انگلیسی ها گفته بودن نه به حرکت در خانه در طول شیوع کروناویروس برای جلوگیری از شکستن قوانین اجتماعی فاصله در یکی دیگر از ضربه بزرگ به بریتانیا بازار املاک.

با برخی از بانک ها در حال حاضر خروج وام مسکن از فروش دولت جهت است که تمام خانه حرکت بود را در خود نگه دارد به طور موثر یخ بازار مسکن.

در دولت جدید مشاوره مسکن وزیر رابرت Jenrick بخش اعلام کرد: “Homebuyers و مستاجرها باید تا جایی که ممکن است تاخیر در حال حرکت به یک خانه جدید در حالی که اقدامات در محل برای مبارزه با کروناویروس (COVID-19).”

در تلاش برای نفس کشیدن برخی از زندگی به بازار وام مسکن وام دهندگان به توافق گسترش تمام خرید خانه وام ارائه می دهد سه ماه به وام گیرندگان زمان بیشتری برای تکمیل معاملات.

اما برخی از وام دهندگان مانند باکره پول و سکیپتن ساختمان جامعه را به حالت تعلیق در همه جدید برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید خانه تا زمانی که بحران را تصویب کرده است.

و دولت نشان داده است که بانکی تجارت بدن انگلستان سرمایه گذاری شده است در مذاکرات با وزرای مورد گسترده تر توقف در خرید و فروش ملک به صورت عادی زندگی معلق است برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

دولت جدید مشاوره در خانه حرکت می کند می گوید: “با توجه به این وضعیت در انگلستان با توجه به شیوع کروناویروس (COVID-19) ما اصرار طرف های درگیر در صفحه اصلی در حال حرکت برای انطباق و انعطاف پذیر برای تغییر فرآیندهای معمول خود را.

بیشتر از Covid-19

“وجود دارد بدون نیاز به خروج از معاملات اما همه ما نیاز به اطمینان حاصل شود ما به دنبال هدایت به ماندن در خانه و به دور از دیگران و در همه زمان ها از جمله اقدامات خاص برای کسانی که در حال ارائه علائم خود منزوی و یا محافظ. اولویت بندی بهداشت و سلامت فردی و عمومی باید در اولویت باشد.

Social Distancing
چه اجتماعی فاصله?

“که در آن ملک در حال نقل مکان کرد به خالی است, سپس شما می توانید ادامه این معامله اگر چه شما باید به دنبال راهنمایی در این سند در صفحه اصلی از بین بردن.

“که در آن ملک است که در حال حاضر تحت اشغال ما را تشویق همه احزاب به انجام همه آنها می توانند به دوستانه موافقت تاریخ جایگزین برای حرکت برای زمانی که این احتمال وجود دارد که اقامت در خانه در برابر اقدامات coronavirus (COVID-19) دیگر نمی خواهد در محل.”

اما در یک جزئی امتیاز مشاوره در می رود: “در مواجه با اجرای قدرت که به پلیس داده شده است برای پاسخ به کروناویروس وجود دارد معافیت برای بحرانی خانه حرکت می کند در صورتی که یک تاریخ جدید است که قادر به توافق رسیدند.”

Italian got adviser Walter Ricciardi
انگلستان مستند ’10 روز خیلی دیر’

مشاوره ادامه می دهد: “توصیه ما این است که اگر شما در حال حاضر رد و بدل قراردادها و اموال در حال حاضر اشغال و سپس همه احزاب باید با هم کار کنند به توافق برسند تاخیر و یا راه دیگری برای حل و فصل این موضوع.

“اگر در حال حرکت اجتناب ناپذیر است و به صورت قراردادی دلایل و احزاب قادر به رسیدن به یک توافق برای به تاخیر انداختن مردم باید به دنبال مشاوره در دور ماندن از دیگران به حداقل رساندن گسترش ویروس.

“در خط با دولت مشاوره هر کسی با علائم خود منزوی و یا محافظت از ویروس باید به دنبال توصیه های پزشکی به آن معنی نیست که در حال حرکت در خانه برای زمان حال اگر در همه ممکن است. همه احزاب باید در اولویت موافقت دوستانه ترتیبات برای تغییر حرکت تاریخ را برای افراد در این گروه و یا آن کسی که در یک زنجیره ای است که در این گروه است.”

The royal children clapping for the NHS. Pic: @KensingtonRoyal
سلطنتی کودکان سلام NHS مراقبین

می شود فروشندگان گفت: “گرفتن خانه خود را بر روی بازار ممکن است بیشتر به چالش کشیدن بیش از حد معمول در این دوره است. باید وجود داشته باشد هیچ بازدید کننده به خانه خود را.

“شما صحبت می کنند به عوامل املاک و آنها قادر خواهند بود به شما توصیه های کلی در مورد بازار املاک محلی و رسیدگی به برخی مسائل از راه دور, اما آنها نمی قادر خواهد بود برای شروع به طور فعال در بازاریابی خود را در شیوه معمول.

“اگر ملک شما در حال حاضر در بازار شما می توانید همچنان به تبلیغ آن را به عنوان برای فروش اما شما نباید به مردم اجازه می دهد برای مشاهده اموال خود را.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“باید وجود داشته باشد هر بازدید کننده به خانه خود را و شما باید اجازه نمی دهد مردم بازدید از ملک خود را برای viewings. شما ممکن است قادر به انجام مجازی viewings و شما می توانید به آنها صحبت می کنند در مورد این احتمال است.

خرید و فروش روند می تواند همچنان در این دوره اما شما باید آگاه باشید که این روند به احتمال زیاد به بیش از حد نرمال است.

“شما آزاد هستید به ادامه قبول ارائه می دهد در اموال خود را, با این حال فرایند فروش ممکن است دیگر.

“مشاوره برای مردم به ماندن در خانه و دور از دیگران بدان معنی است که شما نباید دعوت از بازدید کنندگان را به صفحه اصلی خود از جمله خریداران آینده نگر و یا مشاوران.”

Karen Mannering has been diagnosed with COVID-19 and is in hospital and is 26 week pregnant
مضطرب مادر-به-توان مسائل ویروس هشدار

مشاوره آمده است: “هنگامی که شما رد و بدل شده در قرارداد شما باید وارد یک توافقنامه حقوقی برای خرید آن خانه.

“اگر ملک شما خرید خالی است شما می توانید همچنان با معامله.

“اگر ملک شما خرید در حال حاضر اشغال توصیه می کنیم که همه احزاب باید کار یا تاخیر تبادل قرارداد تا بعد از دوره که در آن اقامت-در-خانه اقدامات لازم برای مبارزه با کروناویروس (COVID-19) در محل هستند و یا شامل صریح مفاد قرارداد را به حساب خطرات ارائه شده توسط virus.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im