انگلیسی ها باید با پوشیدن ماسک صورت در مغازه ها’ می گوید PM

انگلیسی ها باید با پوشیدن ماسک در مغازه ها با پوشش صورت ارائه یک “معامله بزرگ از ارزش” در کنترل گسترش از coronavirus بوریس جانسون گفته است.

دولت مورد انتقاد قرار گرفته است برای ارائه پیام های مخلوط در پوشش صورت با آن اجباری برای پوشیدن یک در حمل و نقل عمومی در انگلستان اگر چه نه در مغازه ها.

اما نخست وزیر در روز دوشنبه حاکی از این راهنمایی می تواند تغییر در این هفته پس از بستری وجود داشته است “در حال رشد” شواهدی از اهمیت خود را در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

Boris Johnson meetins London ambulance workers
ساعت ‘برجستگی آرنج’ با اورژانس کارگران

او گفت: “آنچه که ما گفته ایم در حالی که برای در حال حاضر این است که ما فکر می کنم ماسک باید یک معامله بزرگ از ارزش بدیهی است که آنها اجباری در حمل و نقل عمومی در لوله – اما آنها مقدار زیادی از ارزش در فضاهای محدود که در آن شما در حال آمدن به تماس با مردم شما به طور معمول نمی ملاقات کند.

“چه جالب بوده است در پوشش صورت مسئله در چند ماه گذشته علمی بررسی پوشش صورت و اهمیت خود را در متوقف کردن قطرات آئروسل که در حال رشد است.

“بنابراین من فکر می کنم که در مغازه ها بسیار مهم است به پوشیدن چهره و پوشش اگر شما در حال رفتن به در یک فضای محدود و شما می خواهید برای محافظت از افراد دیگر و برای دریافت حمایت به نوبه خود.

“بله پوشش صورت من فکر می کنم مردم باید پوشیدن در مغازه ها.

بیشتر از Covid-19

“و از نظر چه کنیم که آیا ما آن را اجباری یا نه ما به دنبال هدایت خواهیم بود گفت: کمی بیشتر در چند روز آینده.”

آقای جانسون اضافه شده است که دولت می تواند به دنبال در “چه ابزار اجرای” ممکن است مطرح شود به “پیشرفت” در پوشیدن ماسک.

او توضیح داده پوشیدن چهره و پوشش به عنوان یک “بیمه اضافی است که همه ما می تواند استفاده از آن را متوقف کند [coronavirus] در حال آمدن به عقب و متوقف کردن آن از کنترل خارج شود دوباره”.

در حال حاضر رسمی دولت بریتانیا هدایت می گوید که شواهد در اطراف پوشیدن چهره و پوشش نشان می دهد آن را “محافظت نمی کند شما” از coronavirus.

اما هدایت می افزاید: “اگر شما در حال آلوده اما هنوز در حال توسعه علائم آن ممکن است به ارائه برخی از حفاظت برای دیگران شما را به تماس با.”

در انگلستان و اسکاتلند و ایرلند شمالی صورت پوشش اجباری هستند که سفر در حمل و نقل عمومی.

پوشش صورت نیز اجباری در اسکاتلند مغازه ها هر چند که این مورد در انگلستان است.

مردم در ولز خواسته بودن به پوشیدن پوشش صورت اجتماعی که در آن فاصله ممکن نیست اما آنها ساخته شده است نه اجباری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>