گاوین Newsom, فرماندار کالیفرنیا در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در ساکرامنتو کالیفرنیا در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

غنی Pedroncelli | AP | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: برخی از کالیفرنیا خرده فروشی کسب و کار می تواند شروع خدمات با تغییرات تا پایان این هفته اگر معیارهای خاصی هستند دیدار کرد.

Newsom گفت که مقامات دولتی به موضوع راهنمایی بیشتر به حرکت دولت در مرحله بعدی بازگشایی در روز پنج شنبه که شامل دستورالعمل های خاص که کم ریسک کسب و کار باید به منظور پاسخگویی به بازگشایی با تغییرات به عنوان به زودی به عنوان جمعه.

او گفت: خرده فروشان مانند کسانی که برای لباس و کتاب و موسیقی, اسباب بازی, گل و ورزشی خواهد بود و مجاز به ارائه منظقه انتخاب کنید تا خدمات و اگر آنها موسسه دستورالعمل مندرج توسط دولت است. او گفت که مربوط به تولید است که حمایت از صنعت خرده فروشی نیز مجاز به شروع به تولید.

“ما در حال ورود به مرحله بعدی این هفته, پایان هفته با تغییرات ما اجازه خواهد داد که خرده فروشی برای شروع عملیاتی در سراسر این طیف” Newsom گفت: در نشست خبری روزانه. “این یک نشانه مثبت است و آن را اتفاق افتاده است تنها به یک دلیل: این داده ها می گوید این می تواند اتفاق می افتد.”

دفتر او بعد توییتی که سفارش می کند شامل فضاهای اداری رستوران ها و مراکز خرید.

Newsom گفت: دولت نیز اجازه می دهد برخی از استان ها شروع به کاهش اجتماعی فاصله محدودیت و حتی بیشتر اگر آنها می توانند ثابت کنند که توانایی موسسه بهداشت مناسب شیوه های اطمینان کافی تست و ردیابی و تامین امنیت برای کسانی که آسیب پذیر هستند از جمله بی خانمان شهروندان مسن و زندانی.

“ما اجازه خواهد داد که جنبش اضافی از طریق فاز دو که شامل چشم انداز رستوران با تغییرات باز, مهمان نوازی به طور گسترده تر باز دوباره با اصلاح” Newsom گفت.

فاز سه دولت را بازگشایی طرح شامل کسب و کار مانند مو و ناخن سالن سینما و حوادث با مخاطبان زنده اگر چه دولت است که در آن فاز است.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de