وارن بافت

جرارد میلر | CNBC

(به دنبال به روز رسانی زنده از برکشایر در نشست سالانه در اینجا.)

وارن بافت گفت: برکشایر هاتاوی است که هنوز نشسته بر آن گسترده ذخیره کردن چون کنگلومرا یافت نشد یک شرکت برای خرید در یک قیمت جذاب.

“ما هر چیزی را انجام نداده چرا که ما نمی بینیم هر چیزی که جذاب به انجام” گفت: بافت رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت برکشایر هاتاوی از شرکت در نشست سالانه سهامداران جلسه در اوماها است. “در حال حاضر است که می تواند تغییر بسیار به سرعت و یا آن را ممکن است تغییر کند.”

برکشایر تا به حال یک رکورد $137 میلیارد دلار پول نقد و معادل آن ابزار تا پایان ماه مارس با توجه به این شرکت ها 10-س پر کردن.

برکشایر سهامداران شده اند در انتظار برای بافت برای استقرار برخی از نقدی که به خصوص پس از coronavirus موجب یک کاهش در قیمت سهام. S&P 500 کاهش یافت تا آنجا که 35% از ثبت رسیده Feb. 19 به 23 مارس کم است. از آن گسترده تر در بازار شاخص rsi بیش از نیمی از کسانی که در ضرر و زیان است.

بافت مورد استفاده قرار قبلی قیمت قطره به خرید شرکت در تخفیف و یا مالکیت بخشی از شرکت است. بافت ساخته شده ویژه سرمایه گذاری در شرکت هایی مانند بانک مرکزی آمریکا و گلدمن ساکس در سال 2008 بحران مالی است.

“ما مایل به انجام کاری بسیار بزرگ است. منظورم این است که شما می تواند به من در صبح روز دوشنبه با چیزی که درگیر $30 یا 40 میلیارد دلار یا 50 دلار میلیارد دلار. و اگر ما واقعا مانند آنچه که ما در حال دیدن ما آن را انجام دهد” گفت: بافت. اما در لحظه ای که “ما چیزی ندیدم که جذاب است.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net