کسب و کار-جت ساز Textron حمل و نقل هوایی furloughs هزاران نفر از ما کارگران به عنوان coronavirus بازدید هوافضا صنعت

Beechcraft King Air turboprop هواپیما دیده می شوند در خط مونتاژ در Textron Aviation Inc. مرکز تولید در ویچیتا کانزاس, ایالات متحده روز پنج شنبه, 7 ژوئن 2018.

لوقا Sharett | بلومبرگ | گتی ایماژ

کسب و کار-جت ساز Textron حمل و نقل هوایی در گفت و آن را کردند هزاران نفر از ایالات متحده کارکنان به عنوان گسترش سریع coronavirus لطمه می زند و صنعت حمل و نقل هوایی و بخش های دیگر.

این ساز از سسنا و Beechcraft هواپیما گفت: آن را کردند کارگران مبهوت برنامه از 23 مارس تا مه 29. این شرکت کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از است furloughing اما یک سخنگوی گفت: این امر به “بیشتر” از آن ایالات متحده کارگران که تعداد 12,000.

سهام Textron کاهش یافت 8 درصد به $25.79.

“این تصمیم به ما اجازه خواهد داد به انجام بخشی از ما در کاهش و حاوی گسترش COVID-19 از طریق اجتماعی فاصله در حالی که در ادامه به پشتیبانی از مشتریان ما” ران دراپر این Textron واحد مدیر عامل شرکت گفت: کارکنان توجه داشته باشید که دیده می شد توسط CNBC. “با توجه به پیش بینی شرایط بازار ما در حال تنظیم تولید به چین با پیش بینی بازار تولید. این است که بسیار دشوار است اولین گام در پاسخ به یک وضعیت که تحت تاثیر ما کل جهان است.”

مسافرت هوایی و تقاضا شده است ویران coronavirus به عنوان شرکت های مقیاس در کسب و کار سفر و محدودیت های مسافرتی. بوئینگ در روز سه شنبه گفت که به دنبال حمایت دولت از 60 میلیارد دلار برای خود و صنعت حمل و نقل هوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>