بریتانیا در حال برنامه ریزی برای پرواز شهروندان خود در خارج از چین در شهر ووهان مرکز از شیوع کروناویروس و بازگشت به انگلستان, اخبار آسمان می داند.

پرواز منشور تنظیم شده است به تخلیه تمام بریتانیااز جمله کسانی که در سطح وسیع تری در استان هوبئی که می خواهید به ترک در روز پنج شنبه اگر چه جزئیات نهایی هنوز در حال کار می کرد.

این می آید به عنوان خارجه خود را تغییر سفر مشاوره در چین است.

انگلستان در حال حاضر مشاوره در برابر همه اما ضروری سفر به کل از سرزمین اصلی چین به منظور کاهش خطر ابتلا به این ویروس در حال گسترش است. هنگ کنگ و ماکائو در حال تحت تاثیر قرار نمی به روز رسانی.

اتباع بریتانیا زندگی در خارج ووهان که می خواهند به ترک چین هستند توصیه می شود به استفاده از پروازهای تجاری است که هنوز هم در دسترس برای بازگشت به خانه.

Wuhan in China is in effective lockdown
شهر ووهان در چین است ‘مانند شهر ارواح’

اخبار آسمان می داند خارجی کارکنان دفتر در چین و انگلستان در حال کار “در سراسر ساعت” برای حمایت از اتباع بریتانیا در سلامت را بترساند.

آن است که درک همه اتباع بریتانیا در هوبئی استان که مایل به استفاده از تخلیه پرواز باید ثبت نام علاقه خود را با مقامات انگلستان توسط ساعت 11 صبح روز چهارشنبه.

بیشتر از Coronavirus

وجود معتقد به حدود 300 شهروندان بریتانیا هنوز هم در ووهان و اطراف آن هوبئی استان است.

مقامات محلی در ووهان بسته اند تمام حمل و نقل مراکز از جمله فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن و بسیاری از انگلیسی ها باید ابراز خشم در دولت بریتانیا بیش از آن پاسخ.

Sky's Tom Cheshire explains what you need to know about the coronovirus
Coronavirus: آنچه شما باید بدانید

چین گفت: در مجموع 106 نفر در حال حاضر در درگذشت کشور پس از شیوع بیش از 4,515 موارد تایید شده در سراسر کشور.

هر دو شماره افزایش یافت به طور چشمگیری در آخرین به روز رسانی از ملی کمیسیون بهداشت با بسیاری از کسانی که تحت تاثیر نقطه از ووهان.

وزارت امور خارجه بریتانیا توصیه کرده است “در برابر همه سفر به هوبئی استان با توجه به در حال انجام رمان شیوع کروناویروس”.

آن گفت: “اگر شما در این منطقه و قادر به ترک شما باید انجام دهید.

“این ممکن است تبدیل به سخت تر طی هفته های آینده برای کسانی که مایل به ترک چین به انجام این کار. اگر شما احساس می کنید که شما ممکن است بخواهید به ترک چین به زودی, شما باید در نظر بگیرید ساخت برنامه برای انجام این کار قبل از هر گونه محدودیت بیشتر ممکن است تحمیل شود.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

وزارت امور خارجه بریتانیا افزود: “اگر شما یک ملی بریتانیا در هوبئی استان و نیاز به کمک با ما تماس بگیرید 24/7 شماره +86 (0) 10 8529 6600 یا وزارت خارجه بریتانیا در لندن در (+44) (0)207 008 1500 برای ثبت نام تمایل خود را به ترک قبل از 29 ژانویه در ساعت 11 صبح به وقت محلی. شما تماس گرفته خواهد شد هنگامی که ترتیبات را تایید کرد.”

کشورهای دیگر در حال آماده طرح به تخلیه شهروندان خود. فرانسه گفت: اولین پرواز به بازگرداندن شهروندان فرانسوی را در روز چهارشنبه.

کنسولگری ایالات متحده در ووهان در حال آماده سازی برای پرواز آن دیپلمات ها و دیگر آمریکایی ها در خارج از شهر و ژاپنی و مغولی دولت نیز آماده پرواز.

امریکا در حال گسترش است غربالگری از ورود از چین از پنج تا 20 فرودگاه است و با توجه به تحمیل بیشتر محدودیت های مسافرتی.

مقامات چینی روز دوشنبه هشدار داد که ویروس اعتقاد به سرچشمه گرفته از یک حیوان بازار در ووهان شد قوی تر و آنها که معلوم نیست در آن بالقوه برای جهش.

دولت ها در سراسر جهان در حال هشدار به مردم برای جلوگیری از سفر به ووهان و برخی از آنها سرکوب مهاجران از شهرستان در حالی که فیلیپین صادر کرده است موقت پتو ممنوعیت ویزای توریستی برای اتباع چینی.

در روز سه شنبه, انگلستان, مقامات بهداشت گفت: 97 تا به حال تست شده برای این ویروس اما همه منفی بودند

افرادی که در بازگشت از ووهان به تازگی شده اند خواست برای “self-منزوی” و انگلستان کارگردان برای حفاظت بهداشت هشدار داده است که ویروس در حال حاضر ممکن است در انگلستان.

Hong Kong Chief Executive Carrie Lam has suspended rail and ferries to the mainland
تصویر: کری لام گفت: هنگ کنگ راه آهن و کشتی به سرزمین اصلی بودند که به حالت تعلیق در

این می آید به عنوان هنگ کنگ اجرایی کری لام گفت: راه آهن با سرعت بالا و فری لینک به سرزمین اصلی چین خواهد بود معلق از پنج شنبه.

پوشیدن لباس سبز, ماسک صورت او همچنین به خبرنگاران گفت: تعداد پروازهای خواهد بود نصف و سفر شخصی مجوز برای سرزمین اصلی چین به این شهر به طور موقت یخ زده.

در ووهان حمل و نقل شهری بسته و خروجی پروازها به حالت تعلیق حمل و نقل عمومی به حالت تعلیق در عمده فولادسازی شهر تانگشان و پکن قرار داده شده است اکثر خدمات اتوبوس به کشورهای همسایه استان هبی در خود نگه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im