کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پرده دستورالعمل های بهداشتی برای خرده فروشان و تولید کنندگان برای بازگشایی شروع جمعه

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom

غنی Pedroncelli | AP

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز پنجشنبه اعلام کرد یک لیست از دستورالعمل های بهداشتی است که تولید کنندگان و انبارها باید اتخاذ شروع به ارائه منظقه انتخاب کنید تا به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

شروع جمعه کالیفرنیا اجازه خواهد داد که خرده فروشان مانند کسانی که به فروش لباس و کتاب و لوازم ورزشی به شروع ارائه منظقه انتخاب کنید تا به عنوان دولت حرکت عمیق تر به “مرحله 2” از بازگشایی طرح Newsom گفت. تولید و انبارها که در حمایت از این خرده فروشان نیز مجاز به بازگشایی با تغییرات.

دولت می تواند حرکت رو به جلو با بازگشایی برنامه به دلیل آن است که دیده می شود یک ثبات در بستری مربوط به coronavirus Newsom گفت. او هشدار داد که دولت ممکن است به حرکت به عقب به شدیدتر اجتماعی فاصله دستورالعمل اگر داده ها نشان می دهد وجود دارد می تواند استرس اضافه شده در سیستم بیمارستان با توجه به تجدید حیات در موارد.

در نهایت بازگشایی طرح در مرحله 2 شامل برخی فضاهای اداری نشسته ناهار خوری در رستوران ها, مراکز خرید و موزه دکتر مارک Ghaly از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی ،

مرحله 4 مرحله نهایی در دولت بازگشایی برنامه اجازه خواهد داد که برای اجتماعات بزرگ به سر مانند کنسرت ها و رویدادهای ورزشی Newsom گفت. اما او نشان داد که مرحله رخ می دهد هنگامی که یک واکسن تهیه شده و در دسترس ساخته شده.

Ghaly گفت: با شروع جمعه خرده فروشان می توانید شروع به ارائه موارد به مشتریان خودروهای با دستکش و ماسک در حالی که با استفاده از hands-free دستگاه های است که اجازه می دهد مشتریان به پرداخت. تولید کنندگان باید با استفاده از فضاهای باز به عنوان اتاق استراحت و انبار باید مطابق با اصول بهداشتی مواد در هنگام تحویل او گفت:.

کالیفرنیا صنعت ارشاد برای بازگشایی

دولت است که اجازه می دهد برخی از منطقه ای تنوع در آن اجازه خواهد داد که برخی از استان ها به حرکت عمیق تر به مرحله 2 شروع جمعه اگر آنها قادر به اثبات کافی تست و تماس با ردیابی و حفاظت از کارگران ضروری و هیچ مرگ و میر مربوط به Covid-19 به مدت دو هفته در میان دیگر دستورالعمل Ghaly گفت.

کالیفرنیا منطقه ای واریانس معیار

استان ها نیز باید ثابت کند آنها مناسب افزایش ظرفیت در مورد موارد بیشتری بوجود می آیند حداقل 14 روز عرضه تجهیزات حفاظت شخصی و قادر به محافظت از آن باید جمعیت های آسیب پذیر از جمله سالمندان و افراد بی خانمان Ghaly گفت.

کالیفرنیا منطقه ای واریانس معیار

برخی از کالیفرنیا را در مناطق روستایی از جمله یوبا و شهرستان سوتر را تحت فشار قرار دادند در برابر Newsom این ایالت اقامت در خانه سفارشات و در حال حاضر اجازه کسب و کار خرده فروشی به بازگشایی شده است. در چهارشنبه Newsom گفت: شهرستانهای شد “یک اشتباه بزرگ است.”

“این نواحی که می خواهید به حرکت به یک عمیق تر بخشی از فاز دوم باید برای انجام این کار در موافقت با سیستم بیمارستان در موافقت با تابلوهای خود را از سرپرستان خود را در شهرستان ها و با همه این سختی سوالات پاسخ داده شده در تست ردیابی در خروش و حفاظت از آسیب پذیر جوامع” Newsom گفت.

Coronavirus آلوده بیش از 61,100 مردم در کالیفرنیا با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. Newsom گفت: دولت همچنان ادامه دارد و به دیدن کاهش تعداد افراد بستری در بیمارستان و درمان-مراقبت از اما تعداد افرادی که فوت کرده اند همچنان به عنوان یک “نقطه ویرانی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر