انگلیسی ها جدا شده بر روی یک کشتی کروز در ژاپن گفته اند که آنها در حال تلاش برای لذت بردن از آفتاب به آنها تامل دو هفته در قرنطینه.

آنها در میان حدود 3,700 مسافر و خدمه در الماس شاهزاده خانم که در حال نگه داشته و در شهرستان بندر یوکوهاما در حدود 25 مایل از توکیو است.

80 سال مسافری از هنگ کنگ تست مثبت برای coronavirus پس از قایقرانی در کشتی در ماه گذشته.

این منجر به این غربالگری از همه باقی مانده از مسافران و خدمه با بیشتر از 10 نفر را تایید کرد.

مسافران گفت که آنها خواسته شد تا نسبت به ماندن در کابین خود و مواد غذایی بود که به آنها تحویل داده.

Passengers wearing face masks listen to the ship's band Pic: David Abel
تصویر: مسافران با پوشیدن ماسک صورت گوش دادن به کشتی گروه عکس: دیوید آبل

دیوید و سالی هابیل از وودفورد هالس در آکسفوردشایر شد و در کروز خود را جشن 50 سالگرد عروسی.

آقای آبل, 74, گفت اخبار آسمان خود را نگرانی اصلی این است که دیابت خود را به عنوان او نیاز به انسولین بیشتری است که او را باید از کشتی طبیب.

بیشتر از Coronavirus

اما او افزود: “این رفتن به یک مصیبت اما آن را می تواند قابل کنترل است. ما اقامت مثبت به گله در مورد وضعیت نمی تواند درست انجام دهد.همه در همه ،

دیوید هابیل و قرنطینه در هیئت مدیره یک کشتی کروز در ژاپن است.

“تعطیلات فوق العاده بود و خدمه در حال انجام کار درست – آنها در حال تلاش برای نگه داشتن همه امن است.

“ما بسیار خوش شانس نیست و در یکی از داخل کابین. در اینجا ما یک بالکن ما می تواند درب باز ما رو از گرمای آفتاب و ما باید هوای تازه است.”

آقای هابیل گفت: وضعیت حال “به طور چشمگیری تغییر یک شبه” و اضافه کرد که یک آی فون اطلاعیه در 6.30 صبح گفته بود مسافران که آنها نمی توانند خود را ترک کابین به هر دلیلی.

وی افزود: “ما دوستان شما در هیئت مدیره هستند که واقعا تلاش هر چند از آنجا که آنها سیگاری است. کاپیتان اعلام کرد هر کس از سیگار کشیدن ممنوع در کابین و در بالکن و دوستان ما در حال پاره شدن موهای خود را بیرون!”

او گفت: بسیاری از مسافران ژاپنی هستند اما همراه با چند نفر دیگر انگلیسی نیز وجود دارد آمریکایی و کانادایی و دیگر ملیت ها.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

آلن از ایستوود در Nottinghamshire است که در هیئت مدیره کروز با همسر و ستایش خدمه کشتی برای “انجام بهترین خود را تحت شرایط بسیار دشوار است”.

او گفت: اسکای نیوز: “اگر ما محدود به یک کابین برای 14 روز آن را به ما درایو دیوانه. اگر این ویروس را دریافت نمی کند من اول همسر من احتمالا من فشار در دریا بعد از چند روز!

“صعودی است که در آن آفتابی است و من می توانید ببینید اقیانوس است.”

وی افزود: “ما به جای امید به کشتی در چند روز آینده پس ما تماس نیست دولت انگلستان نشده است.

“من می خواهم آنها را به ارسال هواپیما به ما مانند آنها انجام می شود برای کسانی که در چینبه دلیل تمام برنامه های ما به عقب بر گردیم در حال خراب و تقاضا و هزینه برای آینده پروازهای روزانه در حال افزایش است.”

دولت انگلستان است اجاره نهایی پرواز را به اتباع بریتانیا را از coronavirus-آمار ووهان.

هواپیما انتظار می رود در ساعات اولیه صبح روز یکشنبه به وقت محلی و زمین را در RAF Brize Norton خارجه گفت: – اضافه کردن که آنها می خواهم به اطمینان حاصل شود که تمام اتباع در استان هوبئی تماس با تیم خود را به ثبت نام اگر آنها می خواهند به ترک در پرواز است.

بیش از 20,400 افراد آلوده شده با این ویروس و چینی تلویزیون دولتی گزارش داد 479 نفر فوت کرده است که در روز سه شنبه.

:: اتباع بریتانیایی در چین هوبئی استان که مایل به ثبت نام برای پرواز باید ثبت نام تماس +86 (0) 10 8529 6600 یا وزارت خارجه بریتانیا در لندن در (+44) (0)207 008 1500.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im