اتحادیه و رهبران کسب و کار تا حد زیادی مورد استقبال خبر که دولت را انتخاب کنید تا “بیشتر از” دستمزد کارگران به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به پاره انگلستان اقتصاد است.

صدراعظم Rishi Sunak روز جمعه گفت که کمک های مالی دولت را پوشش 80 درصد از حقوق کارکنان برای کسانی که در نگهداری توسط خود کارفرما اما قادر به کار است.

جدید کروناویروس کار احتباس طرح را پوشش دستمزد به £2,500 یک ماه.

آقای Sunak گفت: او را “هر آنچه در آن طول می کشد” و به نام برنامه های خود را “بی سابقه اقتصادی مداخله برای حمایت از اشتغال و درآمد از مردم”.

TUC دبیر فرانسیس o’grady گفت: اعلام شد “دستیابی به موفقیت” اضافه کرد: “کارفرمایان در سراسر اقتصاد در حال حاضر می تواند با اعتماد به نفس است که آنها را قادر به پرداخت دستمزد صورتحساب.

“آنها باید فورا اطمینان کارکنان خود را که خود شغل و معیشت امن هستند.”

لعن McCluskey, دبیر متحد گفت: “بسته شد “تاریخی برای اولین بار در این کشور” و خانم کارولین Fairbairn مدیر کل بانک مرکزی گفت: آن مشخص شده “شروع بریتانیا اقتصادی fightback – بی نظیر تلاش مشترک توسط شرکت و دولت برای کمک به کشور ما خروج از این بحران با حداقل آسیب ممکن است”.

بیشتر از Covid-19

صدایی دبیر دیو Prentis گفت: کارگران احساس “شدیدا اطمینان” و آدم مارشال, مدیر کل اتاق بازرگانی گفت: اقدامات ارائه شده “به شدت مورد نیاز اتاق تنفس” برای کسب و کار.

اما نیز وجود دارد که هشدارهای دولت باید متوقف نمی وجود دارد.

How will the government respond to the economic impact of coronavirus?
چگونه اقتصاد را به مقابله با کروناویروس

مایک Clancy دبیر چشم انداز گفت: این اقدامات بودند “به مراتب از” هر آنچه در آن طول می کشد رویکرد صدراعظم وعده داده شده” و افزود: “این خیلی دیر است برای بسیاری از اعضای ما از پرواز مهندسین به سینما کارکنان که در حال حاضر شده است اجازه رفتن.

“صدراعظم باید آن را روشن است که این کارگران باید rehired با درآمد تضمین شده توسط دولت برای مدت بحران است.

“هنوز هم وجود دارد هیچ واقعی برای حفاظت از, مستقل, خود اشتغالی و قرارداد کارگران که به نظر می رسد نمی توان تحت پوشش حفاظت از درآمد طرح و در حال ترک به مبارزه از طریق ناکافی مزایای سیستم.”

فدراسیون کسب و کارهای کوچک رئیس مایک گیلاس گفت: “این مهم است که پول نقد و کمک های مالی در دسترس ساخته شده به کسانی که در خرده فروشی و مهمان نوازی و اوقات فراغت از بخش های رسیدن به آنها را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

اما در حالی که وجود دارد بسیار مورد نیاز برای کمک به کسانی که به طور سنتی به کار دولت پیشنهاد شد به عنوان “سقوط حد کوتاه” از تاسیسات مورد نیاز مستقل و خود اشتغالی کارگران است.

رئیس Bectu, Philippa کودکان گفت: آن دسته از کارگران مورد نیاز “بسیار بیشتر” حمایت از وعده داده شده بود در طول 10 هیچ کنفرانس مطبوعاتی.

preview image
صاحب کسب و کار در واکنش به خبر حمایت دولت در طول شیوع کروناویروس.

او در بیانیه ای گفت: “صدراعظم این بسته حمایتی برای کارگران خواهد آمد به عنوان یک ضربه ویرانگر به مستقل و خود اشتغالی از کارگران که مورد نیاز خیلی بیشتر حمایت از آنها داده می شود.

“این کارگران به دنبال صدراعظم در اوج ناامیدی برای تاسیسات حیاتی و او به شدت به آنها اجازه دهید با وجود بزرگ خود وعده به انجام هر آنچه در آن طول می کشد’.

“روشن است صدراعظم به سادگی را درک نمی کند مشکلات این کارگران در گفتن آنها را به سادگی ادعا جهانی اعتباری در حالی که دیگر کارگران باید درآمد خود را محافظت شده است که بی رحمانه و ناعادلانه است.”

preview image
در: ساعت و صدراعظم را به روز رسانی

در طول جلسه در روز جمعه آقای Sunak همچنین اعلام کرد که اعتبار جهانی استاندارد کمک هزینه نیز افزایش 1000 پوند در یک سال برای 12 ماه آینده در حالی که این کار اعتبار مالیاتی عنصر اساسی خواهد شد افزایش است با همان مقدار.

او همچنین گفت که تاخیر سه ماهه آینده از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده برای کسب و کار تا پایان ماه ژوئن در £30bn تزریق به اقتصاد است.

آقای Sunak متعهد £1bn برای مستاجرها با تقویت مزایای مسکن و جهانی اعتباری و اضافه شده است که پرداخت های رفاهی’ “سخاوت” خواهد بود افزایش یافته و به اجازه می دهد محلی کمک هزینه مسکن برای پوشش حداقل 30 درصد از بازار اجاره.

:: گوش دادن به همه سیاست پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

موسسه مطالعات مالی (IFS) هشدار داده است که هزینه صدراعظم را حفظ طرح بود به سادگی “ناشناختنی”.

IFS مدیر پل جانسون گفت: اگر حمایت شد و ادعا کرد برای 10 درصد از کارکنان آن می تواند هزینه های دولت £10bn بیش از سه ماه.

“هزینه یارانه دستمزد بسته است ناشناختنی در حال حاضر خواهد شد اما اجرا به چندین میلیارد پوند در هر ماه است که در عملیات” او گفت:.

“این است که به وضوح یک سیاست طراحی شده با عجله و قابل توجهی نیاز با سرعت و انعطاف پذیری از HMRC به ارائه. به عنوان یک نتیجه واضح و آشکار وجود دارد نگرانی ها در مورد طراحی آن است.”

آسمان نیوز ” اقتصاد ویرایشگر اد کانوی گفت اقتصاد است “داشتن یک ایست قلبی”.

بوریس جانسون نیز در این کنفرانس مطبوعاتی به منظور , بارها ورزشگاه, کافه ها و رستوران ها در سراسر کشور به نزدیک است.

او گفت: لازم بود برای کاهش “غیر ضروری” گردهمایی های اجتماعی 75 درصد به منظور تاثیر بر ميزان عفونت.

می آید پس از تعداد کل افرادی که فوت کرده اند در انگلستان پس از عقد قرارداد COVID-19 گل رز به 177 پس از انگلستان دیدم 39 مرگ و میر بیشتر – بزرگترین افزایش در یک روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de