بوریس جانسون مواجه است خواستار “روشن هدایت” از کسب و کار و اتحادیه های کارگری پس از او مجموعه ای از “اولین طرح یک نقشه راه” برای کاستن از coronavirus مستند.

آقای جانسون گفت که از امروز “هر کسی که نمی توانید از خانه کار می کنند به عنوان مثال کسانی که در ساخت و ساز و تولید باید به طور فعال تشویق به رفتن به محل کار”.

اما کارگران باید به جلوگیری از حمل و نقل عمومی “اگر در همه ممکن است” چرا که “ما باید و حفظ اجتماعی فاصله” او اضافه شده است.

پس نخست وزیر اعلام اتاق بازرگانی بریتانیا گفت که مشاوره در مورد تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) اجتماعی فاصله و حمایت دولت از طرح های حیاتی بود.

آدم مارشال, مدیر کل BCC گفت: “شرکت خواهد انجام همه چیز آنها می توانند به محافظت از کارکنان و مشتریان حفظ اجتماعی فاصله و عمل با موفقیت به عنوان بخش تر از اقتصاد مجاز به دوباره باز کردن.

“کسب و کار نیاز به نقشه های دقیق مرحله به مرحله کاهش محدودیت هماهنگ با همه ملت ها در سراسر انگلستان و با حمایت ارشاد روشن. ضروری است که شرکت های مشاوره دقیق در مورد آنچه نیاز به تغییر در محل کار از جمله شفافیت در استفاده از PPE.

“شرکت خواهد کرد همچنین باید بدانید که حمایت دولت از طرح های, است که باید کمک به صرفه جویی میلیون ها شغل در هفته های اخیر ادامه خواهد داد تا زمانی که آنها مورد نیاز به طوری که آنها می توانید برنامه های پیش رو با اعتماد به نفس.

بیشتر از Covid-19

“زمان کاهش بیشتر از محدودیت ها باید هدایت عامه شواهد اما کسب و کار نیاز خود را عملی پاسخ سوالات به طوری که آنها می توانید برنامه را راه اندازی مجدد بازسازی و تجدید.”

چه جدید مستند قوانین چیست ؟

جاناتان Geldart مدیر کل از موسسه مدیران نیز نامیده می شود بیشتر برای وضوح به طوری که شرکت می تواند برنامه ریزی چگونه به بازگشت با خیال راحت.

“همانطور که مردم با نهایی مسئولیت قانونی مدیران, نیاز به اعتماد به نفس است که آن را بی خطر است و اگر آنها مسئولانه عمل آنها نمی شود بی خطر است. کسب و کار باید با مشورت خود مردم را به در محل قرار داده و سیاست های قوی که در بسیاری از موارد ممکن است یک شبه روند.

“برای تعداد زیادی از شرکت های عامل تحت اجتماعی فاصله قوانین به این معنی به طور قابل توجهی کاهش می یابد فعالیت بنابراین دولت در حمایت از اقدامات باید ادامه محدودیت.

“انعطاف بیشتری کردند سیستم کمک خواهد کرد کسب و کارهای عقب بر گردیم روی پای خود آوردن مردم به محل کار به تدریج. در ضمن بی شماری کوچک مدیره شرکت همچنان به پیدا کردن خود را در سرد چپ قادر به دسترسی به دولت کمک و این نیاز به تغییر سرعت.”

:: گوش دادن به Sophy ریج روز یکشنبه در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

ریچارد جونز از موسسه ایمنی و بهداشت شغلی اصرار داشت که سلامت و ایمنی باید اول آمده است.

“مردم نباید دوباره وارد محل کار تا زمانی که کارفرمایان هستند که برخی از آنها به درستی مدیریت خطر عفونت و ارائه پشتیبانی که کارگران نیاز به,” او گفت:.

“پیشگیری باید تمرکز زیرا اگر سازمان نمی توانید این حق محل کار می تواند تبدیل به مکان انتقال است.”

با نخست وزیر و در عین حال به می گویند که چگونه محل کار ساخته شده باشد “COVID-امن” اجتماعی فاصله اقدامات و PPE اتحادیه ها به سرعت رخ داد را در نظر دارد.

TUC دبیر فرانسیس o’grady گفت: “بوریس جانسون بیانیه باعث خواهد شد مردم بسیاری از سردرگمی و اضطراب است.

“دولت هنوز نشده منتشر راهنمایی در مورد چگونه کارگران را امن نگه داشته است. پس چگونه می تواند نخست وزیر – با 12 ساعت اطلاع – مردم بگویید که آنها باید رفتن به سایت و کارخانه ؟ این دستور غذا را برای هرج و مرج است.”

preview image
ملت تقسیم بر کاهش مستند

جان فیلیپس اقدام دبیر کل GMB گفت: “بیشتر پیام های مخلوط از دولت گفت: هیچ پایان وجود دارد به مستند اما همه درخواست برای بازگشت به کار.

“اگر وزیران می خواهید اقتصاد حرکت ما نیاز به قوانین سختگیرانه در بهداشت و اجتماعی فاصله به اندازه کافی PPE برای همه و مقررات کارفرمایان فقط نمی تواند نادیده بگیرد و در صورتی که علاقه داشتن به آن است.

“کلی پیام متناقض و گیج کننده است که آنچه که مردم واقعا نیاز به وضوح است.”

ریلی دریایی و حمل و نقل اتحادیه توصیه اعضای آن را به کار نمی کند اگر آنها احساس ناامنی و گفت: دولت با تغییر دور از ماندن در خانه پیام که از بند باز کردن یک افزایش مسافران در راه آهن و لوله از دوشنبه نقض اجتماعی-فاصله اقدامات با “بالقوه پیامدهای مرگبار” برای کارکنان و مردم است.

Dave Ward, دبیر کل ارتباطات اتحادیه کارگران گفت: “جدید “هشدار” شعار بود بی معنی حرف اضافه کرد: “نخست وزیر گفت: میلیون ها نفر از مردم که آنها می توانید بلافاصله پس از بازگشت به کار – با 12 ساعت متوجه بسیاری برای گفتن آنها را آنها نمی توانند با استفاده از حمل و نقل عمومی و با اطمینان در مورد اینکه آیا PPE اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات ایمنی را در محل.

“که نبود یک پیام از نخست وزیر. این یک پیام از کسب و کار و کسانی که قرار سود قبل از مردم است.”

آقای جانسون را ارائه برنامه های دقیق به تدریج کاهش coronavirus مستند روز دوشنبه زمانی که دولت منتشر 50 صفحه سند در مجلس.

صدراعظم Rishi Sunak نیز با توجه به گام های بعدی برای طرح کردند که دیده است خزانه صرف بیش از £8bn پرداخت حقوق به منظور جلوگیری از اخراج.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de