بودجه حامل هواپیمایی ایرآسیا با اعتماد به نفس است آن می تواند بازگشت به سودآوری در سال 2021 مدیر عامل شرکت می گوید

AirAsia, یکی از برترین خطوط هوایی بودجه در آسیا است که با اعتماد به نفس آن را می توانید گزاف گویی به یک موقعیت سودآور در سال آینده حتی به عنوان تهدید یک تجدید حیات در coronavirus موارد با وزن پایین جهانی صنعت حمل و نقل هوایی, مدیر ارشد اجرایی تونی فرناندز روز چهارشنبه گفت:.

که هدف “برای تلفن های موبایل فوق العاده صعودی اما من شده است از طریق بسیاری از بحران های قبل از” فرناندز گفت CNBC “و نشانه های آسیا.”

او توضیح داد که آسیایی, مقامات تبدیل شده اند “خیلی دقیق” در راه آنها رسیدگی بیشتر شیوع کروناویروس بیماری یا Covid-19. کمک خواهد کرد که منطقه در صنعت حمل و نقل هوایی به بهبود در یک “خیلی بیشتر پایدار” او گفت:.

“من فکر می کنم که به من اعتماد به نفس زیادی در برخی از صعودی اظهارات,” او اضافه شده است.

اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس — که شامل مرز تعطیلی و جنبش محدودیت — آورده تقاضا برای سفر هوایی به طور ناگهانی متوقف شد. خطوط هوایی در اطراف جهان به چپ مبارزه مالی با بسیاری از داشتن شغل را کاهش دهد و به نوبه خود به دولت کمک به شناور باقی می ماند.

مالزی-بر اساس AirAsia متفاوت است. کم هزینه حامل اوایل این ماه گزارش از دست دادن خالص از 803.8 میلیون مالزی ringgit ($188.4 میلیون دلار) در سه ماهه منتهی به مارس 30. بود که شرکت هواپیمایی بزرگترین اولین-از دست دادن سه ماهه پس از آن ذکر شده در مالزی بورس در نوامبر 2004 گزارش “رویترز” با استناد به Refinitiv داده است.

این AirAsia تجاری علامت دیده می شود در کوالا لامپور, مالزی.

فارس Hadziq | SOPA تصاویر | گتی ایماژ

هفته گذشته حسابرسان ای صادر تفتیش عقیده است که شک و تردید در AirAsia آینده با توجه به رکود در سفر هوایی در پشت همه گیر. سهام این شرکت سقوط 17.5% پس از آزادی از نظر ممیزی.

Fernandes گفت CNBC حسابرسان داد “بسیار منصفانه نمایش” اما تصریح کرد که شرکت هواپیمایی است “و در راه” به منظور بالا بردن وجوه آن نیاز به اطمینان از بقای آن. او افزود که این بودجه می تواند در قالب یک دولت وام بیشتر صدور سهام یا بدهی.

مقدار این شرکت به دنبال افزایش است “یک هدف در حال حرکت,” او گفت:, و اضافه کرد که او “بسیار راحت با یک میلیارد” ringgit ($234.4 میلیون) و “فوق العاده راحت با 2 میلیارد ringgit ($468.9 میلیون).”

مدیر عامل شرکت همچنین گفت که شرکت هواپیمایی رزومه برخی از پروازهای حاشیه می تواند بهتر نسبت به قبل از دوره بیماری همه گیر. AirAsia از سر گرفته است و حدود 50 درصد از پروازهای داخلی در مالزی و می تواند به زودی راه اندازی مجدد پرواز به همسایه سنگاپور به عنوان هر دو دولت برنامه اجازه می دهد تا سفر بین دو کشور با توجه به Fernandes.

“ظرفیت در حال رفتن به کاهش نرخ در حال رفتن به بالا,” او گفت:. “در برخی از راه های, حاشیه, خواهد شد بسیار بهتر از قبل از Covid. در حالی که ظرفیت ممکن است مدتی به بازگشت به قبل از Covid آن را می تواند بسیار سودآور ظرفیت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>