کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می گوید شرکت های فن آوری کلید به بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت

شرکت های فن آوری کلیدی خواهد بود برای حمایت از کالیفرنیا در حال رشد “ارتش” از coronavirus تماس با ردیاب و در نهایت بازگشایی دولت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت CNBC در روز جمعه.

Newsom طرح بازگشایی دولت است که به شدت وابسته به ظرفیت برای آزمون به طور گسترده ای برای ویروس ها و برای انجام تماس ردیابی به موجب آن پرسنل شناسایی و ردیابی افرادی که در تماس با فرد آلوده است. او گفت: کالیفرنیا-بر اساس تکنولوژی شرکت های کلید برای این تلاش است.

“ما خیلی خوشحال با کار مارک زوکربرگ انجام شده است برای حمایت از باز کردن دسترسی به اطلاعات مناسب در یک ناشناس راه غیر فردی یا شخصی راه از جمله اپل و گوگل و دیگران” گفت: در CNBC “پول سریع.” “است که واقعا به ما کمک می کند با سیستم عامل های فن آوری برای کمک به ما مکمل و یا حمایت از تلاش های فردی ردیاب ارتش است که همه ما در حال شروع به ساخت و قطار…”

هفته گذشته اپل و گوگل اعلام همکاری است که در آن دو شرکت با هم کار خواهد کرد برای ارائه ابزار است که کمک خواهد کرد که مسیر گسترش coronavirus. این ابزار از اپل و گوگل را قادر خواهد ساخت تا برنامه سازان برای استفاده از بلوتوث به مردم اجازه می دانم زمانی که آنها در تماس با کسی که تشخیص داده شده است با کروناویروس یک فرآیند به نام تماس با ردیابی.

اگر شما یک تلفن و به شما در عبور از مسیرهای با کسی که به پایان می رسد تا تست مثبت برای coronavirus شما ممکن است هشدار داده شود که شما را در تماس با Covid-19.

کارشناسان شروع کرده اند به تماس با بخش خصوصی برای کمک به دنبال گسترش coronavirus با استفاده از به اصطلاح “سندرومی نظارت” یک تکنیک است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری بیماری های همه گیر.

شرکت های فن آوری به خصوص به خوبی موقعیت آن را انجام دهد, از آنجا که اکثر مردم در ایالات متحده از خود گوشی که در آن برنامه های نصب شده می تواند. و از آنجا که بودجه دولت برای سندرومی نظارت و خشک.

گوگل سایت می گوید: این برنامه نمی خواهد جمع آوری اطلاعات شناسایی شخصی یا محل کاربر داده و “افرادی که تست مثبت مشخص نیست به دیگر کاربران گوگل و یا اپل.” نرم افزار را از فروشگاه محل حدود 14 روز است. داده خواهد شد “تنها استفاده می شود برای تماس با ردیابی توسط مقامات بهداشت عمومی برای COVID-19 pandemic مدیریت” گوگل می گوید.

Newsom اذعان تکیه بر شرکت های فن آوری است که یک تغییر بزرگ برای کالیفرنیا که اغلب منجر به ملت با سیاست به معنای محافظت از اطلاعات و حریم خصوصی از دولت بزرگترین شرکت فنی از جمله Facebook اپل و گوگل که او با اشاره به روز جمعه به عنوان “باور نکردنی همکاران.”

“اگر من در صحبت کردن به شما در سال گذشته بحث اصلی در این دولت و با فرمت این کشور شد و کار کالیفرنیا انجام شد به سرب در حریم خصوصی فضای,” او گفت:. “ما با اشاره به برخی از ما در جمع آوری اطلاعات به عنوان داده frackers در یک تحقیر امیز مدت است.”

دولت به ارمغان آورده است در دولت اوباما رئیس سابق اطلاعات افسر و افسر ارشد فناوری برای حفظ نظارت از حریم خصوصی داده ها به عنوان بزرگ شرکت های با تکنولوژی بیشتر درگیر در تلاش برای بازگشایی دولت Newsom گفت.

فراتر از تکنولوژی شرکت های Newsom تبلیغ دولت در رابطه با شرکت های زیست فناوری هستند که به شدت درگیر در این مسابقه نسبت به درمان موثر و واکسن برای Covid-19. او به طور خاص ذکر شده Foster City, CA-بر اساس جلعاد که در حال حاضر تحقیق remdesivir امیدوار کننده Covid-19 درمانی در حال حاضر در انسان کارآزمایی بالینی.

او همچنین با اشاره Genentech, یک شرکت تابعه از روشه که تولید Covid-19 تست های تشخیصی. او گفت: دولت خواهد بود instrumental نه تنها پژوهش, اما همچنین تولید عملی درمان هنگامی که آنها مجاز است.

“کالیفرنیا با جلعاد نه فقط تحقیق و پیشبرد محاکمه, اما تولید در اینجا در کالیفرنیا Genentech—زادگاه بیوتکنولوژی علوم زندگی, نوآوری,” او گفت:. “که یکی از کالیفرنیا منابع بزرگ بنابراین ما امیدواریم که ما در مقابل منحنی که به عنوان خوبی است.”

CNBC تاد Haselton کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>