انگلیسی توصیه به اجتناب از همه غیر ضروری سفر خارجی برای 30 روز

انگلیسی ها توصیه شده است برای جلوگیری از غیر ضروری سفر خارجی برای 30 روز به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد.

وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: “به سرعت در حال تغییر شرایط بین المللی” در سراسر جهان شیوع COVID-19بیماری ناشی از کوروناویروسمورد نیاز تغییرات به سفر رسمی مشاوره.

“انگلستان مسافران خارج از کشور در حال حاضر به صورت گسترده بین المللی مرز محدودیت ها و مستندات در کشورهای مختلف گفت:” نمایندگان مجلس در عوام.

Coronavirus: مرکزی لندن ترک

“FCO [امور خارجه و مشترک المنافع] را همیشه در نظر ایمنی و امنیت اتباع بنابراین با اثر فوری من تصمیم گرفته شده به توصیه اتباع بریتانیا در برابر غیر ضروری سفر در سراسر جهان برای یک دوره اولیه از 30 روز و البته موضوع به بررسی.”

انگلیسی ها که سفر در خارج از کشور باید “به طور کامل آگاه از افزایش خطرات ناشی از انجام این کار”, FCO گفت.

“است که شامل خطر است که آنها ممکن است قادر به گرفتن خانه اگر محدودیت های مسافرتی در محل قرار داده.

“هر کسی که هنوز هم با توجه به سفر به طور واقع بینانه در مورد سطح اختلال آنها مایل و قادر به تحمل و برای تصمیم گیری در شرایط بی سابقه ای مواجه هستیم.”

بیشتر از Covid-19

در این مرحله FCO در حال حاضر ارائه مشاوره به تمام مردم بریتانیا در خارج از کشور به بازگشت به خانه به جز تعداد کمی از کشورها در حال حاضر موجود در آن توصیه های سفر.

“با این حال مردم باید نگه دارید در ذهن است که پروازها لغو می شوند در کوتاه مدت متوجه و یا سفر دیگر محدودیت ممکن است در محل قرار داده شده توسط دولت های خارجی” این گروه هشدار داد.

جهانی تصویر دیده می شود 430 تغییرات به وزارت امور خارجه توصیه های سفر در هفته گذشته – بیش از در کل سال 2019.

London mayor, Sadiq Khan explains why the London underground network is still running but at a reduced capacity.
حمل و نقل برای لندن به کاهش خدمات – خان

آقای Raab پارلمان گفت: “این تصمیم گرفته شده بر اساس اقدامات داخلی معرفی شده در انگلستان در کنار این تغییرات به مرز و طیف وسیعی از محدودیت های دیگر که در حال حاضر حق در سراسر جهان است.

“سرعت و محدوده آن اقدامات در سراسر کشورهای دیگر بی سابقه است و برخی از کسانی که تصمیم گیری ساخته شده بدون اطلاع قبلی.

“در برخی از کشورها حتی در کشورها و یا مناطق خاص که در آن وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است شده است هر گونه موارد گزارش شده از COVID-19 مقامات محلی هستند با این وجود اعمال محدودیت در حرکت و دوباره انجام این کار با کمی و یا گاهی اوقات بدون اطلاع قبلی.”

وزیران خواهد انتشار دقیق مشاوره در حفظ جریان کالا به انگلستان, در حالی که حفاظت از کارکنان مشغول به کار در حمل و نقل در مسیرهای نمایندگان مجلس گفته شد.

وزیر امور خارجه بریتانیا گفت: “ما در خصوص این نوع از سفر ضروری است و ما با صنعت به موضوع مشاوره دقیق که حفظ جریان کالا در حالی که حفاظت از سلامت کارکنان که در حال کار بر روی آن راه.”

اعلام می آید پس از اتحادیه اروپا پرده برداری کرد قصد دارد برای 30 روز ممنوعیت غیر-ساکنان ورود به بلوک و محدودیت ها هستند که انتظار می رود به درخواست انگلیسی ها.

کار امیلی Thornberry به نام برای واضح تر راهنمایی از دولت در آنچه به منزله سفر ضروری است.

سایه وزیر امور خارجه با اشاره به تجربه از مؤسسان تام که یکی از 65 اتباع گیر پرو یک ملت است که مرزهای خود را بسته.

Ms Thornberry گفت: “تام پرواز امروز به بریتانیا لغو شده است و تماس های خود را به سفارت ما در لیما نه پاسخ داده شده است.

“و این است که چرا ؟ چون سفارت خود تصمیم گرفته است به مدت 15 روز فقط زمانی که آن خدمات مورد نیاز بیشتر است.

“وزیر امور خارجه گفت: در بیانیه خود که ما کنسولی تیم در حال کار در سراسر ساعت به ارائه بهترین اطلاعات به انگلستان اتباع خوب من می ترسم که به سادگی مورد نیست در تام را تجربه می کنند.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست با درموت Murnaghan در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker.

او افزود: “در سراسر جهان وجود دارد ده ها هزار نفر از اتباع بریتانیا در همان موقعیت به عنوان توماس و همه با همان پیام را برای دولت بریتانیا کمک ما تا آنجا که به ما مربوط می شود ما سفر ضروری است.”

Ms Thornberry گفت: “دولت نمی تواند عبور جفتک انداختن به دیگران و به خصوص وقتی که می آید به بازگشت. بله این مشکل, بله, آن گران شده است اما ماهیت این بحران است که ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>