کالیفرنیا گزارش ‘مرگبارترین روز و در عین حال جهانی مستندات سهولت

پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است — اما برای تا به دقیقه به دقیقه پوشش در coronavirus, بازدید از وبلاگ زندگی می کنند از CNBC آسیا-اقیانوسیه تیم.

خانه گذشت یک $484 میلیارد بسته محرک برای تقویت کسب و کارهای کوچک و بیمارستان های ویران شده توسط coronavirus بحران در آخرین تلاش از نمایندگان مجلس برای کاهش اثرات coronavirus خاموش شدن ناگهانی در اقتصاد است. معاون رئیس جمهور پنس گفت که 16 متحده در حال حاضر برنامه های در محل برای بازگشایی کسب و کارهای محلی هر چند مقامات بهداشت در ادامه به هشدار از آرامش و کاهش تلاش های بیش از حد به سرعت.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.7 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 190,303
  • ما موارد: بیش از 864,400
  • ما مرگ و میر: حداقل 49,748

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

8:30 pm: سان فرانسیسکو آغاز می شود و بسته کردن برخی از خیابان ها به تشویق اجتماعی فاصله

سان فرانسیسکو آغاز شد و بسته کردن برخی از خیابان های مسکونی به طول ترافیک در این هفته.

بسته شدن بخشی از آن “خیابان های آرام” ابتکار اعلام کرد در روز دوشنبه توسط شهردار لندن نژاد است. این تعطیلی به معنای به عابرین پیاده و دوچرخه سواران یک راه برای گرفتن اطراف بدون نقض فیزیکی فاصله سفارشات و بدون نیاز به جمعیت بر روی پیاده رو و یا طفره رفتن ترافیک.

انتخاب معابر در سان فرانسیسکو در حال باز تنها به پیاده دوچرخه سواران و وسایل نقلیه ساخت و تحویل به ساکنان محلی و یا کسب و کار و پاسخ گوی اضطراری در طول روز. سان فرانسیسکو شهری حمل و نقل و آژانس تصاویر به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی از مردم خوب حفظ فاصله فیزیکی از یکدیگر در حالی که قدم زدن دروازه طلایی در خیابان های شهر فیله محله.

همسایه اوکلند اجرا مشابه ابتکار با تناسب اندام داشته باشید در اوایل این ماه. —Lora Kolodny

8 pm: دبی باز می شود رستوران ها و کافه ها و سوانح حمل و نقل عمومی

دبی در پنجشنبه مجاز کافه ها و رستوران ها به سر کسب و کار و مراکز خرید باز می شود تا حدی از 12 p.m تا 10 p.m اما با حداکثر ظرفیت از 30 درصد دبی رسانه ها اعلام کرد که در بیانیه ای.

در این بیانیه اضافه شده است که آن را نیز اجازه می دهد از سرگیری خدمات حمل و نقل عمومی از جمله مترو شروع مارس 26. —رادیو فردا

7:40 pm: United Airlines نیاز به خدمه پرواز به پوشیدن ماسک. این اتحادیه کارگری مسافران می خواهد به پوشیدن آنها بیش از حد

هواپیمایی متحده می گوید موثر جمعه خدمه پرواز را مجبور به پوشیدن ماسک یا دیگر پوشش صورت در حالی که در وظیفه اندازه گیری با هدف توقف گسترش coronavirus. هواپیمایی ارائه خواهد شد خدمه پرواز با فولاد ماسک, اما آنها نیز مجاز به پوشیدن خود پارچه ماسک. “ما درک می کنیم که بسیاری از جنبه های پرواز وظایف هر دو روشن و خاموش کردن هواپیما می توانید تمرین های اجتماعی فاصله چالش برانگیز است که چرا این ابتکار جدید است که بسیار مهم” ایالات گفت. در حالی که چند مسافران در حال حاضر در حال پرواز به دلیل ویروس و اقامت در خانه سفارشات شرکت های هواپیمایی در حال بازنگری اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

انجمن خدمه پرواز که نشان دهنده برخی از 50,000 کابین خدمه از جمله کسانی که در ایالات و پرسید: برای اندازه گیری در ایران می خواهد برای رفتن بیشتر است. اتحادیه خواسته مقامات فدرال به نیاز است که مسافران به عنوان به خوبی به عنوان خدمه بود نیاز به پوشیدن ماسک برای کاهش خطر گسترش این بیماری است. “به عنوان برخی از شایع ترین, مسافران, خدمه پرواز احساس عمیق مسئولیت را به اطمینان حاصل شود که ما در محل کار خطرات ناشی از دستیابی و گسترش بیماری های مسری هستند به حداقل برسد تا آنجا که ممکن است” AFA, رئیس جمهور, سارا نلسون نوشت: در نامه ای به وزیر حمل و نقل ایلین چائو و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر.” —لسلی Josephs

7:30 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘نه در همه مبارک’ با گرجستان فرماندار برایان کمپ طرح به دوباره باز کردن کسب و کار

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گوش به یک سوال از مطبوعات در طول یک تور گسترده موقت بیمارستان در گرجستان کنگره جهانی مرکز در روز پنج شنبه 16 آوریل سال 2020 در آتلانتا.

رون هریس | AP

رئیس جمهور تهمت و گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که او “نه در همه مبارک” با گرجستان فرماندار برایان کمپ که برنامه ای برای دوباره باز کردن کسب و کار خاص در دولت شروع سهشنبه, مارس 24 حتی اگر Covid-19 شیوع است که هنوز هم یک تهدید سلامت وجود دارد.

روز دوشنبه فرماندار کمپ گفت: دولت اجازه می دهد چشمه های معدنی تاتو سرو سالن آرایشگری, بازی بولینگ کوچه و به زودی به سینما و رستوران ها برای باز کردن دوباره در گرجستان به عنوان طولانی به عنوان آنها پیاده سازی فیزیکی فاصله و دیگر اقدامات برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

رئیس جمهور گفت: از کمپ و برنامه های خود را در روز پنج شنبه: “من می خواهم متحده برای باز کردن بیشتر از او می کند!” اما او افزود: “من نمی خواهم برای دیدن چشمه های معدنی, افتتاح, رک و پوست کنده. من خوشحال با برایان کمپ. من در همه مبارک.” رئیس جمهور تاکید کرد که او به ترک آن را به استانداران برای تصمیم گیری برای خود را دارند متحده است. با اشاره به کسب و کارهای کوچک گفت: “من می خواهم آنها را به باز کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. و من می خواهم دولت برای باز کردن. اما من با برایان کمپ.” —Lora Kolodny

7:17 pm: بیل گیتس توضیح می دهد که آنچه ما باید انجام دهید برای متوقف کردن بیماری همه گیر کوروناویروس و بازگشایی اقتصاد

نیکوکار میلیاردر بیل گیتس مشخص شده آنچه جهان نیاز به انجام برای جلوگیری از Covid-19 همه گیر و بازگشایی اقتصاد در یک پست وبلاگ پنج شنبه.

گیتس گفت که جهان باید پیشرفت درمان آن واکسن و تست تماس با ردیابی. آن را نیز نیاز به بررسی سیاست های خود را برای باز کردن اقتصاد جهانی, او گفت:. او در مقایسه با این بیماری همه گیر به یک جنگ است.

وجود دارد پنج حوزه او به تشریح که به توجه نیاز دارند:

  1. درمان: دروازه اذعان کرد که بسیاری از درمان ممکن است شکست بخورند اما گفت او خوشبین برخی از موفق خواهد بود در کاهش coronavirus بار.
  2. واکسن: “از معجزه درمان” تنها راه برای مردم را به بازگشت به برخی از حس طبیعی است که از طریق یک واکسن گیتس گفت.
  3. تست: گیتس گفت که ایالات متحده نیاز به اولویت بندی کنید و با سرعت بالا Covid-19 تست به نتایج در یک روز.
  4. تماس با ردیابی: گیتس گفت که افرادی که در تماس نزدیک با کسی که تست مثبت باید اولویت بندی برای تست و خود منزوی.
  5. باز کردن: گیتس معتقد است که بسیاری از کشورهای توسعه یافته خواهد وارد فاز دوم این بیماری همه گیر در دو ماه آینده. که در آن جهان است نیمه عادی هر چند مردم هنوز هم به تمرین های اجتماعی فاصله.

“در طول جنگ جهانی دوم یک مقدار شگفت انگیز از نوآوری از جمله رادار قابل اعتماد اژدر و کد شکستن کمک به پایان دادن به جنگ سریع تر” گیتس گفت. “این خواهد بود که با این بیماری همه گیر.” دروازه شده است آوازی در Covid-19 همه گیر است و توصیف آن به عنوان یک “سناریو کابوس.” —جسیکا Bursztynsky

6:58 pm: به روز رسانی نقشه جهانی موارد که در حال حاضر مجموع 2,708,590

6:53 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او ممکن است گسترش coronavirus اجتماعی فاصله دستورالعمل به اوایل تابستان

6:41 pm: پنس می گوید: 16 متحده را منتشر کرده اند برنامه ای برای بلند کردن coronavirus محدودیت

شانزده متحده را منتشر کرده اند “رسمی بازگشایی برنامه” به آسانسور coronavirus محدودیت های معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت.

