Buttigieg کمپین خواستار نوادا دموکرات ها برای رسیدگی به اتهام بی نظمی در قفقاز

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg صحبت می کند در خارج از انجمن رالی در Faiss مدرسه فوریه 21 سال 2020 در لاس وگاس, نوادا. نوادا دارای آن ریاست جمهوری در جلسه فردا است.

برنده McNamee

پیت Buttigieg را در انتخابات ریاست جمهوری خواسته است نوادا دولت حزب دموکرات برای نگه داشتن در انتشار نهایی برگه از روز شنبه در قفقاز ادعا کشت از اشتباهات در روند گزارش نتایج.

در نامه ای به نوادا حزب دموکرات رئیس ویلیام کوردی II, کمپین درخواست حزب آزادی زود هنگام رای و فرد در مجموع رای توسط حوزه درست اوایل رای و تراز دوم اشتباهات و توضیح “ناهنجاری” در داده ها.

نوادا دولت حزب دموکرات سخنگوی مولی Forgey گفت: صبح روز یکشنبه که این حزب است که در ادامه به بررسی و گزارش نتایج و نمی خواهد تغییر گزارش روند.

“ما هرگز نشان داد ما خواهد آزادی جداگانه تفکیک اولیه رای و حضوری شرکت کنندگان توسط حوزه و تغییر نخواهد کرد ما گزارش روند در حال حاضر,” او گفت:. “به عنوان گذاشته ما بازشماری راهنمایی وجود دارد یک روش رسمی برای درخواست یک چالش از نتایج.”

Buttigieg است در مقام سوم در نوادا پس از حدود 60 درصد از حوزه گزارش شده بود که از صبح روز یکشنبه. او معلق در هوا در 15% آستانه مورد نیاز برای گرفتن نمایندگان از نوادا به کنوانسیون ملی.

ایالت ورمونت برنی ساندرز است که پیش بینی برنده پنج شنبه شب توسط یک حاشیه بزرگ به طور موثر حفاری اولیه خود را پیشتاز وضعیت. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به دنبال در جایگاه دوم است.

انتخاباتی هنوز در انتظار اطلاعات از نهایی بعد از رای گیری اولیه در دولت است. دولت حزب دموکرات گفت: حدود 75,000 مردم رای دادند و در چهار روز اولیه رای گیری دوره که Forgey گفت: “به ارمغان آورد هزاران نفر از رای دهندگان جدید به روند اما همچنین اضافه شده یک لایه دیگر به انجمن ریاضی.”

“با توجه به نزدیک مسابقه بین دوم و سوم جای ما می پرسند که شما این مراحل قبل از انتشار هر گونه نهایی اطلاعات” Buttigieg ملی رای دسترسی و نماینده مدیر مایکل گفنی نوشت: در این نامه است.

هری Sevugan, Buttigieg معاون مدیر کمپین گفت: کمپین شماره داخلی را نشان داد “تیغ نازک حاشیه برای مقام دوم در نوادا است.”

“با توجه به بی نظمی و تعدادی از سوالات حل نشده ما مطرح کرده اند با نوادا حزب دموکرات که مشخص نیست چه نتایج نهایی خواهد بود,” او گفت:.

این معلوم نیست که چگونه به سرعت نوادا دموکرات ها خواهد بود قادر به تایید و انتشار نتایج نهایی است. نوادا مواجه شده است و سوالات در مورد اینکه آیا این گزارش می تواند نتایج دقیق پس از فاجعه آیووا انجمن در اوایل این ماه بود که گرفتار با فن آوری و گزارش خطاها.

نتایج حاصل از آیووا قفقاز هنوز حل نشده است. ساندرز در سمت چپ آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه تقریبا حتی با Buttigieg در ملی نماینده مسابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>