دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg می رسد در یک سازمان دیده بان حزب در دریک دانشگاه در فوریه 03, 2020 در Des Moines, Iowa.

برنده McNamee | گتی ایماژ

سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، برنی ساندرز منجر به بسته در سال 2020 آیووا دموکرات قفقاز پس از بیش از نیمی از حوزه گزارش تاخیر در نتایج سه شنبه.

Buttigieg حدود 27 درصد از هيئت دولت معادل در اول-در-این-ملت نامزدی مسابقه دقت شکوه ساندرز در 25 درصد به بخشی از اطلاعات منتشر شده توسط آیووا حزب دموکرات است. سناتور. الیزابت وارن شرح زیر است در حدود 18 ٪ و به دنبال آن توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن با کمتر از 16 درصد است. سناتور. Ctq, D -, Minn. بیش از 12 درصد از حمایت.

این مسابقه خیلی زود به تماس با Buttigieg و ساندرز رقابت برای کسب مقام اول با توجه به NBC News.

مشکلات فنی با یک برنامه استفاده می شود به گزارش انجمن داده ها با تاخیر نتایج به طور معمول منتشر شب آیووا ریاست جمهوری قفقاز که صورت گرفت دوشنبه ، نامزدها شروع به حرکت به نیوهمپشایر در سه شنبه, اما نه قبل از آنها قرار داده و چرخش مثبت در Hawkeye دولت نتیجه در غیاب رسمی شماره.

زودتر آیووا حزب دموکرات سخنگوی مندی مک کلور گفت: این سازمان در اعلام آمار و ارقام از یک “اکثریت” از حوزه و سپس “در ادامه به انتشار این نتایج به عنوان ما قادر به.”

فقط قبل از حزب منتشر شد آن دسته از نتایج سازمان رئیس Troy قیمت عذرخواهی برای botched گزارش روند خواستار آن را “غیر قابل قبول است.” او گفت که می خواهد انجام یک “کامل و شفاف و مستقل بررسی آنچه رخ داده است.”

آیووا حزب دموکرات گفت: آن را دیدم “تناقضات” در برخی از گزارش مجموعه داده که باعث تاخیر در به کار کرده است برای اطمینان از دقت و صحت. این حزب تاکید کرد که یک حمله سایبری و نفوذ نیست علت مسائل فنی و گفت: آن را تا به حال برگه کاغذ به منظور بررسی نتایج گزارش شده الکترونیکی.

در صورت عدم وجود نتایج کمپین های داخلی اعلام کرد برگه — که می تواند انحراف نسبت به نامزدهای خود را. داده ها پیشنهاد برخی از ترکیبی از سن. برنی ساندرز من-Vt., سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، الیزابت وارن D-Mass., به رقابت در بالای انجمن میشه.

Buttigieg اعلام پیروزی اوایل صبح روز سه شنبه — تنها نامزد برای انجام این کار قبل از دولت منتشر شد هر گونه اطلاعات. ساندرز از سوی دیگر گفت: “ما از اعلام پیروزی” قبل از نتایج منتشر می شوند.

چندین دموکراتیک مبارزات با انتقاد از تاخیر در انتشار نتایج. این سوخت بیشتر تماس از ناظران به انجام دور با قفقاز و یا آیووا برای اولین بار-در-این-ملت ،

یک کمپین — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن را — به خصوص انتقاد از آیووا دموکرات. یک بایدن کمپین وکیل با ارسال نامه ای به دولت گفت: “ما بر این باورند که مبارزات سزاوار کامل توضیحات و اطلاعات مربوطه در مورد روش های کنترل کیفیت شما در حال استخدام و فرصت به پاسخ قبل از هر گونه نتایج رسمی منتشر می شوند” ان بی سی نیوز گزارش داد.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de