“در این لحظه 16 متحده منتشر شده رسمی بازگشایی برنامه” پنس گفت: در اخبار جلسه. “متحده شروع به این برنامه و ما را تشویق به دیدن بسیاری از کشورهای در آغوش رویکرد مرحله به مرحله به بازگشایی اقتصاد خود را که فکر در دستورالعمل های ما برای باز کردن امریکا دوباره.”

میسوری, پنسیلوانیا, اورگان و آیداهو همه منتشر قصد دارد برای لغو محدودیت به معنای محدود کردن گسترش coronavirus پنس گفت. کاخ سفید بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای تکمیل لیست متحده است.

دولت در حال حاضر نیز خواستار متحده برای از سرگیری اعمال جراحی الکتیو که تا حد زیادی به حالت تعلیق به عنوان سیستم های سلامت به دنبال افزایش ظرفیت برای انتظار افزایش Covid-19 بیماران پنس اعلام کرد. او گفت: چندین ایالت در حال حاضر پرده برداری کرد قصد دارد برای انجام این کار از جمله آریزونا و ایندیانا است. —خواهد Feuer

6:34 pm: FDA فقط تایید کلمبیا را Covid-19 پلاسما درمانی مطالعه با حمایت آمازون

یک دانشمند است که در VirPath دانشگاه آزمایشگاه طبقه بندی شده به عنوان “P3” سطح ایمنی در فوریه 5 سال 2020 به عنوان آنها سعی کنید برای پیدا کردن یک درمان موثر در برابر COVID-19.

جف PACHOUD | خبرگزاری گتی ایماژ

سازمان غذا و دارو فقط سبز روشن یک کارآزمایی بالینی در دانشگاه کلمبیا برای تعیین اینکه آیا پلاسمای جمع آوری شده از Covid-19 بازماندگان می تواند به طور موثر محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی در خطوط مقدم و کاهش علائم در افرادی که به شدت بیمار است.

این مطالعه با بودجه 2.5 میلیون دلار از آمازون.

با استفاده از نقاهت پلاسما — یک جزء از خون — به عنوان یک درمان قدیمی دهه ایده و استفاده شده است برای درمان بیماری های دیگر مانند آنفلوانزا و سرخک. هنگامی که یک بیمار بهبود از یک بیماری آنها تولید آنتی بادی برای مبارزه با حضور آنتی ژن است که باعث بیماری و کسانی که پروتئین باقی خواهد ماند در خون برای چند ماه.

امید است که پلاسما از بهبود coronavirus بیماران می شود, خون به شدت بیمار, بیماران, کمک به آنها را بهبود سرعت بیشتر. آن را نیز می تواند کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی توسعه برخی از ایمنی. آن را یک جایگزین برای یک واکسن اما محققان بر این باورند که رویکرد بالقوه است. —کریستینا فار

6:26 pm: ما قراردادهای آتی سهام هستند و پس از صاف وال استریت را roller-coaster جلسه

6 pm: UAW مخالف شروع مجدد تولید خودرو در اوایل مارس

ایالات خودرو کارگر معتقد است راه اندازی مجدد آمریکا تولید خودرو در اوایل ممکن است “خیلی زود و بیش از حد مخاطره آمیز” برای اعضای آن بر اساس بیانیه منتشر شده روز شنبه توسط UAW جمهور روری قمار است.

“در این نقطه در زمان UAW باور نمی کند که داده های علمی قطعی است که آن را بی خطر است به اعضای ما در محل کار,” او گفت:. “ما انجام داده اند به اندازه کافی تست واقعا درک تهدید اعضای ما ،

فیات کرایسلر و همچنین سایر خودروسازان در اوایل این ماه اعلام کرد قصد دارد برای از سرگیری تولید در مارس 4. جنرال موتورز و فورد موتور باید اعلام نشده یک بازه زمانی به راه اندازی مجدد تولید است که هزینه آنها میلیاردها دلار در idled تولید.

ایالات متحده خودکار گیاهان از جمله کسانی که برای دیترویت خودروسازان متوقف شد, تولید در اواسط ماه مارس با توجه به Covid-19. دیترویت خودروسازان استخدام حدود 150000 UAW اعضای.

قمار بیانیه می آید یک روز پس از بحث های صورت گرفت بین قمار و جنرال موتورز و رئیس مدیر عامل مری بارا فورد مدیر عامل و رئیس جمهور جیم هاکت و فیات کرایسلر مدیر عامل مایک مانلی در مورد بازگشایی گیاهان.

قمار گفت: این اتحادیه است “خوشحال با شرکت های خودرو’ پاسخ و همکاری در کار را از طریق ایمنی و بهداشت پروتکل های ما را در محل کار هنگامی که آن را مناسب است به راه اندازی مجدد.”

خودروسازان مانند تسلا تویوتا موتور و هوندا موتور پس از چندین تاخیر را اعلام کردند و یا در حال انتظار برای راه اندازی مجدد تولید در اوایل ممکن است. —مایک Wayland

5:40 pm: خانه آرا به تصویب $484 میلیارد لایحه ای را برای افزایش کسب و کارهای کوچک و بیمارستان و ارسال آن به مغلوب ساختن پیشی جستن

مجلس نانسی پلوسی از کالیفرنیا. می رسد در کاپیتول هیل دوشنبه, مارس 23 سال 2020 در واشنگتن است.

اندرو بیلبائو | AP

خانه آرا به تصویب $484 میلیارد بسته به تقویت کسب و کارهای کوچک و بیمارستان های ویران شده توسط coronavirus بحران و گسترش آزمایش به شدت مورد نیاز برای شروع به زندگی عادی بازگشت.

پوشیدن پوشش صورت و رای گیری به ترتیب حروف الفبا مجموعه برای کاهش خطر عفونت نمایندگان تعیین شد به تصویب این لایحه به راحتی. خانه رای را ارسال پیشنهاد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تنظیم آن را به امضا قانون در ساعات آینده.

قبل از پاک مجلسی طرح به تلاش برای نجات یک شکننده اقتصاد آمریکا, آن نیز تصویب دموکراتیک اکثریت انتخاب کمیته فرعی نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استفاده از 500 میلیارد دلار از کمک های اولیه برای شرکت های بزرگ و دولت ها و شهرداری ها. بین آرا, خانه, کارکنان از طریق مجلسی برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن آن است. —یعقوب Pramuk

5:30 pm: گوگل به قطع بودجه بازاریابی به اندازه نیمی از مدیران هشدار داد استخدام یخ

گوگل کاهش آن بودجه بازاریابی به اندازه نیمی برای نیمه دوم سال با توجه به داخلی مواد مشاهده شده توسط CNBC.

یک ایمیل در مورد کاهش رفت به بازاریابی کارکنان این هفته با توجه به کاهش بودجه و استخدام یخ به صورت تمام وقت و قرارداد کارکنان.

“وجود کاهش بودجه و استخدام یخ اتفاق می افتد در سراسر بازاریابی و سراسر گوگل گفت:” یک پیام جهانی مدیر ارسال به کارکنان جمعه. “ما همراه با بقیه بازاریابی خواسته شده است به قطع بودجه ما در حدود نیمی به صورت H2.”

یک شرکت spokesperon تایید کرد که برخی از مناطق’ بودجه در حال کاهش به اندازه نیمی اما افزود که دیگران ممکن است پس از آن است که هنوز هم در روند “recalibrating.” —جنیفر الیاس

5:15 pm: شرکت های با تکنولوژی جلو و عقب در استخدام چشمک زن یکی دیگر از گریم علامت هشدار دهنده برای اقتصاد ایالات متحده

شرکت های فن آوری باید به عقب کشیده به شدت در استخدام, اضافه کردن به آبشار منفی شوک های اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس.

آن شده است تقریبا یک ماه از کشور اول اقامت در خانه سفارش پایین آمد در منطقه خلیج سان فرانسیسکو. در هفته های پس از خاموش شدن ناگهانی برای کنترل این بیماری همه گیر را گسترش باید به هر طریقی ویران در صنایع اعم از خرده فروشی به سفر و گردشگری. سرعت و میزان این خسارت اقتصادی قابل توجه شده است. اضافی 4.4 میلیون آمریکایی برای ثبت تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته در مجموع به 26 میلیون دلار طی پنج هفته. و برخی از اقتصاددانان پیش بینی می کنند نرخ بیکاری در ایالات متحده به زودی می تواند تحت الشعاع قرار دادن 30 درصد از 50 سال اخیر از 3.5% در ماه فوریه است.

در طرف دیگر از معین, استخدام روند نقاشی به همان اندازه ناراحت کننده تصویر. و با وجود این تغییر به کار از راه دور و افزایش تقاضا برای برخی خدمات آنلاین, تکنولوژی, سیستم ایمنی بدن است به عقب برگشت. —J. R. نی

4:45 pm: کالیفرنیا آگهی در تعداد مدعیان بیکاری توسط دولت

4:20 pm: که گزارش پنج برابر افزایش در حملات سایبری نزدیک به 450 هک ایمیل

نزدیک به 450 ایمیل و کلمه عبور مربوط به سازمان بهداشت جهانی مقامات و دیگران کار بر روی coronavirus پاسخ به بیرون درز شد آنلاین این هفته این سازمان در بیانیه ای گفت. که گفت: کلاهبرداران شده اند جعل هویت مقامات در ایمیل های هدفمند به سوی عموم مردم به منظور به دست آوردن کمک های مالی. این سازمان در حال حاضر مهاجرت تحت تاثیر سیستم های امن تر سیستم احراز هویت این سازمان گفت.

به بیرون درز اعتبار قرار نیست هر که سیستم های در معرض خطر, چرا که داده شد اخیر این سازمان گفت. اما چه کسی گفت که حمله هم تاثیر سیستم های قدیمی تر استفاده می شود توسط کنونی و بازنشسته کارکنان و همچنین همکاران. پس از شروع COVID-19 گیر سازمان دیده است یک افزایش چشمگیر در تعداد حملات سایبری به کارگردانی و در آن کارکنان و کلاهبرداری ایمیل را هدف قرار داد. شده اند وجود دارد پنج برابر تعداد حملات سایبری به این سازمان در حال حاضر از گزارش شده در دوره مشابه سال گذشته است.

“این است که عمیقا ناامید کننده است که به ما و شرکای کار برای صرفه جویی در زندگی از ویروس ما تحت حمله در این راه به عنوان به خوبی به عنوان در رسانه های اجتماعی. این است برای متوقف کردن” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در توییتر نوشت. —نوح Higgins-دان

4:10 pm: سهام نزدیک تخت بعد از جلسه به عنوان سرمایه گذاران ارزیابی جلعاد coronavirus درمان

4:04 pm: 25 درصد از ما گوشت خوک تولید ضربه coronavirus تعطیلی اتحادیه می گوید:

بسته بندی گوشت می آمد گیاهان مسئول 10 درصد از تولید گوشت گاو و 25 درصد از گوشت تولید شده تحت تاثیر تعطیلی با توجه به ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه.

به عنوان coronavirus گسترش بسته بندی گوشت می آمد در میان کارگران که اغلب در مجاورت نزدیک, نگرانی ها در مورد رشد بالقوه کمبود گوشت و ملت کلی عرضه مواد غذایی.

“هنگامی که آنها شروع به بسته شدن این گیاهان و یا آنها را به گسترش خطوط برای اجتماعی فاصله و یا آنها را آهسته در برخی از راه های که ما خواستار آن را به عنوان مربوط به این سرعت خط چشم پوشی از آن خواهد شد در واقع ایجاد کمبود برخی فروشگاه” UFCW جمهور مارک Perrone گفت. “من فکر نمی کنم وجود دارد هر گونه شک در مورد آن است.”

این اتحادیه که نشان دهنده 80 درصد از گوشت گاو و گوشت خوک تولید کارگران گفت که 13 بسته بندی و فرآوری مواد غذایی کارگران کشته شده اند و پیمانکاری Covid-19 و 5000 آزمایش مثبت یا در معرض شده است. —آملیا Lucas

4:00 pm: چک دولت برطرف محدودیت در حرکت آسانسور ممنوعیت مسافرت های بین المللی

دولت چک را لغو محدودیت در حرکت آزاد به عنوان جمعه و اجازه می دهد گروه های 10 نفر به دیدار عمومی آن را به عنوان مقیاس عقب اقدامات برای مبارزه با گسترش این کروناویروس جدید وزیر بهداشت آدم Vojtech گفت.

دولت قبلا ممنوع جنبش گذشته از کار و خانواده و بازدید و سفر به طبیعت و همچنین جلسات بیش از دو نفر در ملاء عام.

این کشور نیز برداشته قبلی ممنوعیت سفر به خارج از کشور. —رویترز با سهم از CNBC

3:51 pm: کالیفرنیا ماندگار ‘مرگبارترین روز و در عین حال با توجه به coronavirus رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می گوید:

مارین بانک مواد غذایی دست 1600 کیسه های مواد غذایی در یک pop-up شربت خانه در Bayview خانه اپرا در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا., روز شنبه, مارس 20, 2020. کار furloughs و اخراج های ایجاد شده توسط coronavirus پناهگاه در محل سفارشات در حال رانندگی هزاران نفر به دنبال کمک های غذایی.

اسکات Strazzante | سان فرانسیسکو کرونیکل از طریق گتی ایماژ

کالیفرنیا گزارش 115 مرگ و میر به علت Covid-19 طی 24 ساعت مارک “مرگبارترین روز” تا کنون در این ایالت مبارزه شامل coronavirus رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت.

“دیروز بود مرگبارترین روز برای این ویروس در این کشور است. 115 انسان جان خود را از دست خانواده های از هم پاشیده,” او گفت:. “این یک یادآوری ما نه از جنگل است.”

که 8.5 درصد افزایش در مقایسه با مرگ و میر از روز قبل Newsom گفت که 5.6 درصد افزایش در تعداد افرادی که آزمایش مثبت است. تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و مردم در بخش مراقبت های ویژه با توجه به Covid-19 هر دو کاهش یافته است, او گفت:.

به طور جداگانه Newsom امضا فرمان اجرایی که مانع از جمع بدهی از آراستن مراقبت عمل محرک چک. منظور این است که بلافاصله موثر است و همچنین عطف به ماسبق.

“اگر شما در حال جمع آوری بدهی و شما را چاشنی آن سهم کسانی که چک شما باید به آنها پشت” Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پنج شنبه. Newsom گفت که چک می تواند هانه اگر یک فرد مدیون فرزند همسر یا قربانی پشتیبانی می کند. —خواهد Feuer, هانا میلر

3:39 pm: طناب برش شتاب به عنوان ورزش زنده ماندن آفلاین

3:37 pm: تویوتا به تدریج رزومه آمریکای شمالی تولید شروع ممکن 4

Toyota Motor Corp گفت که انتظار دارد به تدریج رزومه آمریکای شمالی تولید شروع آوریل 4 و تحمیل قابل توجهی ایمنی جدید روش پس از آن متوقف عملیات در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بزرگترین خودروساز ژاپنی گفت که انتظار دارد تولید خواهد شد و آهسته در ماه آینده. این شرکت اضافه شده است هنوز روشن نیست که این صنعت خواهد بود و مجاز به ادامه عملیات در مکزیک است. تویوتا را اضافه کنید حرارت چک برای تمام کارکنان کارخانه, شخصی, دنده محافظ با استفاده از “touchless” ورودی و خروجی و حتی نوار غیر اضطراری استفاده از آسانسور.

“وجود دارد هیچ قصد بازگشت به حالت عادی برای آینده قابل پیش بینی” گفت: Toyota Motor, شمال امریکا, رئیس اداری افسر Chris Reynolds, که گفت که او انتظار دارد که تولید را تا سطح شیب دار و بعد در مه “برای پاسخگویی به تقاضای مصرف کننده.” —رویترز

3:29 pm: آفریقای جنوبی برای شروع مرحله به مرحله کاهش مستند, on May 1

آفریقای جنوبی رئیس جمهور سیریل Ramaphosa گفت: دولت اجازه خواهد داد بخشی از بازگشایی اقتصاد در مارس 1, با محدودیت های مسافرتی کاسته و برخی از صنایع مجاز به کار در یک سطح پنج خطر سیستم.

Ramaphosa گفت: ملی Coronavirus دستور شورا تصمیم گرفت محدودیت خواهد بود کاهش از سطح 5 سطح 4 از جمعه آینده. مرزهای بین المللی بسته باقی خواهد ماند در حالی که سفر خواهد بود تنها مجاز برای خدمات ضروری است. —رویترز

3:21 pm: اتحادیه اروپا موافقت خود را با وصله پینه کردن بودجه و راه اندازی بازیابی صندوق

Ursula von der Leyen, رئيس جمهور از کمیسیون اروپا ارائه یک سخنرانی در یک آدرس خاص در روز دو از مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در داووس سوئیس در چهارشنبه ، 22, 2020.

بلومبرگ

سران اتحادیه اروپا توافق به وصله پینه کردن آن در دراز مدت بودجه و مجموعه عظیم بازیابی صندوق برای مقابله با تاثیر از coronavirus و کمک به بازسازی 27 کشور اتحادیه اروپا ویران اقتصاد.

“وجود دارد تنها یک ابزار است که می تواند در ارائه این قدر از کار پشت بازیابی و است که بودجه اروپا به وضوح مربوط به بازیابی صندوق” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت.

