کالیفرنیا به داخل ساختمان کسب و کار در برخی از شهرستانهای استان به عنوان coronavirus موارد آمار رکورد

کالیفرنیا دستور داده است تا در محیط داخلی کسب و کار از جمله رستوران ها و سینما به سراسر 19 شهرستان به عنوان دولت هایش با یک تجدید حیات coronavirus موارد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت.

بلافاصله موثر کسب و کار با محیط داخلی عملیات در شهرستانهای شده اند که در دولت “شهرستان نظارت بر لیست” برای سه روز متوالی مورد نیاز خواهد بود به نزدیک است. منظور امر به برخی از دولت بزرگترین شهرستان: Los Angeles, نارنجی, سان برناردینو و سانتا باربارا.

داخلی کسب و کار نیاز به شامل رستوران ها از wineries و مزه, اتاق سینما, خانواده, سرگرمی, مراکز, باغ وحش, موزه ها و cardrooms, Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. به روز شده در راهنمایی را در محل باقی می ماند تا حداقل سه هفته.

او گفت: منظور نمی کند نیاز به کسب و کار به طور کامل اما نیاز به آنها را به حرکت و عملیات در خارج از منزل در صورت امکان.

کالیفرنیا گزارش یک رکورد 9,740 معرفی موارد اضافی در روز سه شنبه یک 4.4 درصد افزایش از یک روز قبل از آن با توجه به دولت Covid-19 وب سایت. کالیفرنیا رای مثبت و یا درصد از کل آزمون بازگشت مثبت افزایش یافته است و به تدریج در ماه ژوئن به حدود 6 درصد Newsom گفت.

دولت نیز تا سطح شیب دار اجرای آن توصیه می شود اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و چهره-پوشش الزامات Newsom گفت. هفت سازمان را گرد هم می آیند به شکل یک “اعتصاب تیم” است که هدف noncompliant محل کار, او گفت:.

“این بیشتر به آموزش و پرورش است. من نه بیرون آمدن با یک مشت” Newsom گفت. “ما می خواهیم به بیرون آمدن با یک قلب باز شناخت قدر از برخی از این تغییرات است.”

پیش از چهارم جولای آخر هفته Newsom خواسته محلات با تعطیلی اجباری به نظر لغو آتش بازی نشان می دهد به تضعیف جمعیت. دولت خواهد شد امکانات پارکینگ در دولت در سواحل جنوبی کالیفرنیا و منطقه خلیج, او گفت:.

روز یکشنبه Newsom مورد نیاز میله در یک تعداد انگشت شماری از استان ها با افزایش موارد به بستن درهای خود را زیر مشابه تصمیمات اتخاذ شده در تگزاس و فلوریدا. اپل اعلام کرد گفته می شود که این امر می تواند بسته شدن 15 فروشگاه در دولت با توجه به تعداد فزاینده ای از موارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *