بافت مذاکرات سرمایه گذاری تصاحب و “رقص با ستاره ها” در نامه — در اینجا نکات برجسته

وارن بافت

David A. Grogan | CNBC

وارن بافت منتشر شده ترین به طور گسترده ای پیش بینی سهامدار نامه از سال در روز شنبه و در مورد چگونه برکشایر هاتاوی کسب و کار شانس سراسر 2019.

در این نامه به طور مداوم منتشر شده در هر سال برای دهه بافت ترغیب سرمایه گذاران به تمرکز بر روی شرکت های خود را’ عامل درآمد به جای نگرانی بیش از سه ماهه و یا سالانه ضرر و زیان و یا سود. او همچنین در مورد ماهیت نظری از سهام معاملاتی اخیر مشکل در پیدا کردن یک کسب و به هدف خود ایمان در برکشایر موفقیت در دهه های آینده و جهان در حال تغییر حاکمیت شرکتی.

این “شگفتی” را نیز به خود جلب کرد, خنده دار, مقایسه ای بین مقیاس بزرگ خریداری و ازدواج و چگونه هر حال هیجان انگیز در ابتدا می تواند به ناامیدی منجر شود به عنوان “واقعیت امر منجر به انشعاب از قبل از nuptial انتظارات است.”

“استفاده از این تصاویر را برای, شرکت, خریداری, من می خواهم که به می گویند آن است که معمولا خریدار که برخوردهای شگفتی ناخوشایند,” او نوشت.

در اینجا نکات برجسته از رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت برکشایر هاتاوی:

در برکشایر نمونه کارها: ما را ندارد ‘شرط’

“چارلی و من نمی نمایش $248 میلیارد جزئیات بالا به عنوان مجموعه ای از سهام در بازار شرط – dalliances به پایان به دلیل کاهش رتبه توسط “خیابان” یک درآمد “خانم” انتظار می رود فدرال رزرو اقدامات ممکن است تحولات سیاسی پیش بینی اقتصاددانان و یا هر چیز دیگری ممکن است موضوع du jour. آنچه ما می بینیم ما در منابع بلکه یک مونتاژ از شرکت هایی که ما تا حدودی به خود و است که در یک وزن اساس درآمد بیش از 20% در شبکه ملموس حقوق صاحبان سهام سرمایه مورد نیاز برای اجرای کسب و کار خود را. این شرکت همچنین کسب سود خود را بدون به کارگیری بیش از حد سطح بدهی. بازده که سفارش زیادی تاسیس شده و قابل فهم کسب و کار قابل توجهی تحت هیچ شرایطی. آنها واقعا تا زمانی که نسبت به بازده است که بسیاری از سرمایه گذاران را پذیرفته اند در اوراق قرضه بیش از دهه گذشته – 2½% و یا حتی کمتر در 30 سال وزارت خزانه داری ایالات متحده اوراق قرضه به عنوان مثال.”

5 میلیارد دلار در buybacks در سال 2019

“ما می خواهیم برکشایر به اشتراک گذاری تعداد به پایین رفتن. اگر قیمت به ارزش تخفیف (به عنوان ما آن تخمین)
وسیعتر ما به احتمال زیاد خواهد شد تهاجمی تر در خرید سهام. ما نمی خواهد اما سرپا نگه داشتن سهام در هر سطح.”

“در 2019 در برکشایر قیمت/ارزش معادله بود نسبتا مطلوب در زمان ما صرف 5 میلیارد دلار در repurchasing حدود 1 درصد از این شرکت است.”

بافت هنوز هم می توانید خود را ‘فیل’

“ما به طور مداوم به دنبال به خرید کسب و کار جدید است که با سه معیار. اول آنها باید کسب بازده خوب در شبکه ملموس سرمایه مورد نیاز در عملیات خود را. دوم آنها باید اجرا توسط قادر و صادقانه مدیران. در نهایت آنها باید در دسترس در قیمت معقول. هنگامی که ما نقطه چنین کسب و کار ما ترجیح می خواهد به خرید 100 ٪ از آنها. اما این فرصت را به خرید عمده در اختیار ما ویژگی های مورد نیاز نادر است. به مراتب بیشتر بی ثبات بازار سهام عمل می کند تا فرصت برای ما به خرید بزرگ اما غیر کنترل موقعیت در عمومی-داد و ستد شرکت هایی که با استانداردهای ما.”

بافت گفت: این زمان در سال گذشته بود که او در شکار برای یک “فیل” اندازه اکتساب اما این شیب قیمت ها شد و جلوگیری از او را از ساخت یک خرید بزرگ است.

برکشایر پرداخت 1.5 درصد از تمام مالیات شرکت ها در سال 2019

“در سال 2019 برکشایر فرستاده $3.6 میلیارد دلار به خزانه داری ایالات متحده به پرداخت آن زمان مالیات بر درآمد. دولت ایالات متحده جمع آوری $243 میلیارد دلار از مالیات بر درآمد شرکت ها پرداخت در طول همان دوره است. از این آمار شما می توانید از غرور و افتخار است که شرکت خود را تحویل داده 1½ درصد از مالیات بر درآمد فدرال پرداخت می شود توسط تمام شرکت های بزرگ امریکا است.”

اگر ازدواج به حصول…

“در بررسی من ناهموار ضبط کردم به این نتیجه رسیدند که حصول شبیه به ازدواج: آنها شروع البته با شاد عروسی – اما پس از آن واقعیت امر منجر به انشعاب از قبل از nuptial انتظارات. گاهی زیبا و جدید اتحادیه ارائه سعادت فراتر از هر دو حزب امیدوار است. در موارد دیگر سرخوردگی سریع است. استفاده از این تصاویر را برای, شرکت, خریداری, من می خواهم که به می گویند آن است که معمولا خریدار که برخوردهای شگفتی ناخوشایند. آن آسان است برای دریافت رویایی چشم در شرکت های بزرگ بود. دنبال این قیاس من می گویند که ما زناشويی رکورد باقی می ماند تا حد زیادی قابل قبول با همه احزاب مبارک با تصمیم گیری های آنها ساخته شده طولانی در پیش است. برخی از ما کراوات یو پی اس مثبت داده شده شاعرانه. معنی دار تعداد این باعث شده من همه بیش از حد به سرعت به تعجب آنچه که من فکر کردم زمانی که من پیشنهاد شده است. خوشبختانه خرید اینترنتی از بسیاری از اشتباهات شده است کاهش می یابد توسط یک مشخصه مشترک توسط بسیاری از کسب و کار که نا امید: به عنوان سال تصویب “فقیر” کسب و کار گرایش به رکود, در نتيجه ورود به یک وضعیت که در آن عملیات خود نیاز به یک تا کنون-درصد کوچکتر از برکشایر پایتخت. در ضمن ما “خوب” کسب و کار اغلب تمایل به رشد و پیدا کردن فرصت برای سرمایه گذاری سرمایه اضافی در نرخ جذاب.”

سهام همواره نظری: ‘آقایان ترجیح اوراق قرضه’

“زمانی که مالکیت کسب و کار شد و قطعه قطعه به قطعات کوچک – ‘سهام’ – خریداران قبل از اسمیت سال معمولا از سهام خود را به عنوان کوتاه مدت قمار در بازار. حتی در بهترین سهام در نظر گرفته شد گمانه زنی. آقایان ترجیح اوراق قرضه.”

درآمد خالص برای غیر کسب و کار بیمه تا کمی

“ما مجموع درآمد خالص در سال 2019 از غیر کسب و کار بیمه ما کنترل به مبلغ $17.7 میلیارد دلار افزایش 3 ٪ از $17.2 میلیارد دلار این گروه به دست آورده در سال 2018 است. ادغام و گرايش به حال تقریبا هیچ اثر خالص بر این نتیجه است.”

برکشایر یک قلعه در صنعت بیمه

“اشتباهات در ارزیابی خطرات بیمه می شود و می توانید از چندین سال و حتی چندین دهه به سطح و رسیدن. (فکر می کنم آزبست.) یک فاجعه بزرگ است که کوتوله طوفان کاترینا و مایکل رخ خواهد داد – شاید فردا شاید چند دهه از هم اکنون. ‘بزرگ’ ممکن است از یک سنتی منبع, مانند باد و یا زلزله و یا ممکن است یک شگفتی در کل شامل می گویند یک حمله سایبری داشتن عواقب فاجعه فراتر از هر چیزی بیمه در حال حاضر تامل. هنگامی که چنین مگا فاجعه اعتصاب برکشایر را دریافت سهم خود را از ضرر و زیان آنها خواهد بود بزرگ – بسیار بزرگ است. بر خلاف بسیاری از دیگر شرکت های بیمه با این حال دست زدن به از دست دادن نمی خواهد آمد به زور زدن منابع ما و ما را مشتاق به اضافه کردن به کسب و کار ما روز بعد.”

فریاد به بیمه مدیر Jain

“در اواخر 2012, Ajit جین های ارزشمند مدیر بیمه ما عملیات به نام به من بگویید که او خرید یک شرکت کوچک – گارد بیمه گروهی – که, کوچک, Pennsylvania شهرستان برای $221 میلیون (تقریبا خالص خود را به ارزش آن زمان). او افزود که Sy Foguel گارد مدیر عامل شرکت که قرار بود به یک ستاره در برکشایر. هر دو گارد و Sy شد نام جدید به من. یکنوع بازی شبیه لوتو یکنوع بازی شبیه لوتو و: در سال 2019 گارد بود premium حجم 1.9 میلیارد دلار و تا 379% از سال 2012 و همچنین تحویل داده و رضایت بخش اختصاصی سود. پس از پیوستن به برکشایر Sy باعث شده است تا این شرکت به محصولات جدید و مناطق جدید این کشور و افزایش گارد شناور توسط 265%.”

