می توانید ملکه پیدا کردن کلمات را به راحتی و وحدت به ملت ؟

Hackney را گرافیتی پخش کرکره پایین به جز در Sainsbury که در آن یک خط تشکیل شده است که هر فرد وحی می ایستد دو متر از هم جدا. در میان آنها ترزا Woolard و دخترش, گل افتاب گردان, چهره های پوشش داده شده در مطابق با ماسک سیاه و سفید.

آن را به چیزی در هنگام خرید, خطرناک ترین بخشی از روز خود را و بقیه خرحمالی; زندگی در سلول است. برای بسیاری در شرق لندن پایان خانه یک آپارتمان کوچک در بالا و مستغلات.

“این یک نگرانی می گوید:” ترزا. “من به دنبال پس از گل افتاب گردان و او نا امید دیدن نیست اما من همچنین مراقبت از پدر من و من نمی خواهم به تصویب هر چیزی به او.”

Theresa Woolard and Daisy
تصویر: ترزا Woolard تصویر با دخترش دیزی می گوید: وضعیت نگران کننده است

این grimness از مستند شروع به ضربه. مردم در حال, ترس و تنش زندگی در یک رژیم غذایی افسرده اخبار و افزایش مرگ و عوارض نیروبخش خود را برای چه می آید بعدی و نگران آن خواهد آمد به طور مستقیم به آنها.

می توانید از ملکه اتصال با ملت تروما و پیدا کردن کلمات برای هدایت ما از طریق آن ،

انتهای شرق همواره میل با سلطنتی که قدمت آن حداقل تا آنجا که به جنگ جهانی دوم زمانی که شاه و ملکه بازدید بمباران مناطق به آسیب دیدن ناشی از حملات دشمن.

لندن صحنه ای از ویرانی زیادی با مناطق متروک و بدون جمعیت. زمانی که کاخ باکینگهام شد آمار در ارتفاع حمله رعد اسا, ملکه الیزابت, ملکه آینده مادر مشاهده کرد که “این باعث می شود من احساس می کنم من می تواند نگاه East End در چهره”.

بیشتر از Covid-19

In London fields, people were spotted enjoying the warm weather, despite advice to stay at home.
افرادی هستند که نادیده گرفتن اجتماعی فاصله مشاوره ؟

بسیاری از خریداران خارج Sainsbury در Hackney گفت آنها خواهد بود ملکه نشانی و گفت: برخی از آنها فکر می کردند این امر می تواند کمک به آنها را شخصا.

اما پایین جاده در تنها مغازه ای که باز می ماند گرگ بویس گفت که او نمی تواند تعویض. “من فقط می خواهم حقایق است. من می خواهم وضوح. من چوب به تماشای روزانه جلسات.”

گرگ اجرا می شود یک قهوه و ساندویچ فروشگاه که او تبدیل به یک فروشگاه مواد غذایی و او اشاره کرد که روح جامعه شکوفایی است.

“از آنجا که من نه جدا من از دیدن مردم و شاید من بسیاری از مردم را فقط با ما تماس بگیرید. پس هر کس به نظر می رسد واقعا خوشحال برای دیدن من و یک روح جامعه در اینجا. اما به طور طبیعی مردم نیز احساس شده است.”

جوانان و اجتماعی کارگران می گویند خانواده تنش ها نهفته در پشت درهای بسته و چیزهای کوچک جرقه امیدی در خارج از منزل.

چرا مردم بپرسید که بسیاری دیگر از لندن پارک ها باز هستند – آیا شورای محلی بسته ویکتوریا پارک وادار ورزش به دور از فضاهای باز?

دیگران عصبانی هستند که دولت به نظر می رسد عدم منبع به اندازه کافی تست های هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی برای سلامت کارگران است.

Michael Gove has urged people not to go outside.
‘Please don’t go خارج آخر این هفته’

موسسه خیریه کارگر Nevres Kemal, از, بالا بردن صدای من بنیاد می گوید: خیریه بخش رها شده است.

او مغازه خیابان بالا در رنگ های سبز و خطوط بسته شده است اما او هنوز از ارائه غذاهای گرم به مردم آسیب پذیر است.

“تاثیر بر موسسات خیریه کوچک بوده و کاملا ویرانگر است. محلی مردمی موسسات خیریه است که رسیدن به جامعه محلی و اصلا پرداخت نمی توانید دریافت وام,” او می گوید.

“تاثیر این است که مردم در جامعه از دست داده اند – آنها نمی توانند خوردن برخی ندارد ،

اما Nevres می گوید او را آرامش از شنیدن ملکه صحبت می کنند.

“خدا نگهدار ملکه. او شده است این است که برخی از کشور ما برای سال های بسیاری ، او را دیده و شنیده و انجام بسیاری از چیزهای. این چیزی است که ما انتظار داریم از ما ملکه.”

این یک چیز نادر برای ملکه به آدرس این ملت در این راه می آید و در یک اقدام بی سابقه ملی حاضر است.

آیا مردم عزیزان از دست رفته و یا خطر از دست دادن امرار معاش خود و یا به سادگی وحشت زده – این چیزی است که همه ما در حال تجربه با هم و برای بسیاری از شنوایی ما مستقل که پسر خود زده بود توسط ویروس درست احساس می کند.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

ملکه می ایستد بالای سیاست – شکست برای دریافت آزمون های نگرانی که نیست به اندازه کافی در حال انجام است. او نمی تواند در نظر گرفته شود با اقدامات دولت.

او یک نماد ملی روح و انعطاف پذیری که با کلمات مناسب می تواند به راحتی و وحدت حتی به کسانی که مبارزه بیشتر با راه جهان در حال تغییر است.

شما خواه یا طرفدار سلطنت غیر قابل انکار است که ملکه شخصی ارادت به وظیفه یعنی حتی در زمان های تاریک او همیشه قادر به نگاه ملت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>