سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg شرکت در هشتمین دموکراتیک 2020 مناظره ریاست جمهوری در سنت آنسلم کالج در منچستر, نیوهمشایر, ایالات متحده, فوریه 7 سال 2020 است.

برایان اسنایدر | ایسنا

دوور, N. H. — در پیت Buttigieg های 2020 دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری تهدید خود را افزایش مشاهده کامل هدف اصلی خود را از کمپین استدلال.

در پايان گردن و گردن با سن. برنی ساندرز بالای حزبی آیووا میدان سابق کوچک-شهر شهردار به دست آورده یک اندازه گیری از مشروعیت او قبلا شناخته شده است. به طور طبیعی خود را در این کشور برای اولین بار نامزدی مسابقه نیز آورده سراسیمگی از ضربات بر خلاف هر چیزی Buttigieg مواجه شده است و در دموکراتیک اولیه.

به عنوان ساندرز دقت منجر Buttigieg در نظر سنجی از روز سه شنبه اول-در-این-ملت اولیه در اینجا او کشیده است ex-South Bend, ایندیانا شهردار به یکی از امضا استدلال: نیاز به شکستن نظام سیاسی از چنگ ثروتمند اهدا کنندگان. در ظاهر عمومی در گرانیت دولت در طی دو روز گذشته این سناتور ورمونت بارها با اشاره به گزارش هایی که ده ها تن از میلیاردر اهدا کنندگان باید حمایت Buttigieg انتخاباتی.

“ما داوطلبانی که در برخی از موارد مطرح شده مبالغ قابل توجهی از پول را از بیش از 40 میلیاردرهای” ساندرز گفت: حامیان شنبه در دوور, N. H. تالار شهر در طول یک کرباس رویداد آموزشی. در حالی که تماس Buttigieg “خوب” و “مرد هوشمند” او استدلال سیاسی تغییر “است که نمی تواند در آینده از کسی که پول زیادی از مدیران عامل صنعت داروسازی.”

برنی ساندرز صحبت می کند برای هواداران در دوور, N. H.

یعقوب Pramuk | CNBC

شهردار سابق گرفته, گرما از بیش از فقط حزب لیبرال بال. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. ctq از مینه سوتا که امیدوار است بقیه در برنده شدن برخی از متوسط بیشتر رای دهندگان Buttigieg است به دادگاه تجدید نظر به افزایش تمرکز خود را بر روی 38 ساله Midwesterner.

به عنوان هر دو بایدن و Klobuchar tout آمادگی خود را برای دفتر و دستاوردهای سیاست به عنوان آنها به دنبال یک تکان خوردن در نیوهمپشایر اولیه آنها مورد تردید Buttigieg کاخ سفید از سر گرفت. در حالی که مینه سوتا سناتور هدفمند جوان او رقیب چندین بار در طول شب جمعه ریاست جمهوری بحث بیشترین ضربه آمد و در یک ویدئو منتشر شده توسط بایدن انتخاباتی در روز شنبه.

آن را در مقایسه بایدن نقش در عبور از قانون مراقبت مقرون به صرفه و مذاکره و توافق با ایران به Buttigieg طرح در جنوب خم مانند نصب چراغ در زیر یک پل و تنظیم تراشه های pet.

افزایش حملات در Buttigieg تاکید بر افزایش موفقیت خود را در آیووا به او می دهد — و واقع بینانه شانس او برای برنده شدن نیوهمشایر با توجه به رای گیری های اخیر. این کمپین گفت: آن را مطرح $2.7 میلیون در روز پس از قفقاز نوع هجوم که اگر پایدار می تواند او را به ماندن در قدرت در سال 2020 اولیه.

ساندرز یکدیگر رقابت می خواهد با شهردار سابق برای یک پیروزی است که می تواند کمک به سناتور مسیر به نامزدی حزب دموکرات. در همان زمان بایدن و Klobuchar می خواهید یک دست انداز پس از چهارم و پنجم پس از اتمام به ترتیب در آیووا. آنها ممکن است نیاز به برخی از Buttigieg حامیان به حفظ مبارزات انتخاباتی خود را.

در بیانیه ای در پاسخ به بایدن آگهی Buttigieg سخنگوی کریس Meagher گفت: “مردم آمریکا در حال گریه کردن برای چیزی کاملا متفاوت از این کلاسیک واشنگتن سبک از سیاست است.”

“در حالی که واشنگتن سیاست trivializes آنچه که در جوامع مانند South Bend, South Bend ساکنان که در حال حاضر بهتر شغل و افزایش درآمد و جدید زندگی در شهر خود نمی فکر می کنم زندگی خود را در حال واشنگتن سیاستمدار punchline,” او گفت:.

این Buttigieg کمپین بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در ساندرز’ انتقاد از کمپین اهدا کنندگان.

مبارزات انتخاباتی خود را نیز برجسته پاسخ از چند شهرداران که به تایید Buttigieg. آنها استدلال بایدن کارزار با تخفیف مسائل شهرهای کوچک.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de