بافت ناظران در انتظار کلمه در اینکه آیا “شگفتی” است که نزدیک به پیدا کردن خود را ‘فیل’

وارن بافت

David A. Grogan | CNBC

برکشایر هاتاوی را وارن بافت در روز شنبه منتشر خواهد شد خود را بسیار در انتظار سهامداران نامه.

سالانه missives که به سیستم وارد شده در اینجا در برکشایر وب سایت قصد بازگشت به سال 1977 در نظر گرفته شده مورد نیاز خواندن برای سرمایه گذاران کوچک و بزرگ.

و در این سال سرمایه گذاران خواهد شد مشتاق به دیدن این که آیا برکشایر واز هر گونه نزدیک به “فیل” اندازه کسب است که فراموش بافت در طول چند سال گذشته.

این “شگفتی” گفت: CNBC این زمان در سال گذشته است که با وجود برکشایر عملکرد بدون زرق و برق از اواخر او مشتاق به ایجاد یک چشم ظاهر کسب برای نمونه کارها.

تنها یک مشکل وجود دارد با توجه به بافت: قیمت بیش از حد بالا برای توجیه یک خرید بزرگ است.

“است که ناامید کننده واقعیت به این معنی است که 2019 خواهد شد به احتمال زیاد دوباره به ما مراجعه کنید ما در حال گسترش منابع قابل عرضه در بازار سهام,” بافت گفت 12 ماه پیش. “ما همچنان با این وجود به امید یک فیل به اندازه کسب. حتی در سنین 88 و 95 – من یک جوان – که چشم انداز چیزی است که باعث می شود قلب من و چارلی به ضرب و شتم سریع تر است.”

اما از آنجا که بافت 2019 و نظرات و S&P 500 صعود کرده است و حتی بالاتر buoying قیمت تقسیم عددی بر مضرب و تولید بیش از 23 درصد در باز می گرداند.

به طور معمول فراوان با مشاوره سرمایه گذاری و مردمی حکایات بافت نامه می دهد وال استریت نگاهی اجمالی به او و شریک زندگی چارلی مونگر مشاهده سهام بازار — گران قیمت و یا ارزان بدبینانه یا خوش بینانه است.

این نوع تفسیر خاص شده است و از اهمیت بیشتر به برکشایر سرمایه گذاران در سال های اخیر به عنوان برخی از رشد بی تاب برای بافت برای استقرار خود از 120 میلیارد پول نقد ذخیره کردن و بی حس کردن سرمایه گذاران با یک براق جدید پیشنهاد تصاحب.

چند جرأت چالش بافت توانایی برای ارزیابی قیمت ها در بازار پس از یک عمر ادراک ارزش سهام چیدن.

مشخصه خود و تلاش مادام العمر برای outcast اما نقدی غنی شرکت ها منجر شده است برکشایر به مرکب سالانه سود در ارزش هر سهم کتاب از قوی 18.7% از سال 1965 با توجه به بافت های اخیر نامه ای که از S&P 500 و حسادت هر کسی که امید به بازنشستگی زود هنگام.

اما سرمایه گذاران افزایش یافته antsy در سال های اخیر به عنوان S&P 500 در ادامه به دامان سهام برکشایر. S&P 500 بهتر است برکشایر در یک سال و سه سال و پنج سال و 10 سال و اساس به عنوان گران بالا رشد سهام فن آوری led (و در ادامه به سرب) به بازار سهام ،

“من یک بیمار مرد, اما زمانی که شما underperform یک, سه, پنج, 10, 15 سال در مقابل شاخص و شما نشسته و این همه پول آن را خسته کننده گفت:” سفر Miller, بنیانگذار گوللن سرمایه و زمان برکشایر گذار. “من می خواهم پرداخت ما سهامداران خوب 50 میلیارد دلار تقسيم سود ويژه و restock فیل بیش از 24 ماه. به نظر نمی رسد مثل شما می توانید پیدا کردن چیزی است که اندازه هر حال.”

“من واقعا نا امید چون که کشیدن پایین بازده,” او اضافه شده است.

برای مطمئن شود, بافت سرمایه گذاری lieutenants تاد شانه و تد Weschler را گسترش کلاسیک نقدی-تولید برکشایر به بخش های جدیدی از جمله یک خطر بزرگ در اپل چهار سال پیش.

که خطر شده است یکی از برکشایر بهترین نوازندگان پس از آن. اپل 193% بازگشت پس از شروع سال 2017 است و جلوتر از همسالان برکشایر نام مانند کوکا کولا (تا 59 درصد) و یا بانک مرکزی امریکا (66%). همه کسانی که به مراتب جلوتر از سس هاینز — نادر بزرگ را از دست ندهید برای برکشایر — که نوشته شده منفی بازگشت از 64 درصد بیش از مدت مشابه.

“برکشایر را به منصه عمدتا منعکس کننده سه چیز است: 1) سس هاینز کار می کرد خیلی بدتر از حد انتظار; 2) برکشایر در دراز مدت سرمایه گذاری مهارت کمتر است و بدیهی است زمانی مفید است که سرمایه ارزان و خرید قیمت بالا هستند; و 3) بد-و-رو به وخامت افشا باعث می شود سرمایه گذاران و حتی بیشتر متکی به بافت شخصیت (که متاسفانه محدود) از اصول” KBW تحلیلگر مایر سپر CNBC گفت.

جایی که برخی مانند میلر دیدن برکشایر تردید و منصه دیگران مانند سپر توجه داشته باشید که بافت صبر در خدمت او به خوبی در گذشته است.

“من فکر می کنم یکی از بافت قوت است نه رفتن همراه با جمعیت زمانی که خریداری بیش از قیمت مناسب,” او نوشت: در یک ایمیل. “ما شاهد همان منصه در حباب تکنولوژی (که همچنین برجسته سرزندگی غیرمنطقی است که پس از آن تبدیل شد و حتی بیشتر غیر منطقی قبل از اصلاح) و درست – سپس و در حال حاضر این است که هیچ چیز به جای به اشتباه نسبی و مطلق می گرداند.”

CNBC فرد ایمبرت کمک گزارش.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>