گاوین Newsom, فرماندار کالیفرنیا در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در ساکرامنتو کالیفرنیا در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

غنی Pedroncelli | AP | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

کالیفرنیا اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن از coronavirus ممکن است طولانی تر از مردم ممکن است فکر می کنم به عنوان دولت مبارزه با رکورد “افسردگی دوران” بیکاری شماره Gov. گاوین Newsom روز چهارشنبه گفت:.

“این را دیگر از من فکر می کنم بسیاری از مردم فکر می کنم. آن را به بسیاری دیگر از مردم می گویند. این جدی است ما هرگز تجربه کرده ام هر چیزی شبیه به این در طول عمر ما” Newsom گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد چه مدت آن را برای کالیفرنیا به دوباره بجای اول برگشتن از Covid-19.

Newsom گفت که در ماه ژانویه در کالیفرنیا به حال رکورد بیکاری پایین و ذخایر در بودجه خود را. دولت آینده بودجه در حال حاضر رو سوراخ است که سقوط خواهد کرد “دهها میلیارد دلار” از جایی که آن را باید.

او گفت که مشاوران اقتصادی از جمله سابق فدرال رزرو صندلی جانت یلن, باید به او هشدار داده است که دولت به احتمال زیاد نمی بینم یک “V شکل” بهبود و یا افزایش سریع بعد از Covid-19 بحران به پایان می رسد و اقتصاد خود را بازسازی و بازگشایی شد.

بیش از 3.7 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری از ابتدای ماه مارس با توجه به وزارت کار ایالات متحده. برای هفته دولت باعث شده است که ملت در تعداد کارگران تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری.

کالیفرنیا با صدور اولین ایالتی اقامت در خانه سفارش در مارس 19, بسته شدن همه ناهار خوردن در رستوران ها و کافه ها و باشگاه ها و ورزشگاه و تناسب اندام استودیو.

“بعد از چند سال ما در حال رفتن به کار را از طریق این چالش ها اما ما کار را از طریق آنها و ما از طرف دیگر” Newsom گفت. “اما ما باید کار ما قطع برای ما به عنوان بقیه از کشور است.”

روز دوشنبه در ایالت کالیفرنیا شد اولین دولت به قرض گرفتن پول از دولت فدرال پس از آن می توانید از ادامه پرداخت افزایش تقاضای مزایای بیکاری به عنوان اولین گزارش وال استریت ژورنال. دولت قرض $348 میلیون دلار بودجه فدرال پس از دریافت تایید به ضربه بزنید تا به 10 میلیارد دلار از طریق پایان ماه ژوئیه یک سخنگوی وزارت خزانه داری گفت: مجله.

“این است که افسردگی دوران اعداد در شرایط بیکاری شما در سراسر این کشور نه فقط در ایالت کالیفرنیا,” او گفت:. “این اعداد فک انداختن و این نگران کننده است”

دولت آغاز خواهد شد در حال حرکت به “فاز دو” از آن بهبود اقتصادی تا پایان این هفته پس از Newsom اعلام کرد در روز دوشنبه است که برخی از کسب و کار خرده فروشی می تواند شروع بازگشایی با تغییرات تا پایان این هفته اگر معیارهای خاصی هستند دیدار کرد.

او گفت: خرده فروشان از موارد مانند لباس و کتاب و موسیقی و اسباب بازی و لوازم ورزشی و همچنین به عنوان گل خواهد بود و مجاز به ارائه منظقه وانت خدمات اگر آنها موسسه رهنمود. دولت قصد دارد به موضوع راهنمایی بیشتر سهشنبه در دولت بعدی فاز بازگشایی خواهد شد که شامل دستورالعمل های خاص که کم ریسک کسب و کار باید به منظور پاسخگویی به بازگشایی شده است.

Newsom گفت: دولت نیز اجازه می دهد برخی از استان ها شروع به کاهش اجتماعی فاصله محدودیت و حتی بیشتر اگر آنها می توانند ثابت کنند که توانایی موسسه بهداشت مناسب شیوه های اطمینان کافی تست و ردیابی و تامین امنیت برای کسانی که آسیب پذیر هستند از جمله بی خانمان جامعه شهروندان مسن و زندانی.

در چهارشنبه Newsom گفت: دولت افزایش یافته است coronavirus تست از 2000 تست در روز به 25000 تا 30000 در روز در ماه گذشته است. دولت راه اندازی یک وب سایت جدید در روز شنبه است که ساکنان می توانید استفاده کنید برای شناسایی تست سایت در سراسر کشور.

Coronavirus در حال حاضر آلوده بیش از 58,800 مردم در دولت است. وجود دارد بیش از 2,600 تایید موارد Covid-19 روز سه شنبه 4.6 درصد افزایش یافته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de