتخار می گویند, زندگی و کار در این کشور از ما حتی فکر می کردم.

“ما شاهد تعداد زیادی از مردم از ثبت نام برای حق خود را به باقی می ماند و فوق العاده است بنابراین ما باید یک بزرگ سهام از کارگران که در حال کمک کردن در این کشور که از خارج از کشور.”

اما شکست شامل مراقبت از کارگران در NHS ویزا مورد انتقاد قرار گرفت در پی coronavirus بحران است.

کارولین ابراهیم خیریه مدیر سن انگلستان در توصیف این حرکت به عنوان “آشکارا تصمیم اشتباه”.

“اصلاح و refinancing مراقبت خواهد شد اگر آن را در همه اتفاق می افتد بنابراین رویکرد محتاطانه خواهد بود برای نگه داشتن درب باز به اتحادیه اروپا مبتنی بر مراقبت اجتماعی کارکنان در تمام سطوح برای 3-5 سال حداقل” او ارسال شده در توییتر.

کار سایه دبیر خانه نیک توماس-Symonds پرسید: “چه این دولت باید در برابر مراقبت از کارگران ؟

“آخرین مقالات ارائه شده در سیستم مهاجرت تایید می کنند که محافظه کاران را در نظر نمی سرپرستان به عنوان کارگران ماهر.

“آنها آموختم هیچ چیز از این بحران ؟ ما خواهد بود به دنبال فوری روشن شدن در این.”

ریحانه اعظم ملی, دبیر GMB اتحادیه گفت: قوانین جدید مهاجرت شدند “نزولی به شرم آور قتلگاه و باعث می شود بدون در نظر گرفتن و یا اذعان کنند و به کارکنان مراقبت های انجام شده این چند ماه گذشته”.

او افزود: “چه کسی ما را حفظ خواهد کرد بیمارستان های در حال اجرا و مراقبت از ما رفتن به خانه زمانی که وزرای بکشید تا پل متحرک?

“در زمانی که مراقبت مواجه است بزرگترین تا کنون بحران و با مراقبت از خانه های متکی به صدها نفر از هزاران نفر از کارگران در خارج از اروپا و در مواجهه با کمبود نیروی انسانی و وزرا در حال قطع کردن بینی خود را به رغم چهره خود را.”

لیبرال دموکرات رهبری نامزد لیلا موران گفت: “چگونه می بوریس جانسون کف زدن برای مراقبین یک روز پس از آن حاضر به آنها ویزا بعد ؟

“این شرم آور است که کسانی که خطر زندگی خود را هر روز کمک به مردم آسیب پذیر در طول این همه گیر شدن هستند گفت: آنها به اندازه کافی ماهر برای واجد شرایط برای ویزای.”

دولت برنامه مهاجرت نیز شامل مقررات مربوط به ممنوعیت خارجی مجرمان محکوم به بیش از یک سال در زندان از ورود به انگلستان است.

این تغییر به معنی مجرمان از اتحادیه اروپا خواهد بود درمان همان است که در حال حاضر اتفاق می افتد به کسانی که از کشورهای غیر اتحادیه اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>