رئیس سابق جان Bercow گفت: اتهامات او “مورد تعرض وحشیانه” مجلس کارکنان و سیاستمداران “کل و مطلق زباله”.

در مصاحبه با Sky News سابق مجلس عوام به نام سابق میله های سیاه و سفید دیوید Leakey ساخته شده است که این اتهامات در اواخر ژانویه “به طور کامل و کاملا نادان”.

آقای Leakey بود که میله های سیاه و سفید تا ماه فوریه 2018, متهم آقای Bercow از قلدری او در طول سال و گفت: چند بسیار-رتبه پارلمانی کارکنان و سیاستمداران به او گفت که بخش خصوصی آنها را اذیت Mr Bercow.

Lieutenant General David Leakey is filing a complaint
تصویر: دیوید Leakey ثبت شکایت علیه جان Bercow

در اولین پخش مصاحبه پس از این اتهامات ساخته شد آقای Bercow گفت: آسمان, اخبار, ادعا می کند “کل و مطلق زباله از آغاز تا پایان”.

او گفت: “اولین نکته این است که دیوید Leakey برای من کار نمی کند او نیست به کار گرفته شده توسط او نیست به کار گرفته شده توسط مجلس عوام.

“او کار می کرد و پروتکل افسر مجلس اعیان. او کاملا در موقعیت آنچه به نظر من در روابط با همکاران پارلمانی که او به طور کامل و کاملا نادان.

“او نمی داند آنچه که من در رابطه با کارمندان. او مطلقا هیچ اطلاعاتی در این مسائل را ندارند.

بیشتر از جان Bercow

“آنچه ما در اینجا این است که یک فرد که در حال ترک خانه است و خرمن کوبی در مورد, از جان گذشته باقی می ماند مربوطه ظاهر در هر نوبت تلاش خود را به نظر می رسد بسیار مهم, مرکز, مرحله, در قلب همه چیز در راه من در مورد کار من.”

روز قبل از آقای Leakey متهم کرد که رئیس سابق قلدری خداوند Lisvane سابق کارمند مجلس عوام ارائه یک پرونده از اتهامات علیه آقای Bercow به مجلس استانداردهای قدرت.

John Bercow says the exit poll is phenomenal
سفارش! جان Bercow برجسته از شب انتخابات

آقای Bercow گفت: او تنها دیدم آقای Leakey “سه یا چهار بار در یک سال بیش از یک دوره از سال عمدتا در ارتباط با و یا آماده سازی برای وقایع تشریفاتی.”

او گفت دو مرد “بسیار متفاوت از مردم از زمینه های مختلف بسیار متفاوت با باورها” و اعتراف کرد که آنها تا به حال بحث در سال 2011 و 2012 اما “رو کاملا به اندازه کافی پس از 2012”.

جان Bercow می خواهد یک مقام سناتوری

رئیس سابق افزود: “Absurdly, نامعقولی او تبدیل تا سال ها بعد از چند سال پس از ترک خانه اظهار نظر در رویدادهای او احتمالا نمی تواند در مورد می دانیم چرا که او در حال حاضر می خواهم به سمت چپ.

“او گفت: چیزی در مورد روابط من با آندریا Leadsom در مارس 2018 چیزی که من گفته به او گفت: و گریه او – او نمی خواهد می دانم که او می خواهم به سمت چپ سه ماه قبل است.

“مرد است و می دانم که هیچ چیز از او نمی خواهد که این foggiest ایده آنچه که او صحبت کردن در مورد.

“او عمیقا خصمانه نسبت به من. او حق را به خود ديد اما در موضوع قلدری او دچار ضرر بودن 100% اشتباه است. آمین.”

اخبار آسمان می داند آقای Leakey است که تمایلی به اظهار نظر در مورد آقای Bercow واکنش در حال حاضر یک شکایت رسمی ارسال شده است.

به عنوان او ساخته شده اتهامات آقای Leakey به نام برای دیگر شاکیان به جلو آمده و به او هشدار داد آقای Bercow به ارمغان آورد یک رهبر سابق عوام به اشک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de