اتوبوس حمل coronavirus evacuees حمله معترضان در اوکراین

یک تظاهرکننده پرتاب سنگ به سمت یک ون پلیس در اعتراض به ورود هواپیمای حامل evacuees از coronavirus-آمار چین هوبئی استان در روستای نوی Sanzhary در منطقه پولتاوا اوکراین در فوریه 20, 2020. ساکنان محلی مسدود شدن جاده های منتهی به یک آسایشگاه که در آن آسمان ها به این دلیل برگزار می شود در قرنطینه به مدت حداقل دو هفته.

رویترز/Valentyn vg ogirenko

ترکیبی از آنلاین اطلاعات غلط و تشدید نگرانی در مورد کوروناویروس است باعث تظاهرات خشونت آمیز در اوکراین که در آن معترضان سنگ پرتاب می کردند در اتوبوس حامل evacuees از چین است.

در روز پنج شنبه شش اتوبوس حامل 45 اوکراین و 27 اتباع خارجی را آورده بودند بیمارستان در نوی Sanzhary یک شهر در جنوب شرقی و مرکز شهرستان از کیف.

ده ها تن از معترضان به دنبال مسدود کردن مسیر از اتوبوس و پرتاب سنگ در کاروان در حالی که درگیر شدن در درگیری های خشونت آمیز با پلیس است.

وسایل نقلیه شد در نهایت قادر به رسیدن به مقصد خود را پس از دهها البته ساعت بعد از برنامه ریزی شده.

تمام آسمان را صرف بعد از دو هفته در قرنطینه.

این کشور وزیر بهداشت گفته است که هیچ یک از مسافران این اتوبوس که تصور می شود ناخوشی.

تظاهر کنندگان خط تا در مقابل اوکراین مأموران اجرای قانون در روستای نوی Sanzhary در منطقه پولتاوا اوکراین در فوریه 20, 2020.

رویترز/Valentyn vg ogirenko

رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy خواستار حفظ آرامش ترغیب شهروندان برای نشان دادن همدلی به آسمان.

“من همدردی با ما evacuees چون من در حال حاضر می دانیم آنچه در آن است به تحت حفاظت شخصی و در آنها حفاظت خواهد شد بسیار جدی تر از آن است که رئیس جمهور” Zelenskiy گفت: در بیانیه ای که در Facebook در روز پنج شنبه.

“اما وجود دارد خطر دیگر است که من می خواهم به می گویند. خطر فراموش کردن که ما همه انسان هستند و ما همه اوکراین. هر یک از ما. از جمله کسانی که به پایان رسید تا در ووهان در این بیماری همه گیر.”

سرویس امنیتی اوکراین به بررسی مناقشه ایمیل

هرج و مرج آمد و در مدت کوتاهی پس از یک مناقشه ایمیل مسئله به از اوکراین وزارت بهداشت فرستاده شد و در همان روز به آسمان رسید از ووهان چین — کانون شیوع کروناویروس.

این ایمیل در حال گسترش اطلاعات نادرست که پنج نفر در این کشور به حال قرارداد کشنده آنفولانزا مانند ویروس.

اوکراین هیچ تایید موارد coronavirus در داخل کشور است. تنها دو اوکراین اتباع روی الماس شاهزاده کشتی کروز قرنطینه در ژاپن گزارش شد که قرارداد این ویروس و هر دو پس از بهبود.

سرویس امنیتی اوکراین در بیانیه ای گفت: پنج شنبه منتشر شده است که این ایمیل بود که توزیع به وزارت بهداشت کل لیست تماس نشات گرفته از خارج از اوکراین.

اوکراین مأموران اجرای قانون و آتش روشن راه را به عنوان تظاهر کنندگان بلوک یک جاده در روستای نوی Sanzhary در منطقه پولتاوا اوکراین در فوریه 20, 2020.

رویترز/Valentyn vg ogirenko

ملی چین کمیسیون بهداشت روز جمعه گزارش داد که 75,465 موارد coronavirus تاييد شده بود با 2,236 فتح کرد گرفته شد مرگ و میر در سراسر کشور.

در تلاش برای نشان دادن همبستگی خود را به آسمان اوکراین, وزیر بهداشت گفت: او ملحق خواهد شد کسانی که در قرنطینه.

“با آنها صرف خواهد شد بعد از 14 روز در همان اتاق در همان شرایط. من امیدوارم که حضور من اطمینان هر دو کسانی که در جدید سنجر و بقیه کشور” Zoryana Skaletska اوکراین, وزیر بهداشت گفت: در Facebook پست در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>