کالیفرنیا reimposes محدودیت پس از سنبله در coronavirus موارد

ورزشگاه کلیساها و آرایشگری شده است گفت: در بیش از نیمی از کالیفرنیا 58 شهرستانهای پس از دولت ثبت بیش از 8000 جدید کروناویروس موارد در روز یکشنبه.

فرماندار گاوین Newsom دستور تعطیلی در 30 استان ها که در آن تعداد موارد در حال افزایش است از جمله لس آنجلس و سن دیگو دو پرجمعیت ترین.

آقای Newsom نیز تمدید بسته شدن میله و داخل سالن ناهار خوری به کل از دولت همراه با داخلی مراکز و دفاتر در غیر بحرانی در صنایع.

A gym in Marina del Rey, California, where all gyms are being closed after a rise in coronavirus cases
تصویر: بدنسازی در مرینا دلم رعی کالیفرنیا که در آن تمام ورزشگاه در حال بسته پس از افزایش در coronavirus موارد

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

کالیفرنیا تایید 8,358 جدید کروناویروس موارد در روز یکشنبه بخشی از 47 درصد افزایش بیش از دو هفته گذشته در حالی که تعداد زیادی از مردم با این بیماری از رفتن به بیمارستان افزایش یافته است و 28 درصد بیش از دو هفته گذشته.

آقای Newsom که سفارش طول می کشد تا اثر بلافاصله گفت: “این اطلاعات نشان می دهد نه همه تمرین حس مشترک.”

در مارس کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت در آمریکا با صدور اجباری اقامت در خانه سفارش به سرعت گسترش coronavirus.

بیشتر از Covid-19

در ابتدا آن کار می کرد به عنوان تعدادی از موارد تثبیت شده در هفته بعد در حالی که کشورهای دیگر بودند ضربه بزرگ را افزایش می دهد.

اما منظور ویران جهان پنجمین اقتصاد با بیش از 7.5 میلیون نفر تشکیل پرونده برای بیکاری.

فرماندار Newsom سریع اجازه می دهد تا اکثر کسب و کار به بازگشایی در, ممکن است, اما پس از آن افزایش موارد بیماران و رفتن به بیمارستان به رهبری او را به اعمال محدودیت های جدید در این ماه.

دو دولت بزرگترین مدارس لس آنجلس و سن دیگو خواهد بود داشتن درس های آنلاین فقط در دوره جدید است.

کالیفرنیا گزارش شده بیش از 329,100 موارد و بیش از 7000 مرگ و میر هر چند عفونت احتمالا بالاتر از آنجا که برخی از افراد را نشان نمی دهد علائم و عدم وجود تست.

همراه با فلوریدا و تگزاس آن را تبدیل به یکی از جدید ما epicentres از همه گیر اگر چه عفونت افزایش یافته است به سرعت در حدود 40 50 متحده بیش از دو هفته گذشته با توجه به انتخاب.

با وجود نزدیک به 28,000 جدید COVID-19 نفر در دو روز گذشته فلوریدا اعلام کرده است هیچ اقدامات جدید مانند یک دولت گسترده ای ماسک نظم و دیزنی جهان در اورلاندو باز می ماند برای کسب و کار.

ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 3.3 میلیون coronavirus موارد بسیاری در سراسر جهان رنج می برد و بیش از 135,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>