برادوی بازیگر نیک کردرو می میرد و پس از جدی coronavirus عوارض

برادوی بازیگر نیک کردرو درگذشت در سن 41 بعد از درد و رنج شديد و عوارض پزشکی به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

ستاره درگذشت Cedars-Sinai در مرکز پزشکی در لس آنجلس در روز یکشنبه احاطه شده توسط خانواده اش همسر آماندا Kloots گفت.

کردرو در حال صرف بیش از سه ماه در بیمارستان بستری و دچار یک سری از مینی سکته مغزی و لخته شدن خون و چرکی عفونت پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 در پایان ماه مارس.

مشاهده این پست در Instagram

خدا به فرشته ی دیگر در آسمان در حال حاضر. عزیزم من شوهر در گذشت این صبح است. او احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ زمین. ⠀ من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا. قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او. نیک بود مانند یک نور روشن است. او همه را دوست, عاشق گوش دادن کمک و به خصوص صحبت کنید. او باور نکردنی بازیگر و نوازنده است. او عاشق خانواده اش و دوست داشت که یک پدر و شوهر است. الویس و من دست او را در همه چیز کار می کنیم هر روز. ⠀ به شکافهای فوق العاده, دکتر, دکتر David Ng شما بودند من مثبت دکتر! نه وجود دارد بسیاری از پزشکان شما می خواهم. نوع هوشمند و مهربان قاطعانه و همیشه مشتاق به گوش دادن به ایده های دیوانه و یا تماس دیگری دکتر برای من برای نظر دوم. شما یک الماس در خشن. ⠀ ⠀ من نمی تواند شروع به تشکر از هر کس به اندازه کافی برای outpour از عشق و حمایت و کمک ما را دریافت کرده ام و این آخرین 95 روز. شما هیچ ایده چقدر شما برداشته روح من در 3 بعدازظهر هر روز در جهان به عنوان سنگ شکافهای آهنگ زندگی خود را. ما سنگ آن را به امروز او را به نگه داشتن دست خود را. من به عنوان سنگ خط آخر به او “آنها شما را به جهنم اما شما نور را از نور خود را ، زندگی خود را” من لبخند زد چرا که او قطعا قرار داده تا مبارزه. من شما را دوست دارم برای همیشه و همیشه شیرین من ، ❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط AK! ⭐️ (@amandakloots) در

پیشخدمت ستاره بود در یک ونتیلاتور در بخش مراقبت های ویژه بود و پای راست خود را قطع کرد. او همچنین تا به حال به ضربان ساز موقت نصب شده است.

در یک عاطفی Instagram پست دیروز Kloots نوشت: “خدا به فرشته ی دیگر در آسمان در حال حاضر.

“عزیزم من شوهر در گذشت این صبح است. او احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ زمین.

“من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا. قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او.”

بیشتر از Covid-19

Cordero had been living with his family in Los Angeles since winning his Rock Of Ages role
تصویر: کردرو, 41, در بیمارستان بستری شد در 30 مارس

توصیف او به عنوان “نور” و “باور نکردنی بازیگر و نوازنده”, Kloots تشکر طرفداران خود را برای حمایت خود را در طول 95 روز در بیمارستان است.

در حالی که او در کما بود, او با آپلود روزانه ویدئوها از خود یک پسر الویس به رسانه های اجتماعی و خواسته پیروان خود را به شرکت در یک روزانه sing-a-طولانی از آهنگ های خود را زندگی می کنند زندگی خود را.

کردرو که تا به حال نقل مکان به کالیفرنیا با خانواده اش به ستاره موسیقی Rock Of Ages, همچنین شناخته شده برای نقش خود را در داستان برانکس و Bullets Over Broadway دیدم که او را نامزد دریافت جایزه تونی.

ویولا دیویس شد و در میان ستاره ها به پرداخت ادای احترام به او نوشتن به خانواده اش در توییتر: “قلب من با همه شما.”

:: گوش دادن به پشت صحنه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

همکار برادوی بهترین بازیگر زن کیت Shindle گفت که او “دل خود را برای خانواده و عمیقا غمگین از دست دادن این استعداد و به طور گسترده ای عاشق بازیگر”.

مطرح شده در کانادا, او ساخته شده نام خود را در آف-برادوی تولید Toxic Avenger قبل از debuting در برادوی با Rock of Ages 2012.

او با همسر خود را در حالی که کار بر روی Bullets Over Broadway در سال 2014 و زن و شوهر از ازدواج سه سال بعد.

کردرو بازی جسی مولر را از شوهر جدا ارل در برادوی تولید پیشخدمت در سال 2016

در تلویزیون, او به نظر می رسد در چندین قسمت از Blue Bloods و Law & Order: Special Victims Unit و تا به حال یک فیلم نقشی در رفتن در سبک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>