جوک در مورد “رقص با ستاره ها’

“من می خواهم شما بدانید که تقریبا تمام مدیران من در طول سال ها شده است مناسب و معقول دوست داشتنی و هوشمند است. آنها در لباس پوشیدن به خوبی ساخته شده همسایه خوب و شد خوب شهروندان است. من لذت بردم شرکت خود را. در میان این گروه هستند برخی از مردان و زنان که من را ملاقات کرد به جز متقابل ما هیئت مدیره و خدمات که تبدیل به دوستان نزدیک. با این وجود بسیاری از این خوب روح مردم هستند که من هرگز را انتخاب کرده اند برای رسیدگی به پول و یا کسب و کار مهم است. آن را به سادگی نمی شد بازی خود را. آنها به نوبه خود هرگز از من خواست برای کمک در از بین بردن دندان, تزئین خانه خود و یا بهبود نوسان گلف خود را. علاوه بر این اگر من همیشه برنامه ریزی شده به نظر می رسد در رقص با ستاره ها, من بلافاصله به دنبال پناه در برنامه حفاظت از شاهد. ما همه duds در یک چیز و یا دیگر. برای بسیاری از ما لیست طولانی است. نکته مهم برای تشخیص این است که اگر شما در حال بابی فیشر شما باید بازی تنها شطرنج برای پول است.”

بلند مدت سهام هوا

“پیش بینی نرخ بهره نبوده است بازی ما و چارلی و من هیچ ایده چه میزان به طور متوسط در سال آینده و یا ده یا سی سال. ما شاید زردي مشاهده است که صاحب نظران که اظهار نظر کردن در این افراد نشان می دهد که بسیار رفتار به مراتب بیشتر در مورد خود را از آنها آشکار در مورد آینده است. آنچه که ما می گویند این است که اگر چیزی نزدیک به نرخ فعلی باید غلبه بر دهه های آینده و اگر شرکت نرخ مالیات نیز باقی می ماند در نزدیکی سطح پایین کسب و کار در حال حاضر لذت بردن از آن است که تقریبا در برخی سهام را در طول زمان انجام مراتب بهتر از دراز مدت نرخ ثابت ابزار بدهی. که گلگون پیش بینی می آید با یک هشدار: هر چیزی می تواند اتفاق می افتد به قیمت سهام فردا. گاهی اوقات وجود خواهد داشت عمده قطره در بازار شاید 50% قدر و یا حتی بیشتر است. اما ترکیبی از آمریکا Tailwind که در مورد من نوشت: در سال گذشته و ترکیب شگفتی شرح داده شده توسط آقای اسمیت را سهام خیلی بهتر طولانی مدت انتخاب برای فردی که نمی استفاده از پول قرض گرفته شده و که می تواند به کنترل احساسات خود. دیگران ؟ مراقب باشید!”

توجه به درآمد شرکت نه ماهه-توسط-در سه ماهه سود سهام

“چارلی و من مصرانه از شما را به تمرکز بر عامل درآمد – که کمی تغییر در 2019 – و به چشم پوشی از هر دو سه ماهه و سالانه سود یا زیان حاصل از سرمایه گذاری که آیا اینها متوجه شدم یا تحقق نیافته.”

باد قدرت رشد کسب و کار

“این فوق العاده دیفرانسیل بین نرخ های ما و ایشان است که تا حد زیادی نتیجه بزرگ ما موفقیت در تبدیل حرارت به برق. در سال 2021 ما انتظار BHE عملیات به تولید حدود 25.2 میلیون مگاوات ساعت برق (مگاوات ساعت) در آیووا از توربین های بادی است که در آن هر دو صاحب و عمل. که خروجی را کاملا پوشش سالانه نیاز به آن آیووا مشتریان است که برای اجرای حدود 24.6 میلیون مگاوات ساعت. به عبارت دیگر ما ابزار دست باد خودکفایی در ایالت آیووا. در هنوز هم یکی دیگر از کنتراست که دیگر آیووا ابزار تولید کمتر از 10 درصد از قدرت خود را از باد. بعلاوه, ما می دانیم که هیچ سرمایه گذار دیگر متعلق به ابزار در هر کجا که واقع شده که تا سال 2021 را به دست آورد یک موقعیت باد خودکفایی. در سال 2000 BHE بود در خدمت کشاورزی مبتنی بر اقتصاد; امروز سه نفر از آن پنج تا از بزرگترین مشتریان با تکنولوژی بالا غول.”

کلیک کنید در اینجا به نقد و بررسی گذشته نامه. به نقد و بررسی تصویری از برکشایر در گذشته سالانه جلسات و دیگر بافت مصاحبه رفتن به CNBC وارن بافت بایگانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>