کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می گوید دولت ‘روز نه هفته’ به دور از تغییرات به اقامت در خانه سفارش

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که 150 هتل ها توافق کرده اند که به تخفیف های بزرگ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی ورود ساعت های طولانی در بیمارستان در حالی که برخورد با شیوع کروناویروس در اخبار روزانه جلسه در دفتر فرماندار از خدمات اورژانس در رانچو کوردووا ، کالیفرنیا. پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است.

غنی Pedroncelli | استخر | AP

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه گفت که دولت “روز نه هفته” دور از تغییرات قابل توجهی را به آن پناهگاه و محل سفارش و می تواند شروع بازگشایی نقاط کشور بزرگترین اقتصاد دولتی.

“من احساس می کنم برخی از اعتماد به نفس بیش از این دوره از هفته آینده ما در حال رفتن به قادر به ایجاد برخی از اطلاعیه ها که به مردم اعتماد به نفس بیشتری در توانایی برای کالیفرنیا به عقب بر گردیم در اقتصادی آن پا” Newsom گفت.

Newsom گفت: مقامات دولت هستند “بسیار نزدیک به ساخت برخی از اطلاعیه ها” خواهد بود که بسیار معنی دار به مردم در خرده فروشی و مهمان نوازی صنایع از جمله رستوران ها اگر چه تغییرات خواهد شد در محل.

“اگر ما می توانیم نگه داشتن خط و همچنان به انجام کار خوب و فقط جلوگیری از وسوسه بازگشت و در جمع با مردم در راه که در آن ما می توانید یک افزایش در گسترش ما وجود دارد بسیار زودتر از بسیاری از مردم شاید فکر کنید” Newsom گفت.

او هشدار داد که دولت می تواند مجموعه ای از پیشرفت آن در مبارزه با شیوع اگر جمع مردم و نمی پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل ارجاع کسانی که جمع در دولت سواحل آخر هفته گذشته.

Newsom گفت ICU تعداد تخت در روز پنج شنبه و بستری شدن در بیمارستان رفته اند کمی بیش از حد. بزرگتر کاهش می دهد: بیمارانی که در بیمارستان هستند که اعتقاد به Covid-19 اما دریافت نکرده اند نتایج را 14 درصد. او گفت که دولت در حال حاضر دارای بیش از 50,000 Covid-19 و بیش از 2000 نفر کشته شده اند.

در روز پنج شنبه Newsom گفت که او برنامه ریزی شده به دولت و سواحل محلی در اورنج کانتی, فراخوانی تصاویر از جمعیت زیادی که اشغال سواحل بیش از آخر هفته “نگران کننده است.”

اورنج کانتی مقامات تحت فشار قرار دادند به دستور بعد از آن در روز پنج شنبه. به شوراهای شهر برای هر دو هانتینگتون بیچ و دانا پوینت رای دادند که شب به اقدام قانونی علیه Newsom را سفارش به شهرستان ایالتی و محلی سواحل است.

Orange County Sheriff همین بارنز گفت که نظم ناعادلانه خاص اورنج کانتی سواحل است. بارنز گفت: منظور “اشتباه است و نتواند به تشخیص قربانی ساخته شده توسط ما 3 میلیون نفر از ساکنان” با توجه به توییتی بیانیه ای در روز پنج شنبه.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر