مارک کوتاه, رئیس ستاد, معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت می کند به اعضای رسانه ها در خارج از کاخ سفید در واشنگتن دی سی, ایالات متحده در روز سه شنبه, نوامبر. 19, 2019.

ژاک گیبسون | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

یک دستیار معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر کاخ سفید در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس روز جمعه گفت که کالیفرنیا را جارو سفارش برای ساکنان به ماندن در خانه نباید لزوما توسط کشورهای دیگر کپی.

مارک کوتاه پنس را رئیس ستاد خواسته شد در CNBC آیا کالیفرنیا تصمیم صادر شده پنج شنبه شب به لیبریا گاوین Newsom به زودی کپی شده توسط بسیاری از کشورهای دیگر.

کوتاه گفت که از سه متحده – کالیفرنیا واشنگتن و نیویورک – شامل بیش از نیمی از تایید coronavirus موارد در ایالات متحده Newsom را ممکن است تبدیل به “یک اندازه متناسب با همه سیاست است.”

“این مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که ما یک federalist سیستم” است که اجازه می دهد تا “جوامع محلی به انجام آنچه آنها فکر می کنم بهتر است برای جوامع خود و ما را به آنها ارائه منابع آنها نیاز به بهترین و آگاهانه تصمیم گیری” کوتاه گفت.

“من فکر می کنم وجود دارد فراوانی از احتیاط در برخی از سیاست ها و تصمیم گیری های که ساخته شده اند برای محافظت از آمریکایی ها بیشتر است اما همانطور که مشاهده بهتر اطلاعات که ما در حال گرفتن در حال حاضر در تست و سرعت گسترش آن را به اطلاع یا نه یکی از اندازه متناسب با تمام واقعا حس می کند,” او گفت:.

Newsom تصمیم که در محل باقی بماند تا بیشتر متوجه علائم یکی از افراطی ترین و در عین حال تلاش برای “صاف منحنی” از پیش بینی انتقال COVID-19 ویروس در سراسر ایالات متحده

همه ناهار خوردن در رستوران ها و کافه ها و باشگاه ها و ورزشگاه و تناسب اندام استودیو بسته خواهد شد با توجه به سفارش. وقایع عمومی و تجمعات نیز مجاز نیست. خدمات ضروری باز خواهد ماند اما مانند داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی, takeout و تحویل رستوران ها و بانک ها.

با نزدیک به 40 میلیون نفر از ساکنان کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت در کشور است.

کوتاه نیز اشاره کرد که بیش از نیمی از عفونت کروناویروس در آمریکا متمرکز در 10 شهرستان از بیش از 3 ، 000 در ایالات متحده آمریکا

کوتاه همچنین پیشنهاد کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت احتمالا در نظر قفل کردن آن چند استان ها شده است که سخت ترین ضربه این بیماری است.

کاخ سفید دستورالعمل برای جلوگیری از coronavirus انتقال “در نظر گرفته شده پس از آن باقی می ماند و نه فراتر از آن جایی که در حال حاضر این است که” کوتاه گفت. “من نمی پیش بینی فدرال دستور روز است که هیچ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net