اما عمیق تفاوت باقی می ماند بیش از بهترین راه برای رسیدن به این اهداف به عنوان سخت-آمار کشورهایی مانند اسپانیا و ایتالیا هستند که به فوریت نیاز به بودجه است. آنها فاقد اعتماد به نفس است که نسبتا ثروتمند شمال شرکای اتحادیه اروپا که رنج می برد کمتر از این بیماری در حال حاضر به گرفتن سریع اقدامات گسترده حمایت واقعی اقتصادی قدرت شلیک. —آسوشیتد پرس

3:06 pm: فرماندار ایلینوی برای تمدید اقامت در خانه سفارش

فرماندار ایلینوی J. B. پریتزکر شد و انتظار می رود به گسترش دولت خود را به اقامت در خانه که بود به پایان می رسد در 30 آوریل برای جلوگیری از گسترش Covid-19 رسانه های محلی گزارش.

دولت دیدم 2,049 موارد جدید در روز چهارشنبه, بزرگترین, یک روز پس از افزایش شیوع بیماری همه گیر آغاز شد.معلوم نیست چه مدت تمدید خواهد شد اما چندین رسانه ها گزارش دادند که آن می تواند تا زمانی که ممکن است 30 یا طولانی تر است. —رویترز

3:00 pm: جی پی مورگان می گوید کسب و کار کوچک به درخواست مشتریان با بانک های دیگر در ترس است که بودجه را اجرا خواهد کرد

جی پی مورگان چیس هشدار داد که ممکن است برخی از مشتریان که حتی اگر وجوه تازه برای فدرال کسب و کار کوچک برنامه های امداد در حال تایید پول نمی خواهد آخرین و آنها ممکن است بهتر از استفاده در جای دیگر.

جی پی مورگان در اواخر روز چهارشنبه فرستاده هزاران نفر از مشتریان که اعمال شده به چک برنامه حفاظت می گویند که در حالی که کنگره به رهبری نسبت به تجدید تلاش این بانک نگران است “که بودجه می تواند اجرا دوباره به سرعت” با توجه به یک کپی به دست آمده توسط CNBC.

این بانک که دارای هولناک شده است با درخواست برای بیش از $40 میلیارد دلار وام از آوریل 3 داده مشتریان در یکی از چهار دسته زیر نشان می دهد که پیشرفت برنامه های کاربردی. کسانی که دورتر در خط هستند در مرحله 1 و آنها را دریافت starkest زبان:

“درخواست خود را هنوز هم در مرحله 1 با بسیار حجم زیادی از برنامه های پیش رو با شما” بانک گفت. “ما می خواستیم به شما این اطلاعات را به طوری که شما می توانید تصمیم بگیرید اگر شما می خواهم به سعی کنید با استفاده از یکی دیگر از وام دهنده است.” —هیو پسر

2:57 pm: دبی باز می شود رستوران ها و کافه ها و سوانح حمل و نقل عمومی

دبی مجاز کافه ها و رستوران ها به سر کسب و کار و مراکز خرید باز می شود تا حدی از 12 p.m تا 10 p.m اما با حداکثر ظرفیت از 30 درصد دبی رسانه ها اعلام کرد که در بیانیه ای.

در این بیانیه اضافه شده است که آن را نیز اجازه می دهد از سرگیری خدمات حمل و نقل عمومی از جمله مترو شروع مارس 26. —رویترز

2:49 pm: تغذیه اعلام شفافیت بیشتر برای مراقبت در برنامه های اعطای وام

در تلاش برای ارائه شفافیت بیشتر در اطراف کسب و کار وام های صادر شده از طریق مراقبت در عمل فدرال رزرو اعلام کرد که آن را به ارائه اطلاعات دقیق در مورد که می شود پول است. ماهانه منتشر خواهد شد و شامل نام و مشخصات شرکت کنندگان در هر یک از تسهیلات مقدار قرض گرفته شده و بهره و هزینه های درآمد و هزینه برای هر برنامه.

“فدرال رزرو متعهد به شفافیت و پاسخگویی با ارائه
عمومی و کنگره اطلاعات دقیق در مورد اقدامات ما برای حمایت از اقتصاد در طول این زمان دشوار” صندلی جروم H. پاول در بیانیه ای گفت. جنجال فوران در اوایل این هفته بود که آن را نشان داد که چند publicly traded شرکت تا به حال دریافت کمک های مالی از طریق وام از برنامه های در نظر گرفته شده برای کسب و کارهای کوچک. —Jeff Cox

2:16 pm: S&P 500 منفی در فرار جلسه

سهام گرفته شد برای یک سوار وحشی که نشان داد چقدر مهم است برای پیدا کردن یک درمان برای coronavirus است که برای وال استریت.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش 400 نقطه به دست آوردن و نزدیک به منفی رفت پس از فایننشال تایمز گفت: — با استناد به اسناد و مدارک به طور تصادفی منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی — که Gilead Sciences’ مواد مخدر remdesivir نمی بهبود بیماران بیماری و یا کاهش coronavirus پاتوژن در خون است. این یافته ها با توجه به این گزارش از یک کارآزمایی بالینی در چین است.

S&P 500 و Nasdaq Composite با کاهش سود خود در گزارش, در حالی که جلعاد بود به طور خلاصه متوقف برای نوسان. —فرد ایمبرت توماس فرانک

2:01 pm: موارد در پرو بالا 20,000 دو برابر در 9 روز

پرو گزارش شده coronavirus موارد باید به سرعت در حال افزایش در این هفته و در صدر 20,000 دو برابر در نه روز و در ادامه به اخلال در اقتصاد جهان شماره 2 مس تولید.

وزارت بهداشت می گوید این انتظار بیمار اعداد به قله در روز یا در هفته بعد.

پرو و ثبت آن در اول coronavirus مورد در مارس 6 و در زمان 25 روز برای رسیدن به 1,000 موارد است. در آن زمان تنها 14 روز بیشتر تا رسیدن به 10 ، 000 مورد در مارس 14, با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. موارد دو برابر دوباره به 20,914 موارد تایید شده در روز پنج شنبه. پرو در مجموع از 572 مرگ و میر.

پرو دومین شماره از موارد در آمریکای جنوبی پس از برزیل با وجود سختی مستند با هدف متوقف کردن گسترش coronavirus. —رویترز

1:45 pm: هاوایی, کنتاکی و میشیگان ضربه سخت با از دست دادن شغل

گرجستان میشیگان و پنسیلوانیا در حال دیدن موج در ادعا می کند برای مزایای بیکاری به کارگران و مقامات بهداشتی دولت در این کشورها مبارزه به اعتصاب تعادل بین اقتصادی تندرستی و ایمنی از coronavirus.

هاوایی, کنتاکی, میشیگان, رود آیلند, پنسیلوانیا, نوادا و گرجستان دیده می شود بیشتر متمرکز خوشه در رفع بیکاری از اواسط ماه مارس زمانی که کارفرمایان شروع به اخراج و خیل کارگران است. در اینجا تمام متحده گرفتن ضربه سخت. —توماس فرانک جان هاردکور, کون بزرگ

1:38 pm: رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو ریپ رهبر سنا میچ مک کانل را واقعا خنگ’ پیشنهاد به اجازه متحده اعلام ورشکستگی

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو پاره به سن. میچ مک کانل بر جمهوری خواه مجلس سنا رهبر حمایت اجازه متحده اعلام ورشکستگی به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این یکی از گنگ ایده های تمام دوران” کومو یک دموکرات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی.

“شما یک فروپاشی این اقتصاد ملی” اگر ایالات آمریکا مانند نیویورک و کالیفرنیا اعلام ورشکستگی کومو گفت. “بنابراین درست نیست.”

روز چهارشنبه مجلس نمایندگان آمریکا از کنتاکی, گفت میزبان رادیو هیو هویت که او از اجازه می دهد متحده اعلام ورشکستگی به جای گرفتن پول فدرال برای پوشش کمبود بودجه به عنوان درآمد مالیاتی غواصی. —کوین Breuninger یعقوب Pramuk

1:35 pm: جلعاد می گوید پیش نویس coronavirus نتايج درمان شامل ‘نامناسب توصیف’ و ‘قطعی نیست’

Gilead Sciences گفت که پیش نویس سند نمایش نتایج ناامید کننده از نزدیک تماشا کارآزمایی بالینی شرکت درمان coronavirus موجود “نامناسب خصوصیات” که این مطالعه را یافته بودند “مجمل.”

سهام بیوتکنولوژی شرکت کاهش یافت و 4 درصد در معاملات روزانه پس از فایننشال تایمز گزارش داد که ضد ویروسی Remdesivir را بهبود نمی بخشد Covid-19 بيماران بیماری و یا کاهش virus حضور در خون در فاز 3 کارآزمایی بالینی با استناد به یک سند پیش نویس که به طور تصادفی منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

“ما تاسف است که افرادی که در موعد مقرر ارسال شده در اطلاعات مربوط به مطالعه است که پس از حذف شده است. محققان در این مطالعه ارائه مجوز برای انتشار نتایج” یک جلعاد سخنگو در بیانیه ای گفت به CNBC.

“ما معتقدیم این پست شامل خصوصیات نامناسب از مطالعه. از همه مهمتر چرا که این مطالعه فسخ اولیه با توجه به پایین ثبت نام آن underpowered فعال از نظر آماری معنی دار نتیجه گیری” با توجه به جلعاد. “چنین نتایج مطالعه هستند مجمل هر چند روند در داده ها نشان می دهد سود بالقوه برای remdesivir به خصوص در میان بیماران تحت درمان در اوایل بیماری است.” —برکلی لاولیس جونیور

1:28 pm: تقاضای مسکن ممکن است شروع به جستن به عقب از coronavirus تاثیر

خرید و فروش هر دو به تازگی ساخته شده و خانه های موجود در چهار ماه مارس به عنوان خریداران بالقوه ماندم, به و فروشندگان بالقوه کشیده خانه های خود را از بازار هر دو به تماشای اقتصاد خود را در سقوط آزاد از coronavirus.

در حال حاضر به طور ناگهانی خریدار تقاضا در حداقل ممکن است صعود بازگشت.

پیش فروش خانه — اندازه گیری قرارداد امضا شده و نه بسته شدن — در حدود 32 درصد کاهش سالانه در حال حاضر با توجه به تحقیقات توسط Zillow. اما این هفته بیش از هفته تغییر در پیش فروش تبدیل مثبت در هفته پایان آوریل 15. پیش فروش شد و تا 6.2% هفته بیش از هفته که هفت روز به پایان مارس 19.

Zillow همچنین اشاره کرد که ترافیک وب سایت برای فروش لیست و درخواست برای ارتباط با عوامل املاک و مستغلات رشد کرده اند در هفته های اخیر به عنوان به خوبی. در حالی که ترافیک وب سایت به Zillow لیست در برخی از بازارهای هنوز راه را از یک سال پیش ملی مجموع افزایش سالانه 13 درصد برای هفته پایان مارس 13. در 30 از 35 بزرگترین مترو در مناطق ترافیک وب سایت را برای فروش لیست بالاتر بود سالانه در هفته دوم آوریل است. ترافیک بود و هنوز هم کمتر در پیتسبورگ دیترویت و فیلادلفیا و بوستون و نیویورک. —Trulia

1:17 pm: رییس واکسن دکتر احساس فشار به عجله ممکن است Covid-19 درمان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت کرد Oracle, رئیس, لری الیسون

اوراکل رئیس و مدیر Technolgoy افسر لری الیسون ارائه یک سخنرانی در Oracle OpenWorld کنفرانس در سان فرانسیسکو در اکتبر 22, 2018.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

1:08 pm: اطلاعات جدید در جلعاد را remdesivir منتشر شده توسط حادثه نشان می دهد هیچ سود برای coronavirus بیماران. شرکت هنوز هم می بیند دلیلی برای امید

از داروهای ضد ویروسی remdesivir از Gilead Sciences موفق به سرعت بهبود بيماران مبتلا به Covid-19 یا جلوگیری از آنها را از مرگ با توجه به نتایج حاصل از مدتها در انتظار یک کارآزمایی بالینی انجام شده در چین. جلعاد به این داده ها نشان می دهد “بالقوه بهره مند شوند.”

خلاصه ای از نتایج مطالعه بود سهوا ارسال شده به وب سایت سازمان بهداشت جهانی و دیده می شود آمار در پنج شنبه, اما پس از آن حذف شده است.

“پیش نویس سند ارائه شده توسط نویسندگان به چه کسانی و سهوا نوشته شده بر روی سایت قرار گرفته شده به عنوان به زودی به عنوان اشتباه متوجه شده بود. مقاله تحت داوری و ما منتظر نهایی نسخه قبل که نظرات” گفت که سخنگوی Tarik Jasarevic. —آمار اخبار

12:58 pm: سهام به سرعت کاهش سود پس از گزارش می گوید بالقوه جلعاد درمان ویروس c در دادگاه

12:43 pm: انگلستان به گسترش تست برای پوشش همه کارگران مشاغل کلیدی

یک مرد می گذرد, یک نقاشی دیواری با نشان دادن یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت در Shoreditch, شرق لندن به انگلستان همچنان در lockdown برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

دومینیک Lipinski | گتی ایماژ

بریتانیا, وزیر بهداشت مت Hancock وعده داده شده به گسترش coronavirus تست برای تمام کسانی که در نظر گرفته کلیدی کارگران پس از دولت رو نقد برای عدم رول جرم چک.

قبلا فقط بهداشت و درمان کارکنان و کسانی که به کار در خانه های پرستاری شده اند قادر به گرفتن آزمون.

دولت طبقه بندی به عنوان کلید کارگران و افراد شاغل در مشاغل مانند معلمان و کارمندان دولت و تحویل رانندگان است.

“ما می توانیم آن را آسان تر و سریع تر و ساده تر برای ضروری کارگر در انگلستان که نیاز به یک آزمون برای دریافت یک آزمون” هنکاک به خبرنگاران گفت:. “این همه امر ضروری کارگر خانوار بیش از حد. این همه بخشی از بریتانیا بازگشت دارد.” —رادیو فردا

12:29 pm: 44 متحده در حال حاضر پرداخت اضافی $600 در دیگر مزایای بیکاری

در حالی که تعداد زیادی از آمریکایی ها بدون شغل نگه می دارد افزایش بیشتر کشورهای پله در ارائه و گسترش مزایای بیکاری.

حدود 4.4 میلیون کارگران جدید برای اعمال نرخ بیکاری در هفتۀ منتهی به مارس 18, آوردن تعداد کل خارج-از-کار آمریکایی ها به 26.5 میلیون دلار طی پنج هفته وزارت کار ایالات متحده گزارش شده است.

“با این کشور قادر به کوه بهداشت عمومی پاسخ نیاز به دوباره باز کردن کسب و کار, مزایای بیکاری در حال حمل وزن و خدمت به عنوان آخرین خط دفاعی برای میلیون ها نفر از خانواده ها تلاش می گوید:” اندرو Stettner یک عضو ارشد در قرن بنیاد و منجر به بیکاری ،

اما خبر خوب وجود دارد. همانطور که در آوریل 22, 44 متحده باید شروع به ساخت 600 دلار پرداخت هفتگی از فدرال همه گیر جبران بیکاری برنامه ای است که در محل قرار داده شد به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد کنگره به تصویب رسید در اواخر ماه مارس وزارت کار سخنگو می گوید CNBC آن را. —مگان Leonhardt

12:21 pm: ایتالیا روزانه coronavirus تلفات لبه اما موارد جدید سقوط

مشتریان در یک کتابفروشی در رم در اولین روز از بازگشایی در طول مستند در آوریل 20, 2020 در رم ایتالیا.

سیمونا Granati – Corbis

مرگ و میر ناشی از Covid-19 اپیدمی در ایتالیا صعود توسط 464 روز پنج شنبه در برابر 437 روز قبل از عمران سازمان حفاظت گفت: اما روزانه شمارش از عفونت های جدید کاهش یافته است به 2,646 از 3,370 در روز چهارشنبه.

کل رسمی تلفات پس از وقوع آمد به نور در فوریه. 21 در حال حاضر در 25,549 آژانس گفت: ایران دومین کشور در جهان پس از ایالات متحده است.

تعداد موارد تایید شده بود 189,973 سوم-بالاترین جهانی شمارش پشت آن از ایالات متحده آمریکا و اسپانیا.

افراد ثبت نام شده به عنوان در حال حاضر انجام این بیماری کاهش یافت و به 106,848 از 107,699 در چهارشنبه چهارم متوالی روزانه کاهش است.

برای اولین بار در عمران واحد حفاظت اطلاعات منتشر شده در چگونه بسیاری از مردم تا به حال تست شده برای این ویروس تا کنون در ایتالیا قرار دادن شماره در 1.053 میلیون نفر از جمعیت حدود 60 میلیون نفر است. —رادیو فردا

12:07 pm: نیویورک آنتی بادی مطالعه برآورد 13.9 درصد از ساکنان داشته اند coronavirus کومو می گوید:

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت در صف انتظار خارج از نیویورک بهداشت + بیمارستان/Gotham سلامت Morrisania محله, مرکز بهداشت, یکی از شهر نیویورک new پیاده روی در COVID-19 مراکز تست در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در برانکس, نیویورک, مارس 20 سال 2020 است.

مایک Segar | ایسنا

حدود 13.9 درصد از نیویورک به احتمال زیاد تا به حال Covid-19 با توجه به نتایج اولیه از coronavirus آنتی بادی تست منتشر شده توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

دولت به طور تصادفی مورد آزمایش قرار 3000 نفر در فروشگاه های مواد غذایی و خرید مکان در سراسر 19 شهرستان در 40 محلات کومو گفت.

“آنچه ما در بر داشت تا کنون این است که دولت-تعداد گسترده ای است 13.9% تست مثبت برای داشتن آنتی بادی است. چه معنا است ؟ این به معنی این بود افرادی که آلوده شدند و توسعه یافته که آنتی بادی برای مبارزه با عفونت,” او گفت:. —نوح Higgins-دان

11:55 am: گرجستان صاحب سلمانی ‘قطعا باز’ روز شنبه گفت: بسیاری از دیگران نمی خواهد یا

صاحب گرجستان سلمانی گفت: او در حال برنامه ریزی برای باز کردن درب جمعه زمانی که دولت آسانسور coronavirus مربوط به محدودیت های برای کسب و کار مانند او.

“من قطعا باز این جمعه. من نمی باید یک تقویم تاریخ برای افتتاح” دایان سقوط کرد و گفت: در CNBC “Squawk Box.”

پاییز که صاحب ماکسیم آرایشگران در Decatur گرجستان گفت: وظیفه جمع آوری تجهیزات حفاظت شخصی و سایر لوازم مورد نیاز برای دیدار با الزامات ایمنی توسط جمعه بیش از حد طاقت فرسا.

“دیروز رفتم اینترنت فقط به دنبال capes چون آنها گفت: شما مجبور به استفاده از یک اسکودوی کیپ برای هر مشتری. من برای یکبار مصرف capes وجود دارد هیچ چیز در خارج وجود دارد” سقوط توضیح داد. “شما باید یک دماسنج مادون قرمز برای گرفتن درجه حرارت از کارکنان خود را و هر مشتری که پیاده در درب. این می تواند یک شبه رخ نمی دهد.”

“من فقط آماده به انجام این کار,” او اضافه شده است. —کوین Stankiewicz

11:34 am: سناتور. الیزابت وارن قدیمی ترین برادر می میرد از Covid-19

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن D-Mass., مذاکرات در طول یک میز گرد با ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در مراسم انتخاباتی در عاقلانه و فوق العاده مهد کودک و پیش دبستانی در سن خوزه, کالیفرنیا در دسامبر. 27, 2019.

دای Sugano | جیوه اخبار | گتی ایماژ

سناتور. الیزابت وارن قدیمی ترین برادر جان از coronavirus در اوایل این هفته این سناتور گفت.

دونالد نی شاه ماهی, 86, تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 حدود سه هفته قبل از مرگ او سه شنبه شب با توجه به بوستون گلوب که اولین گزارش, شاه ماهی از مرگ.

شاه ماهی در بیمارستان بستری شده بود به علت پنومونی در ماه فوریه و بعد از نقل مکان به یک مرکز توانبخشی که در آن دیگر coronavirus موارد در حال حاضر با توجه به جهان است.

“من سپاسگزار به پرستاران و کارکنان خط مقدم که در زمان مراقبت از او را” وارن D-Mass., گفت: در توییتر بعد از پنج شنبه صبح. “اما آن را سخت بدانید که هیچ خانواده به نگه داشتن دست خود را و یا می گویند “دوستت دارم” یک بار دیگر—و هیچ مراسم تشییع جنازه برای کسانی از ما که دوست داشت او را به نگه داشتن هر یک از دیگر.” “من شما را از دست صمیم قلب برادر من” وارن گفت. —کوین Breuninger

11:24 am: خانه ضد تراست رئیس می گوید: بسیاری ادغام باید ممنوع در طول همه گیر

خانه آنتی تراست کمیته فرعی رئیس David Cicilline گفت: اکثر ادغام باید ممنوع شود در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس ویران کسب و کار در صنایع.

رود آیلند دموکرات به دنبال شامل ادغام بان کی مون در آینده محرک, مقابله, با توجه به آماده اظهارات برای یک رویداد دوشنبه با باز کردن بازارهای موسسه یک گروه حامی قوی برای اجرای قوانین ضد تراست. تحت Cicilline پیشنهاد تنها ادغام کسب و کار است که اعلام ورشکستگی کرده اند و یا در حال شکست باید اجازه داده شود در طول اضطراری ملی.

Ciclline را فرعی است که در حال حاضر در حال بررسی Amazon, Apple, Facebook و Google شرکت مادر حروف الفبا به عنوان بخشی از یک بررسی از دیجیتال بازار. او در اصل برنامه ریزی شده برای به نتیجه رسیدن تحقیقات و نشر یک گزارش در اوایل ماه آوریل است اما به اذعان همه گیر منتقل شده است که جدول زمانی. Cicilline قبلا گفته CNBC گزارش منجر به نظارتی طرح را به مطمئن شوید که بازار دیجیتال عامل نسبتا. —لورن Feiner

11:20 am: ما شرکت های هواپیمایی گزارش خود زیان در سال به این بیماری همه گیر ویران مسافرت هوایی و تقاضا

یک United Airlines Holdings, Inc. کارمند منتظر یک مسافر در سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا روز پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

دلتا و ایران باید گزارش خود را در سه ماهه اول ضرر و زیان در بیش از پنج سال است. رقبای خود نیز انتظار می رود به انتشار دلتنگ نتایج در هفته های آینده. بعد از چند ماه نگاه کنید و حتی دردناک تر برای این بخش به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس saps مسافرت هوایی و تقاضا در آنچه که به طور معمول پر سود ترین زمان از سال است.

مسافرت هوایی کاهش یافته است و بیش از 95% به عنوان Covid-19 همه گیر در سراسر ایالات متحده در حال حاضر متحده سخت-برخورد با این بیماری همه گیر مانند نیویورک در حال گسترش اقامت در خانه مشاوره برای چند هفته آینده و لغو برنامه را از طریق ژوئن در شهر نیویورک یک نشانه آن است که کسب و کار نمی باشد و حتی نزدیک به بازگشت به حالت عادی است. تلخ اقتصادی و افزایش نرخ بیکاری در حال افزایش شک و تردید در مورد زمانی که مسافران باز خواهد گشت.

“مردم از ترس به خانه های خود نمی تعطیلات خود گفت:” راب موریس جهانی سر از مشاوره در صعود توسط Cirium یک انگلستان مبتنی بر حمل و نقل هوایی شرکت مشاوره. —لسلی Josephs

11:17 am: Coronavirus می تواند باعث مرگ و میر مالاریا به دو برابر در کشورهای جنوب صحرای آفریقا که می گوید:

مالاریا و میر می تواند در کشورهای جنوب صحرای آفریقا در این سال در مقایسه با سال 2018 به دلیل coronavirus با توجه به بیانیه ای از سازمان بهداشت جهانی (WHO).

این Covid-19 همه گیر است و باعث اختلال در ارائه حشره کش تحت درمان با شبکه و کاهش دسترسی به داروهای ضد مالاریا با توجه به مدل سازی و تحلیل از چه کسی است.

که گفت: کشورها باید به سرعت حرکت می کند در ارائه مالاریا پیشگیری و درمان ابزار و حفظ ضروری مالاریا کنترل خدمات به شیوه ای امن.

کشورهای جنوب صحرای آفریقا نشان دهنده تنها بخش کوچکی از کل جهانی موارد Covid-19 هر چند موارد در حال افزایش است هر هفته با توجه به که. سلامت سازمان گفت: کشورهای منطقه باید “بحرانی پنجره فرصت” است که باید مورد استفاده قرار گیرد برای به حداقل رساندن اختلال در مالاریا پیشگیری است.

این منطقه اختصاص حدود 93 درصد از تمام موارد مالاریا و 94 درصد از مرگ و میر در سال 2018 با توجه به که “جهانی مالاریا گزارش 2019.” —هانا میلر

11:14 am: نیویورک بالا سلامت رسمی می گوید شهر را مورد تأیید هستند و “نوک کوه یخ’

تایید coronavirus موارد در شهر نیویورک تنها “نوک کوه یخ” شهر نیویورک در کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot گفت:, و اضافه کرد که “نزدیک به یک میلیون” ساکنان احتمالا در معرض شده Covid-19.

بیش از 147,000 مردم در شهر نیویورک که تا کنون آزمایش مثبت برای Covid-19 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“که واقعا من فکر می کنم که نوک کوه یخ برای تعدادی از دلایل مختلف” Barbot گفت: در اخبار جلسه. “نیویورک شده است به غذای ما مشاوره است که در صورتی که علائم خفیف در این نقطه در زمان هنگامی که شما کردم جامعه گسترده انتقال داشتن نتیجه آزمون نمی خواهید به تغییر چیزی است که ما قصد داریم به شما بگوید انجام دهید.” —خواهد Feuer, گل یاس, کیم

11:08 am: ما مسائل مربوط به راهنمایی های جدید برای وام کسب و کار کوچک آن را سخت تر برای شرکت های دولتی به بودجه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک کنفرانس مطبوعاتی در COVID-19, coronavirus شیوع flanked توسط وزیر خزانه داری استیون Mnuchin (R) و معاون رئیس جمهور مایک پنس در کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 25 مارس سال 2020 است.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کوچک کسب و کار دولت جدید صادر راهنمایی که باعث می شود آن را “بعید” است که بزرگ داد و ستد عمومی شرکت قادر خواهد بود برای دسترسی به دور بعدی بودجه برای دولت ایالات متحده کسب و کار کوچک برنامه تسکین. به روز رسانی می آید پس از یک دیوانگی است که شرکت های بزرگ شنود گذاشته تسهیلات شناخته شده به عنوان چک حفاظت برنامه برای صدها میلیون دلار وام در حالی که هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک هنوز برای دریافت کمک های مالی.

شرکت های استفاده از coronavirus بودجه امداد باید تضمین کند که وام لازم هستند و که آنها نمی توانند شیر دیگر منابع بودجه SBA گفت. تعریف عمومی شرکت دسترسی به بازارهای سرمایه. مثلا زاینده رود گفت: آن بازگشت 10 میلیون دلار آن از طریق PPP پس از آن به فروش می رسد $150 میلیون سهام جدید.

“وام گیرندگان هنوز هم باید گواهی در ایمان خوب است که خود را PPP درخواست وام لازم است” SBA گفت. “بعید است که یک شرکت عمومی با قابل توجهی از ارزش بازار و دسترسی به بازار سرمایه خواهد بود قادر به ایجاد مورد نیاز صدور گواهینامه در ایمان خوب است و این شرکت باید آماده برای نشان دادن به SBA بر اساس درخواست این اساس برای آن گواهینامه است.” —هیو پسر

10:31 am: خانه مجموعه به تصویب $484 میلیارد لایحه ای را برای افزایش کسب و کار کوچک و بیمارستان و تست

خانه طرح به تصویب $484 میلیارد coronavirus امداد لایحه به پر کردن یک کسب و کار کوچک کمک برنامه صندوق بیمارستان و گسترش تست.

اندازه گیری را در انتظار تصویب در بعد از ظهر آن را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز برای امضای خود را. سنا پاک این قانون روز سه شنبه در یک اتفاق آراء.

کنگره را شمع پول بیشتر به یک اقدام بی سابقه نجات از اقتصاد و سیستم مراقبت های بهداشتی است که رویکرد 3 تریلیون دلار در مجموع با این طرح گذشت. این تزریق پول نقد به وام کسب و کار کوچک برنامه طراحی شده برای نگه داشتن حقوق و دستمزد کارکنان در طول همه گیر را دنبال خواهد کرد دولت گزارش روز شنبه نشان دادن بیش از 26 میلیون نفر در زمینه بیمه بیکاری در آمریکا در آخرین پنج هفته دوره است. بیشتر بخوانید درباره آنچه که در تسکین لایحه در اینجا. —یعقوب Pramuk

10:20 am: ایالات متحده فروش خانه های جدید در ماه مارس به شدت سقوط

فروش جدید آمریکا در خانه های تک خانواری کاهش یافته ترین در بیش از 6.5 سال در ماه مارس و ریزش های بیشتر به احتمال زیاد به عنوان رمان coronavirus شیوع مورد اقتصاد می اندازد و میلیون ها نفر از آمریکایی ها کار می کنند.

وزارت بازرگانی گفت: در روز پنج شنبه فروش خانه های جدید کاهش 15.4% به تنظیم فصلی نرخ سالانه 627,000 واحد در ماه گذشته. درصد کاهش بزرگترین پس جولای 2013. فوریه فروش سرعت تجدید نظر شده بود را به 741,000 واحد رسید که از 765,000 واحد است.

اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود فروش خانه های جدید که حدود 10 درصد از بازار مسکن, خرید و فروش ياوه 15% به سرعت از 645,000 واحد در ماه مارس است. —رادیو فردا

9:48 am: دامپزشک telehealth به عنوان موج اول ما حیوانات خانگی تست مثبت

Telehealth پلت فرم مدیچی دیدم کلی دامپزشک ثبت نام برای پزشکی از راه دور سنبله 48 درصد در ماه مارس و حیوان خانگی مشاوره با telehealth افزایش 170% ماه ماه پس از FDA آرام ارشاد در بازدید مجازی برای حیوانات در اواخر ماه مارس است.

مدیچی

به عنوان انسان telehealth بازديد هوا به خروش گذشته 1 میلیارد دلار در سال جاری دامپزشکی صنعت زیر کت و شلوار حداقل در حال حاضر به منظور کاهش گسترش coronavirus.

در مارس 24, U. s. غذا و داروی آمریکا اعلام کرد این امر به طور موقت به حالت تعلیق مورد نیاز برای دامپزشکان به بررسی حیوانات در فرد قبل از آغاز پزشکی از راه دور در جهت “محدود کردن انسان-به-تعامل انسان و پتانسیل گسترش Covid-19.”

این تصمیم در یک زمان خوب: روز چهارشنبه اول موارد مثبت coronavirus آزمون در ایالات متحده داخلی حیوانات خانگی در دو منطقه نیویورک گربه ها تایید شد, همراه با چهار ببر و سه شیرها در باغ وحش برانکس. در آوریل 6 اولین ببر به تست مثبت برای این ویروس در همان باغ وحش آزمایش مثبت است.

اندازه گیری همراه با یک مارس 30 فرمت فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل منجر به گسترده مهاجرت به مجازی مراقبت از حیوانات است. —سالی Barrett

9:34 am: سهام افزایش کمی به عنوان قیمت نفت پنجه پشت ضرر و زیان بیشتر از تاریخی رها

سهام اندکی افزایش یافت و به قیمت نفت بهبود و حتی بیشتر زمین پس از یک تاریخی شیرجه رفتن در حالی که وال استریت هضم آخرین متحده بیکاری و درآمد داده است.

میانگین صنعتی داو جونز رز 83 امتیاز و یا 0.4%. S&P 500 به دست آورد 0.4% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 0.3%.

وست تگزاس اینترمدیت در معاملات آتی برای تحویل در ماه ژوئن شروع به پریدن کرد 21 ٪ به $16.63 در هر بشکه معامله گران افزایش شرط در ایالات متحده تولید کاهش است. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت نیز بسیج در روز چهارشنبه. —فرد ایمبرت توماس فرانک

9:28 am: Leon Cooperman می گوید بحران را تغییر سرمایهداری برای همیشه لطفا برای و مالیات که به بالا رفتن

لئون Cooperman

اسکات Mlyn | CNBC

سرمایه گذار میلیاردر لئون Cooperman گفت: در CNBC “Squawk Box” که coronavirus بحران خواهد شد “به احتمال زیاد” تغییر سرمایهداری برای همیشه و این مالیات را باید مطرح شود به زودی.

“زمانی که دولت بر اساس نام برای محافظت از شما در حرکت نزولی آنها حق دارند برای تنظیم شما حرکت صعودی” Cooperman گفت. “بنابراین سرمایهداری تغییر کرده است.”

رئیس و مدیر عامل شرکت امگا خانواده گفت که این کشور در حال تغییر به سمت چپ و این مالیات را باید به بالا رفتن صرف نظر از این که چه کسی برنده انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

“به سرعت اگر بایدن برنده به آرامی اگر تهمت برنده اما مالیات باید بالا برود. بنابراین چیزهایی مانند انجام بهره و سود سرمایه مالیات توانایی به رول بیش از املاک و مستغلات مالیات بر فروش-رایگان تمام چیزهای که در حال رفتن به باید حذف شود. برای خوب راه” Cooperman گفت. —جسی پوند

8:58 am: Expedia افزایش 3.2 میلیارد دلار به عنوان سفر میکند

Expedia افزایش 3.2 میلیارد دلار در سرمایه جدید به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف شده سفر در سراسر جهان.

این شرکت بالا بردن $1.2 میلیارد دلار در قرار دادن خصوصی از دائمی سهام ممتاز و 2 میلیارد دلار در بدهی های جدید تامین مالی است. وجوه اداره شده توسط وابستگان آپولو مدیریت جهانی و دریاچه نقره ای ارائه خواهد شد سرمایه گذاری در سهام و در هر نقطه در هیئت مدیره این شرکت با توجه به Expedia. بودجه است که انتظار می رود نزدیک ممکن است 5.

Expedia گفت: این انتظار منابع مالی جدید برای تقویت انعطاف پذیری مالی خود را و موقعیت نقدینگی. —لورن Feiner

8:54 am: شکاف هشدار آن را نمی ممکن است به اندازه کافی پول نقد برای عملیات به عنوان آن متوقف می شود پرداخت اجاره

مردان با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن گذشته یک شکاف فروشگاه در یک منطقه خرید به عنوان کشور آمار شیوع کروناویروس جدید, در, پکن, چین, فوریه 7 سال 2020 است.

Jason Lee | ایسنا

فاصله گفت: موجود در آن پول نقد و پول نقد آن انتظار به در آورد ممکن است به اندازه کافی به اندازه کافی صندوق عملیات خود را به عنوان فروشگاه خود را باقی می ماند به طور موقت تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این شرکت پوشاک گفت: در اوراق بهادار پر کردن آن باید اقدامات بیشتر برای پیدا کردن نقدینگی بیش از 12 ماه آینده مانند کار اضافی و کاهش بدهی های جدید تامین مالی است.

آن اضافه شده است که آغاز این ماه آن را متوقف پرداخت اجاره خود را به طور موقت توقیف فروشگاه که به مقدار حدود 115 میلیون دلار در هزینه های ماهانه در شمال امریکا است. —توماس لورن

8:49 am: نفت جهش 21% گسترش روز چهارشنبه تجمع به عنوان شرط معامله گران بر ما تولید کاهش

روغن شروع به پریدن کرد بیش از 20 درصد شتاب چهارشنبه تجمع به خیابان چشم ادامه داد: کاهش تولید و افزایش ایران و آمریکا تنش است.

وست تگزاس اینترمدیت آمریکا معیار افزایش 21.4 درصد و یا $2.95 به تجارت در $16.73 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت بین المللی معیار معامله 9.4 درصد بالاتر در $22.29 در هر بشکه رسید.

پنج شنبه حرکت بالاتر می آید پس از نفت وست تگزاس اینترمدیت شروع به پریدن کرد 19.1% یک روز پیش برای یکی از بهترین آن روز در تاریخ ثبت شده. —Pippa استیونس

8:35 am: ما هفتگی مدعیان آمار 4.4 میلیون دلار 5-هفته مجموع پاکسازی تمام سود کار خود را پس از رکود اقتصادی بزرگ

8:01 am: اندونزی ممنوعیت هوایی داخلی, دریا, سفر به اوایل ماه ژوئن

اندونزی را به طور موقت ممنوع داخلی هوایی و دریایی سفر شروع جمعه محرومیت چند مورد استثنا برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus, حمل و نقل, وزارت, مقامات گفت.

ممنوعیت سفر هوایی خواهد بود در محل تا تاریخ 1 ژوئن گفت نوعی Riyanto Rahardjo وزارت را مدیر کل حمل و نقل هوایی. ممنوعیت سفر از طریق دریا را در محل تا ژوئن 8, حمل و نقل دریایی مدیر کل Agus Purnomo گفت.

باری حمل و نقل معاف از, ممنوعیت, مقامات گفت.

دولت ممنوعیت اندونزی سنتی سالانه خروج برای مسلمان تعطیلات. —رویترز

7:54 am: هدف می بیند ‘سایبر دوشنبه’-اندازه فروش آنلاین بوم

هدف دیده است یک افزایش شدید در خرید و فروش آنلاین, به عنوان خریداران سعی کنید به زمان محدود در داخل فروشگاه و یا جلوگیری از سفر در مجموع در طول بیماری همه گیر کوروناویروس عامل برایان کرنل گفت.

پس از آن در سه ماهه اول سال مالی شروع Feb. 2 هدف همان است-فروش فروشگاه افزایش یافته است بیش از 7 درصد. به دست آوردن که در مقایسه با افزایش 1.5% در مالی سه ماهه چهارم است و در نتیجه دو برابر شدن آن آنلاین فروش تا حدی جبران کاهش داخل آن تقریبا 1,900 آجر و ملات فروشگاه.

در مصاحبه با “Squawk Box” Cornell گفت: هدف این است که تلاش برای کشف کردن اگر مشتریان جدید خرید الگوهای اینجا به ماندن است.

“ما صرف مقدار زیادی از زمان تلاش برای درک اینکه چگونه این بیماری همه گیر در حال رفتن به تغییر آینده چگونه مصرف کنندگان آمریکایی فروشگاه, چگونه زندگی می کنند, چگونه کار می کنند, چیزهایی که آنها ارزش” او گفت:. “اما آن را واقعا سخت به پیش بینی هفته.” —ملیسا Repko

7:49 am: یکی دیگر از 4.3 میلیون نفر از کارگران انتظار می رود که در زمینه نرخ بیکاری

7:46 pm: آخرین East Coast نقاط داغ

6:59 am: Tyson Foods کرکره اصلی گوشت خوک, گیاهان سفت به ما عرضه گوشت

تایسون مواد غذایی است که سازندگان: دو گوشت فرآوری گیاهان از جمله بزرگترین آن در ایالات متحده پس از کارکنان آزمایش مثبت برای Covid-19 بیشتر سفت گوشت منابع پس از دیگر عمده کشتارگاه خاموش شدن ناگهانی.

این تعطیلی در حال محدود کردن مقدار از گوشت ایالات متحده می تواند در شیوع و اضافه کردن استرس در کشاورزان که در حال از دست دادن بازارهای خود را برای خوک ها.

مستندات که با هدف جلوگیری از گسترش این ویروس نیز مانع از کشاورزان در سراسر جهان از تحویل مواد غذایی و محصولات به مصرف کنندگان است. میلیون ها نفر از کارگران نمی توانند به مزارع برداشت و کاشت و وجود دارد بیش از حد چند کامیونداران برای حفظ محصولات در حال حرکت است.

Tyson Foods, بزرگترین گوشت ایالات متحده آمریکا تامین کننده گفت: آن را به طور نامحدود به حالت تعلیق در آورد عملیات در بزرگترین خوک گیاه در واترلو, آیووا, پس از عامل در کاهش ظرفیت. —رادیو فردا

6:52 am: کره جنوبی برای ارائه یارانه نقدی

یک زن و شوهر با پوشیدن ماسک صورت نگرانی بیش از COVID-19 رمان coronavirus پیاده روی را از طریق یک بازار در سئول در 22 آوریل سال 2020 است.

اد جونز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کره جنوبی حزب حاکم و دولت در روز پنج شنبه توافق کردند که برای ارائه یارانه نقدی به هر خانوار و نه فقط به خانواده های زیر 30 درصد از درآمد همانطور که قبلا اعلام وزارت مالیه گفت.

وزارت به طور جداگانه گفت: موضوع اضافی اوراق قرضه به صندوق نقدی جزوه. —رادیو فردا

5:41 am: استرالیا را فشار برای بررسی در مجمع بهداشت جهانی

استرالیا را فشار برای تحقیقات بین المللی به این بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه آینده نشست سالانه مجمع بهداشت جهانی تصمیم گیری بدن از سازمان بهداشت جهانی, خود را نخست وزیر گفت: با توجه به رویترز.

استرالیا می خواهد یک بررسی به این که پاسخ به همه گیر و می خواهم برای دیدن این سازمان تقویت شود. —هالی Ellyatt

5:21 am: اسپانیا افزایش شمار تلفات 22,157

سلامت کارگران در درمانگاه بیمارستان تحسین در 8p.m. در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در آوریل 22, 2020 در بارسلونا ،

ژاوی تورنت

اسپانیا گزارش کرده است که 440 نفر کشته شده اند از در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل مرگ و میر به 22,157 آن وزارت بهداشت گفت.

مرگ و میر افزایش یافته است کمی از روز شنبه هنگامی که 435 مرگ و میر گزارش شده است. تعداد کل موارد رسیده 213,024 تا 4,635 از روز قبل. —هالی Ellyatt

4:42 am: مرکل می گوید: “چیزهایی که باقی می ماند برای یک مدت زمان بسیار طولانی’

برلین, آلمان – مارس 23: صدراعظم آلمان آنگلا مرکل (CDU) نشسته در مجلس در تاریخ 23 آوریل سال 2020 در برلین آلمان است. آلمان هنوز در ابتدای coronavirus همه گیر خواهد شد و باید با آن زندگی می کنند برای یک مدت زمان طولانی صدراعظم گفت.

Maja Hitij

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: پایان همه گیر نیست و در عین حال در دید و مردم را مجبور به زندگی با ویروس “برای یک مدت زمان طولانی است.”

صحبت به آلمان در مجلس فدرال مرکل گفت: “ما در مرحله نهایی از این بیماری همه گیر اما هنوز در آغاز راه است.”

“ما موفق به کسب زمان” مرکل گفت: با توجه به رویترز ترجمه و اضافه کرد که این استفاده شده بود برای تقویت آلمان سیستم مراقبت های بهداشتی. —هالی Ellyatt

4:30 صبح: منطقه یورو فعالیت های کسب و کار سقوط به ‘تکان دهنده’ نزولی در همه گیر

منطقه یورو و فعالیت های کسب و کار ضربه دیگری کم سابقه در طول مارس در ثبت نام های جدید که coronavirus همه گیر است و باعث شدید آسیب های اقتصادی در سراسر منطقه است.

این IHS Markit شاخص مدیران خرید که اقدامات خدمات صنعت و تولید کاهش یافته و به 13.5 در ماه آوریل با توجه به داده های اولیه. در ماه مارس همان شاخص در حال حاضر ثبت بزرگترین تا کنون ماهانه تنها قطره به 29.7. انقباض در PMI شماره یک رقم زیر 50 — نشان می دهد که احتمال کاهش رشد اقتصادی به طور کلی.

“مارس دیدم بی سابقه آسیب به اقتصاد منطقه یورو در میان ویروس مستند اقدامات همراه با فازها و کاهش تقاضای جهانی و کمبود هر دو کارکنان و ورودی” کریس ویلیامسون مدیر ارشد کسب و کار و اقتصاد در IHS Markit در بیانیه ای گفت:. —سیلویا عمرو

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: چین خواهد داد که بیشتر پول; اسپانیا مرگ روزانه تلفن ثابت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>