برگر کینگ است که برش های مصنوعی و مواد نگهدارنده و آن ایجاد یک ناخالص آگهی های جدید آن را نشان می دهد

برگر کینگ آگهی مبارزات انتخاباتی به ویژه آن اندازه بزرگتر از نگهدارنده های مصنوعی

برگر کینگ

برگر کینگ چهارشنبه اعلام کرد این است که از بین بردن رنگ های مصنوعی و طعم و مواد نگهدارنده از آن امضا گنده ساندویچ در ایالات متحده است.

رستوران مارک های زنجیره ای بین المللی در نظر دارد برای برجسته کردن تغییر جهانی کمپین تبلیغاتی است که نشان می دهد یک عکس از یک کپک زده گنده ظاهرا 28 روز با متنی که می خواند “زیبایی بدون مواد نگهدارنده مصنوعی.”

این کمپین می آید به عنوان مصرف کنندگان تقاضا شفافیت بیشتر در مورد مواد تشکیل دهنده در مواد غذایی خود را. در سال 2018 دونالد حذف مواد افزودنی مصنوعی از هفت کلاسیک برگر یک تغییر است که شامل افزایش سرعت آن یاد مک بزرگ سس. شیکاگو-بر اساس شرکت همچنین نورد از گوشت گاو تازه سه ماهه Pounders یک تغییر است که آن را دیدم دوباره برگر سهم بازار.

بیش از 400 ایالات متحده رستوران در حال حاضر فروش Whoppers بدون مواد افزودنی مصنوعی. زنجیره ای انتظار دارد همه Whoppers فروخته شده در ایالات متحده به دنبال کت و شلوار در پایان سال است. بسیاری از کشورهای اروپایی در حال حاضر فروش خود را Whoppers بدون مواد افزودنی مصنوعی.

برگر کینگ گفت: بیش از 90 درصد از تمام مواد غذایی در ایالات متحده رستوران نه حاوی رنگ های مصنوعی و طعم و یا مواد نگهدارنده. هیچ مواد غذایی حاوی MSG یا شربت ذرت با فروکتوز بالا که هر دو مشترک هستند مواد افزودنی در مواد غذایی سریع میباشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>