بودجه ناظر می بیند ویروس پاسخ به بحران شکوه £192bn

بریتانیا در بودجه دیده بان تجدید نظر کرده به شدت بالاتر از پیش بینی های خود را برای هزینه های دولت در پاسخ به کروناویروس بحران و هشدار داد که این کشور همچنان در مسیر خود را برای بدترین رکود اقتصادی در 300 سال است.

دفتر بودجه مسئولیت (OBR) گفت: آن را در حال حاضر انتظار می رود صدراعظم را حمایت از برنامه های اقتصاد تقویت شده توسط Rishi Sunak تابستان بیانیه هفته گذشته به هزینه £192.3 میلیارد دلار رسیده است.

که از £132.5 میلیارد شکل آن را پیش بینی قبلی ماه.

این OBR است که مستقل از دولت منتشر شده این رقم در کنار مجموعه ای از حالات آن را ایجاد کرده بود برای اندازه گیری پتانسیل ضربه زدن به اقتصاد و امور مالی عمومی در میان مدت از COVID-19.

آنها پیشنهاد بریتانیا خروجی می تواند کوچک تا 14.3% در این سال, در بدترین حالت با اقتصاد نه دوره نقاهت به سطح قبل از بحران تا 2024.

حتی در آن خوشبینانه ترین سناریو OBR می بیند محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) کاهش 10.6 درصد در سال جاری – بدترین عملکرد را برای 300 سال است.

مرکزی سناریو دیدم 2020 خروجی سقوط 12.4% با نرخ بیکاری اوج در 11.4%. آن را در حال حاضر می ایستد در 3.9%.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>