کاردیف دولت ساحل باقی می ماند بسته در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در انسینیتاس کالیفرنیا, ایالات متحده, مارس 30 سال 2020 است.

مایک بلیک | ایسنا

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: او قصد دارد به دولت های ایالتی و محلی سواحل در اورنج کانتی, فراخوانی تصاویر از جمعیت زیادی که اشغال سواحل بیش از آخر هفته “نگران کننده است.”

“اورنج کانتی بوده است در لیست ما از نگرانی سلامت و آنها انجام یک کار فوق العاده پایین وجود دارد, من فقط فکر می کنم ما می تواند سفت که تا کمی. بنابراین ما در حال رفتن به یک توقف موقت پایین وجود دارد” Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

Newsom گفت: سواحل جنوب کالیفرنیا از جمله کسانی که در نارنجی لس آنجلس و سن دیگو شهرستان را مطرح زنگ زنگ از جمله تصاویر از افرادی که تجمع وجود دارد و پس از نه فیزیکی فاصله دستورالعمل. او گفت: دولت می خواهد به همکاری نزدیک با مقامات محلی و اگر آنها می توانند ایجاد دستورالعمل های بهتر سواحل می تواند “بازگشایی بسیار بسیار به سرعت.”

“کار من به عنوان فرماندار است به شما در حفظ امن و زمانی که سلامت ما مردمی به من بگویید که آنها نمی توانیم قول می دهم که اگر ما ترویج آخر هفته دیگر مانند ما تا به حال پس از آن من را به این تنظیم” Newsom گفت.

اضافی 95 نفر از Covid-19 روز چهارشنبه گفت:. دولت دیدم 5.2 درصد افزایش در موارد تایید شده از دیروز در مجموع 48,917.

“چرا خنثیسازی همه پیشرفت ؟ بیایید حرکت این دولت با هم رو به جلو” Newsom گفت.

قبلی گزارش قبل از Newsom را نشان داد او برنامه ریزی شده به همه امور خارجه سواحل که درو گسترده انتقاد از برخی از مقامات وزارت امور خارجه ، وقتی پرسیده شد که چه چیزی تغییر ذهن خود را در بسته شدن همه امور خارجه سواحل Newsom گفت که آنها “هرگز و این دقیقا همان مکالمات ما را دارا بودند.”

مقامات از دیگر بخش هایی از کالیفرنیا صحبت کردن در برابر یک پتو ساحل, بان کی مون در کالیفرنیا است.

کلانتر ویلیام Honsal که نظارت Homboldt شهرستان در بخش شمالی وزارت امور خارجه گفت که او به شدت مخالف نظم و نشان داد در یک صدای جیر جیر که او نمی خواهد اجرای آن است.

“اگر منظور صادر شده است که به اعتقاد من ما را نقض حقوق اساسی, من نمی خواهد آن را اعمال Humboldt County Sheriff دفتر توییتی در روز پنج شنبه.

Newsom گفت: دفتر خود دریافت نامه در مورد ساحل تعطیلی اما گفت که تصمیم خود را هدایت شده و در چه محلی مقامات بهداشت فکر می کنم مناسب است و چه چیزی نیست.

“هنگامی که شما به جلو و عقب بیش از حد به سرعت شما به معنای واقعی کلمه قرار داده و زندگی مردم در خطر است. مردم به معنای واقعی کلمه مرگ به دلیل تصمیم گیری های که انجام شد بدون یک چارچوب تمرکز بر بهداشت عمومی اول” Newsom گفت. “این چیزی است که در نهایت راهنمای تصمیم گیری های ما.”

روز دوشنبه Newsom انتقاد برخی از جنوب Califonria beachgoers که نمی دنبال مناسب اجتماعی فاصله دستورالعمل و یا عینک در صورت پوشش ان بی سی نیوز گزارش داد.

هزاران نفر از ساحل را برانگیخت لذت بردن از هوای گرم و آفتابی روز در ساحل در میان دولت موظف به اقامت در خانه و اجتماعی فاصله دستور به دفع کردن بیماری همه گیر کوروناویروس در هانتینگتون بیچ, CA, در مارس 25 سال 2020 است.

Allen J. Schaben | لس آنجلس تایمز | گتی ایماژ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de